V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Obojstranný matrac Air Select Plus

Photo
Video

Obojstranný matrac prvotriednej kvality s 3 zónami a hrúbkou 23 cm kombinuje ocenenú technológiu Octaspring® s tradičnými vreckovými pružinami. Tvrdosť matraca sa dá nastaviť z mäkšej na stredne tvrdú. 2 cm pamäťová pena v poťahu pre extra pohodlie. Sadne vám bez ohľadu na vašu hmotnosť, výšku alebo polohu pri spánku. Poťah sa môže prať. Skúšobná doba až 100 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Doručenie do Vianoc garantujeme už iba
Obojstranný matrac Air Select Plus
Od 929,90 € Od

Nákup na splátky

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
 • Stručný prehľad
 • Detaily produktu
 • Technické informácie
 • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Obojstranný matrac prvotriednej kvality s 3 zónami a hrúbkou 23 cm kombinuje ocenenú technológiu Octaspring® s tradičnými vreckovými pružinami. Tvrdosť matraca sa dá nastaviť z mäkšej na stredne tvrdú. 2 cm pamäťová pena v poťahu pre extra pohodlie. Sadne vám bez ohľadu na vašu hmotnosť, výšku alebo polohu pri spánku. Poťah sa môže prať. Skúšobná doba až 100 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Zistite viac
Detaily produktu

Inovácia v oblasti pohodlia roku 2015!

Vysoký matrac prvotriednej kvality s prelomovou technológiou Octaspring

Vyberte si dokonalé pohodlie počas spánku – vyberte si jedinečný matrac Air Plus a zažite ten najlepší a najpohodlnejší spánok.

Matrac Air Select Plus je doslova revolúciou v oblasti pohodlného spánku. Línia matracov Air Plus kombinuje dokonalé pohodlie a zároveň vynikajúcu oporu v jednom matraci. 3D prispôsobivosť prelomovej a ocenenej technológie Octaspring® – technológie, ktorá sa vyvíjala 25 rokov, prémiová výška a výnimočná priedušnosť – to sú hlavné črty tohto matraca novej generácie, ktorý Vám poskytne oporu a ukolíše Vás do pohodlného, osviežujúceho a luxusného spánku.

3-rozmerná prispôsobivosť vo všetkých smeroch zaručuje dynamickú oporu pre celé telo a ničím nenarušené pohodlie a keďže nevytvára žiadny protitlak, ukolíše Vás do relaxačného a hlbokého spánku každú noc. Matrac Air Select Plus – opora šitá na mieru.

3D prispôsobivosť– opora pre celé telo šitá na mieru

Pružiny Octaspring v tvare medových plástov zaručujú výnimočnú oporu pre celé telo a úplne sa Vám prispôsobia bez ohľadu na Vašu hmotnosť, tvar alebo polohu počas spánku. Každá pružina sa pohybuje nezávisle od ostatných, sleduje obrysy a pohyb Vášho tela a prispôsobuje sa mu v jeho prirodzenej polohe, takže mu umožňuje oddýchnuť si a zregenerovať sa a zaručuje zdravší spánok.

Pružiny s odlišnou úrovňou pevnosti sú usporiadané v jadre matraca a ponúkajú nastaviteľné pohodlie a dynamickú oporu počas spánku.

 • Stredná zóna zaručuje pevnú oporu v panvovej oblasti.
 • Dve vonkajšie zóny poskytujú mäkšiu oporu pre Vaše ramená, driek a nohy.

Obojstranné a duálne jadro – pre individuálne pohodlie a žiadny prenos pohybu

Matrac Air Select Plus má obojstranné jadro, ktoré Vám umožňuje vybrať si medzi pevnejším a mäkším povrchom na spanie. Jednoduchým otočením matraca na druhú stranu môžete vyskúšať rôzne úrovne tvrdosti a pohodlia a vybrať si povrch na spanie, ktorý je pre Vás najvhodnejší. Je to ako mať dva matrace v jednom, ktorý sa prispôsobí Vašim potrebám a želaniam.

