Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Kvalita spánku a pohodlie

41-50 z 56

 • Nástrahy spánkového apnoe

  Nástrahy spánkového apnoe

  Vedeli ste, že priemerný človek počas svojho života prespí 200 000 hodín? V skutočnosti to ani nie je prekvapenie, pretože spánok je jedným z najdôležitejších procesov v ľudskom tele. Bohužiaľ však existujú mnohé zdravotné problémy, ktoré zabraňujú spánku alebo ho robia menej účinným.

 • Nie je posteľ Vášho dieťatka nevhodná?

  Nie je posteľ Vášho dieťatka nevhodná?

  Boli ste pri výbere postielky či matracu pre svoje dieťatko obozretní? Zistite, aké vlastnosti by mal mať detský matrac.

 • Perfektná prikrývka na každé ročné obdobie

  Perfektná prikrývka na každé ročné obdobie

  Zmena ročných období prináša do našich životov mnohé zvraty. Niektoré z týchto zmien sú príjemné, iné už menej – a meniť paplón spolu s počasím určite nie je najlepší spôsob, ako stráviť svoj čas. Možno je preto načase, aby ste objavili paplón, ktorý zostane po Vašom boku počas všetkých období...

   

 • Prečo je bolesť hlavy taká bežná?

  Prečo je bolesť hlavy taká bežná?

  Na základe údajov z prieskumu uskutočneného v roku 2006 až 84% respondentov potvrdilo, že kvalitný vankúš je predpokladom pre dobrý spánok. Napriek tomu si iba 40% opýtaných mení vankúš za nový raz za tri roky a až 22% si ho vymieňa každé štyri roky alebo dokonca ešte zriedkavejšie.

 • Prečo je dobrý spánok taký dôležitý

  Prečo je dobrý spánok taký dôležitý

  Už od detských čias ste pravdepodobne mnohokrát počuli, ako dôležitý je dobrý spánok. Časopisy sú plné článkov o tom, aký je spánok podstatný, a to isté platí aj o internete a televízii. Prečo je však dobrý spánok skutočne taký významný? Pretože jeho nedostatok môže mať negatívne vedľajšie účinky. Ste pripravený zistiť, ktoré to sú?

 • Prečo sú vankúše dôležitou súčasťou Vašej pohody

  Prečo sú vankúše dôležitou súčasťou Vašej pohody

  Každý z nás strávi približne tretinu svojho života v posteli, preto je mimoriadne dôležité, aby sme sa v nej cítili pohodlne. Správny matrac ste si pravdepodobne nejaký ten čas vyberali, ale keď príde na vankúš, veci sa zrazu nezdajú také dôležité. Boli by ste však prekvapený, akú dôležitú úlohu zohráva pri našej pohode a celkovom zdraví. Chcete vedieť, ako môže správny vankúš zlepšiť Váš život?

 • Prekabáťte svoje biologické hodiny

  Prekabáťte svoje biologické hodiny

  Každý muž má vnútorné hodinky, ktoré rozhodujú, kedy je ten správny čas ísť spať a kedy vstávať. Po narodení sú nastavené na maximálny možný čas spánku a rokmi potrebuje Vaše telo menej spánku. Zistite ako najlepšie čeliť jednotlivým obdobiam.

 • Ranné rituály, ktoré Vám zlepšia celý deň

  Ranné rituály, ktoré Vám zlepšia celý deň

  Ako zvyčajne začínate svoj deň? A ako sa cítite počas prvých hodín po zobudení? Vedeli ste, že tieto dve veci spolu úzko súvisia a navzájom sa ovplyvňujú?

 • S kým spíte?

  S kým spíte?

  Je to trochu nezvyčajná otázka, ktorá sa však zároveň dotýka tej oblasti ľudského života, ktorá si vyžaduje dôkladný výskum. A práve to priviedlo austrálskych vedcov k tomu, že sa v roku 2012 pustili do projektu nazvaného “Veľký prieskum spánku”. Postupne zverejňujú prvé výsledky.

 • Spánok – dojčatá a deti predškolského veku

  Spánok – dojčatá a deti predškolského veku

  Je to možno neuveriteľné, ale do dvoch rokov Vaše bábätko viac spí ako bdie. Dojčatá potrebujú priemerne 12 až 14 hodín spánku denne, ...

41-50 z 56