V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Kvalita spánku a pohodlie

21-30 z 57

 • 7 vecí, ktoré spánok prezrádza o Vašom zdraví

  7 vecí, ktoré spánok prezrádza o Vašom zdraví

  Premýšľali ste niekedy, či to, ako rýchlo večer zaspíte, ako dlho každý deň spíte, alebo ako často si potrebujete zdriemnuť, má nejaký skrytý význam? Áno, má - a my Vám radi povieme, čo o Vašom zdraví a celkovej pohode prezrádzajú Vaše spánkové návyky. Ste pripravený?

  Prečítajte si viac 
 • 7 večných právd o spánku odhalených!

  7 večných právd o spánku odhalených!

  V priemere prespíme asi tretinu svojho života, ale robí to z nás aj odborníkov na spánok?  Nie tak celkom. Je toľko vecí, ktoré o tomto špecifickom spôsobe odpočinku nevieme – a to aj napriek tomu, že spíme každú noc. Je preto načase odhaliť 7 dôležitých právd o spánku!

  Prečítajte si viac 
 • Ako môže "šlofík" významne zlepšiť kvalitu vášho života

  Ako môže "šlofík" významne zlepšiť kvalitu vášho života

  Počuli ste už o sieste? Je to krátke popoludňajšie zdriemnutie, populárne v mnohých krajinách. Bohužiaľ, v niektorých spoločnostiach je táto úžasná „aktivita“ považovaná za známku lenivosti. Ak však chcete byť v živote úspešní, siesta vôbec nie je zlý nápad...

  Prečítajte si viac 
 • Akú cestu prešla posteľ počas dlhých stáročí?

  Akú cestu prešla posteľ počas dlhých stáročí?

  Viete, akou cestou prešla posteľ, kým sa stala tak pohodlnou ako je dnes? Prečítajte si jednotlivé etapy jej vývoja v článku.

  Prečítajte si viac 
 • Aromaterapia pre lepšiu kvalitu spánku

  Aromaterapia pre lepšiu kvalitu spánku

  Máte problémy so spánkom? Ťažko sa Vám zaspáva, počas noci sa prebúdzate a ráno sa budíte unavený a ospalý? Pravdepodobne ste už vyskúšali množstvo vecí, ktoré by Váš spánok mohli zlepšiť. Pokiaľ nič z toho nefungovalo, možno je čas otestovať čisto prírodný a veľmi starý liek, ktorý takmer okamžite skvalitní Váš nočný oddych – nechajte aromaterapiu, nech zmení Váš život k lepšiemu.

  Prečítajte si viac 
 • Chcete spoznať svoj vankúš?

  Chcete spoznať svoj vankúš?

  Ako dobre poznáte svoj vankúš? Ak patríte k tým, ktorí ho považujú za samozrejmosť a každý večer si naň len uložia hlavu, o veľa prichádzate! Váš podhlavník má svoj vlastný zaujímavý život a určite by ocenil trochu viac pozornosti! Čítajte ďalej a zoznámte sa so svojím vankúšom a jeho najhlbšími, najtemnejšími tajomstvami… 

  Prečítajte si viac 
 • Čo robiť, ak má Váš partner poruchu spánku

  Čo robiť, ak má Váš partner poruchu spánku

  Mali ste dlhý a ťažký deň a jediné, po čom túžite, je pospať si. Ľahnete si na posteľ vedľa Vášho partnera, pobozkáte ho na dobrú noc a zavriete svoje unavené oči. Zrazu sa však ozvú zvuky – chrápanie, prehadzovanie sa a otáčanie na posteli, kroky alebo zvuk lampy, ktorá bola opäť rozsvietená. Váš partner má problémy so spaním a následne ich máte aj Vy. Čo robiť, ak má Váš partner poruchu spánku?

  Prečítajte si viac 
 • Čo sa stane s Vaším telom a mysľou pri nedostatku spánku?

  Čo sa stane s Vaším telom a mysľou pri nedostatku spánku?

  Viete, čo sa stane s Vaším telom a mysľou, ak nespíte (alebo dlhšiu dobu spíte nedostatočne)? Nie, nejde len o nejakú únavu - spánková deprivácia so sebou prináša veľa krátkodobých a dlhodobých problémov, ktorým by ste sa vo vlastnom záujme mali vyhnúť...

  Prečítajte si viac 
 • Darčeky pre dobrý spánok

  Darčeky pre dobrý spánok

  Premýšľate ako urobiť niekomu blízkemu radosť? Najlepšie darčeky sú tie praktické. Darujte blízkym lepší spánok.

  Prečítajte si viac 
 • Dobrá posteľná bielizeň pre dobrý spánok?

  Dobrá posteľná bielizeň pre dobrý spánok?

  To, ako sa nám bude v noci spať nezáleží len od matracu, ale aj od materiálu, z ktorého je vyrobená obliečka na vankúš a paplón.

  Prečítajte si viac 

21-30 z 57