V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Kvalita spánku a pohodlie

51-57 z 57

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • Správny vankúš pre dobrý nočný spánok

  Správny vankúš pre dobrý nočný spánok

  Máte problémy so spánkom? Často sa v noci budíte? Cítite sa niekedy počas dňa veľmi unavení? Stáva sa vám, že sa zobudíte so silnou bolesťou krku a chrbtice? Všetky tieto nepríjemnosti môžu byť dôsledkom zlého spánku, ktorý výrazne vplýva na kvalitu nášho života. Je možné, že ich dokážete vyriešiť jediným jednoduchým opatrením – zmenou svojho vankúša. Chcete poznať všetky spôsoby, akými môže správny vankúš zmeniť kvalitu vášho života?

 • Tajomstvo Šípkovej Ruženky

  Tajomstvo Šípkovej Ruženky

  Nečudo, že aj princ sa zaľúbil do Šípkovej Ruženky po 100 rokoch spánku...

 • Tehotná žena potrebuje kvalitný spánok

  Tehotná žena potrebuje kvalitný spánok

  Počas tehotenstva sa mnohé ženy sťažujú na problémy so spánkom. Asi 80% tehuliek trpí nespavosťou, ktorá má za následok extrémnu únavu počas dňa.

 • Týždeň spánku - Odporúčania pre skutočne dobrý spánok

  Týždeň spánku - Odporúčania pre skutočne dobrý spánok

  Zle sa Vám v noci spalo? Prehadzovali ste sa počas spánku a nemohli ste zaspať? Alebo ste sa často prebúdzali a ráno ste sa zobudili ospalí a dolámaní? Ak chcete mať dobrý spánok, musíte si naň vytvoriť tie správne podmienky. V rámci Týždňa spánku Vám poradíme ako na to.

 • Vankúš treba meniť každé 3 roky

  Vankúš treba meniť každé 3 roky

  Vedeli ste, že bolesti hlavy, zlý spánok, vyčerpanie a neschopnosť sústrediť sa môžu byť spôsobené tým, že spávate na nevhodnom vankúši?

 • Večná dilemma – je lepší tvrdý alebo mäkký matrac?

  Večná dilemma – je lepší tvrdý alebo mäkký matrac?

  Nie je jednoduché vybrať si správny matrac, ale je nesmierne dôležité porozmýšľať o tom, pretože spánok na zlom matraci Vám môže poriadne zničiť zdravie. Prečítajte si, aké dôsledky môže mať spánok na nevhodnom matraci.

 • Zvýšte svoju produktivitu dobrým spánkom

  Zvýšte svoju produktivitu dobrým spánkom

  Po krásnych letných dňoch je čas vrátiť sa naspäť do reálneho sveta. Nové výzvy, nové úlohy a nové ciele – ste pripravení? Ak si tým nie ste úplne istí, možno by ste mali venovať viac pozornosti svojim spánkovým návykom. Výskumy dokazujú, že dobrý spánok vám pomôže zvýšiť produktivitu a dosiahnuť svoje ciele. Chcete vedieť, ako na to?

51-57 z 57

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6