V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Kvalita spánku a pohodlie

1-10 z 57

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • Čo je to spánková opitosť a netrpíte ňou aj vy?

  Čo je to spánková opitosť a netrpíte ňou aj vy?

  Často sa prebúdzate zmätený, hoci ste v noci spali dobre? Stáva sa vám, že tesne po prebudení robíte veci, na ktoré si neskôr nedokážete spomenúť alebo ich vysvetliť? Potom možno trpíte spánkovou opitosťou. O čo presne ide a môže byť pre vás nebezpečná?  

 • 7 kreatívnych trikov, s ktorými sa vám zaručene podarí zaspať

  7 kreatívnych trikov, s ktorými sa vám zaručene podarí zaspať

  Máte problémy so spánkom? Ak ste už vyskúšali všetky zvyčajné metódy, ako upadnúť do ríše snov, možno je čas vyskúšať niečo menej tradičné. Našli sme 7 mimoriadne kreatívnych spôsobov, ktoré vám okamžite pomôžu zaspať.

 • 8 jednoduchých tipov na zlepšenie kvality vášho spánku

  8 jednoduchých tipov na zlepšenie kvality vášho spánku

  Máte problémy so spánkom? Môžu spôsobiť nielen sústavnú únavu, podráždenosť a nesústredenosť, ale aj vážne poškodenie zdravia. Skôr, než začnete premýšľať nad tabletkou na spanie, prečítajte si nasledujúcich 8 tipov. Sú jednoduché a pomôžu vám zlepšiť kvalitu svojho spánku.  

 • Problémy so spánkom?

  Problémy so spánkom?

  Ak sa u Vás objaví náhly problém so spánkom – neustále otáčanie a prehadzovanie sa v posteli, prebúdzanie sa počas noci na pocit nepohodlia alebo Váš spánok prerušuje bolesť v chrbte či nohách – môže to byť chyba matraca.

 • Majú Vaše deti dostatok spánku?

  Majú Vaše deti dostatok spánku?

  Nie ste si istí, či spia Vaše deti dostatočne? Tu je pár signálov, podľa ktorých to môžete zistiť...  

 • Spánok sa nesmie zanedbávať

  Spánok sa nesmie zanedbávať

  Všetci už dobre vieme, že spánok je veľmi dôležitý pre našu duševnú pohodu a zdravie. Ale viete tiež, že vplýva aj na náš výzor? Zistite, prečo nesmieme zanedbávať spánok.

 • Spávate nahí? Tu je 8 dôvodov, prečo by ste mali!

  Spávate nahí? Tu je 8 dôvodov, prečo by ste mali!

  Ísť do postele nahý alebo v pohodlnom pyžamku, to je otázka… Hoci existujú isté okolnosti, ktoré si vyžadujú zahalenie sa, mali by ste tiež využiť každú príležitosť na spánok v Adamovom rúchu. Prečo? Tu je 8 dôvodov, prečo je dobré spať nahý!

 • Tajomstvo dobrého spánku sa skrýva v ergonomickom matraci

  Tajomstvo dobrého spánku sa skrýva v ergonomickom matraci

  Odkedy sú naše životy oveľa dynamickejšie a stresujúcejšie, v oblasti spánku sa – na rozdiel od dovtedajších zvyklostí – stali čoraz populárnejšie ergonomické matrace. A rozhodne to nie je náhoda. Pohodlie a zdravotné výhody, ktoré takéto matrace poskytujú, sú skutočne nevyhnutné.

 • Vytvorenie ideálneho prostredia pre spánok Vášho dieťaťa

  Vytvorenie ideálneho prostredia pre spánok Vášho dieťaťa

  Pri zariaďovaní detskej spálne sa uistite, aby bol nábytok spoľahlivý, bezpečný a aby nijako neohrozoval zdravie dieťaťa. Ani matrac nie je výnimkou. Špeciálny sprievodca Vám pomôže pri výbere.

 • 3 jednoduché tipy, ktoré raz a navždy zlepšia Váš spánok

  3 jednoduché tipy, ktoré raz a navždy zlepšia Váš spánok

  Problémy so spánkom berieme väčšinou na ľahkú váhu – kým nezačnú trápiť aj nás. Ak nespíte dostatočne veľa, prejaví sa to vo všetkých oblastiach Vášho života: na celkovej pohode, v práci, vo vzťahoch aj na zdravotnom stave. No vedzte, že zmeniť kvalitu svojho spánku je veľmi jednoduché - stačí dodržiavať nasledovné tipy...

1-10 z 57

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6