V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Viete rozlíšiť umelé prsia od pravých?

Ak sú silikonóvé prsia urobené kvalitne, sú na prvý pohľad takmer na nerozoznanie od pravých. Avšak ak sa na ne pozriete lepšie, určite nájdete rozdiely. Niektoré umelé prsia vyzerajú neprirodzene a dokážete ich rozpoznať aj keď sa ich dotknete.

Ak sú silikonóvé prsia urobené kvalitne, sú na prvý pohľad takmer na nerozoznanie od pravých. Avšak ak sa na ne pozriete lepšie, určite nájdete rozdiely. Niektoré umelé prsia vyzerajú neprirodzene a dokážete ich rozpoznať aj keď sa ich dotknete. Ako rozlíšiť umelé prsia od pravých? Čítajte ďalej, prezradíme Vám to!

 

Tvar

Ak sú prsia v podprsenke, je veľmi ťažké posúdiť, ako v skutočnosti vyzerajú. Ale ak sa pozriete na odhalené prsníky, všimnite si, že tie prirodzené sú jemne ovisnuté, majú tvar hrušky alebo slzy s tým, že sú plnešie okolo bradaviek a pod nimi. Na druhej strane – silikónové prsia majú stále rovnaký tvar, sú rovnako plné v každom smere – nad aj pod bradavkami. Môže to vyzerať, akoby stáli a boli vytrčené dopredu.

Rovnomerné telo

Matka Príroda to zariadila tak, že chudé ženy majú málokedy (rozumej: nikdy) veľké prsia. Ženské prsia obsahujú predovšetkým tuk, preto ak žena priberie, ukáže sa to práve na prsníkoch. Takisto ak schudne, prsia sú väčšinou to prvé, čo sa jej zmenší. Záleží to, samozrejme, aj od celkovej predispozície a konštrukcie tela – každý z nás má inú oblasť, kde sa mu tuky ukladajú najrýchlejšie. Chudšie ženy môžu mať v najlepšom prípade “trojky” – ak vidíte chudú ženu s väčšími prsiami, je viac ako pravdepodobné, že je to výsledok plastického chirurga.

Nadvihnuté prsia

Priemerná vzdialenosť medzi bradavkami a bradou je 25 centimetrov. Rozdiel môže byť väčší, ak je žena vysoká. Ale ak stretnete nízku ženu, ktorá má prsia podozrivo vysoko a blízko ku krku, môžete si byť istí, že sú to silikóny.

 

Pohyby

Prirodzené prsia sa hýbu spolu s celým telom ženy. Ak beží alebo rýchlo kráča, prsia sa jemne pohupujú, nadskakujú. Keď si žena ľahne, prsníky sa akoby rozlejú do strán. V predklone zas majú tvar šálky na kávu. Naopak, umelé prsia majú rovnaký tvar v každej polohe – v stoji, v ľahu, v sede a počas chôdze či behu nijako výrazne nemenia svoj tvar.

 

Veľkosť

Skutočné prsia nikdy nemajú úplne rovnakú veľkosť – vždy je jeden prsník väčší ako druhý. Silikónové prsia sú však totálne identické, vyzerajú celkom rovnako, presne ako prsia bábiky Barbie.

 

Stopy po operácii

Napriek tomu, že plastická chirurgia sa za posledných desať rokov výrazne zlepšila a zmodernizovala, stále platí, že keď sa žena rozhodne pre umelé prsia, musí podstúpiť operáciu. Prsníky sa musia rozrezať, vloží sa do nich cudzí objekt – silikón a následne sa opäť zašijú. Fakt je, že aj keby bol plastický chirurg najlepším odborníkom, nedokáže to urobiť bez jaziev. Jazvy zostanú v oblasti bradaviek, pod prsiami a tiež v podpazuší. A dôležité je povedať, že tieto jazvy tam zostanú po celý život. Znaky zle urobenej operácie:

  • Príliš veľká vzdialenosť medzi prsníkmi
  • Bradavky sú v neprirodzenej polohe, akoby natočené dohora
  • Jeden prsník má inú veľkosť a iný tvar ako druhý

Mäkkosť

Pravé prsia sú veľmi mäkké a jemné – a aj tak vyzerajú. Naopak, silikónové prsia sú veľmi pevné a koža okolo nich vyzerá napnutá, tesná až úzka. Podľa týchto indícií dokážete rozlíšiť umelé prsia už na základe jediného dotyku.