Manželské matrace (160 cm a viac) majú dve samostatné obojstranné duálne jadrá v jednom poťahu. Toto zaručuje ešte pohodlnejší a výdatnejší spánok – každý partner si môže zvoliť pevnosť matraca podľa vlastných potrieb a navyše nedochádza k prenosu pohybu medzi jadrami.

Ošetrenie vrstvou Adaptive® – švajčiarska technológia pre dynamickú termoreguláciu

Poťah matraca ošetrený vrstvou Adaptive® reaguje a prispôsobuje sa teplote a poteniu tela a v zime Vás udrží v teple a v lete zase v chlade, teda funguje ako regulátor teploty a vždy zaručuje, aby Váš spánok bol pohodlný a ničím nerušený

Pri nízkych teplotách poťah ošetrený vrstvou Adaptive® viaže vlhkosť vo svojej štruktúre a zaručuje suchšie a teda aj teplejšie prostredie na spanie. Pri vyšších teplotách uvoľňuje uskladnenú vlhkosť a schladzuje látku aj Vašu pokožku. Vrstva Adaptive® bola vyvinutá inštitútom HeiQ vo Švajčiarsku.

6x priedušnejší – pre nekonečné noci sviežeho spánku a extra hygieny

Matrac Air Plus dýcha rovnako ako Vy. Jeho špeciálny vetrací systém je výsledkom pružín so štruktúrou medových plástov, ktoré umožňujú vzduchu voľne prúdiť cez matrac a zabraňujú teplu, vlhkosti a horúcim miestam. Pri pohybe tela počas spánku matrac vytláča horúci a vlhký vzduch von z matraca a zároveň nasáva čerstvý vzduch.

Revolučné pružiny Octaspring sú dokázateľne 6x priedušnejšie ako tradičné matrace z pamäťovej peny a zaručujú sviežejší, hygienickejší a zdravší spánok.

6X Väčšia priedušnosťv porovnaní s běžným matracom s pamäťovou penou

 

Trápite sa s výberom matraca?

Naša ovečka Dormík Vám poradí, na čo si dať pri kúpe matraca pozor, ako spoznať kvalitu a zabezpečiť si najlepší spánok.

Zistite viac tu

Prémiová výška – pre luxusný spánok a pohodlie

Chceli sme splniť priania našich zákazníkov a pridali sme matracu dodatočných 5 cm. Okrem väčšieho luxusu a pohodlia je s týmto matracom s celkovou výškou 23 cm ešte jednoduchšie a pohodlnejšie posadiť sa, ľahnúť si alebo vstať z postele.

Antibakteriálna ochrana a ochrana proti roztočom pre zdravší spánok

Poťah matraca Air Select Plus bol impregnovaný vrstvou CleanEffect®, ktorá poskytuje matracu antibakteriálnu ochranu a ochranu proti roztočom. Zaručuje hygienickejší a zdravší povrch na spanie a účinnú ochranu mnoho rokov.

 

3 zóny

Vyzliekateľný poťah, môže sa prať

Obojstranné duálne jadro

Priedušnosť prvotriednej kvality

Pružiny Octaspring® a taštičkové pružiny – víťazná kombinácia pre oporu celého tela a maximálne pohodlie

Matrac Dormeo Air Select Plus je vyrobený z pružín Octaspring a vrstvy taštičkových pružín. Patentované pružiny Octaspring® so štruktúrou medových plástov zaručujú výbornú 3D prispôsobivosť a zlepšenú priedušnosť a predstavujú oporu pre celé telo, maximálne pohodlie a svieži a chladivý povrch na spanie. Keďže každá pružina sa pohybuje nezávisle od tých ostatných, celý matrac sa dynamicky prispôsobuje obrysom a pohybu Vášho tela vo všetkých polohách počas spánku – na chrbte, na bruchu alebo na boku.

 1. Pamäťová pena v poťahu matraca: 2 cm
 2. Ecocell® foam: 3 cm
 3. Pružiny Octaspring®: 3 cm
 4. Ecocell® foam: 2 cm
 5. Taštičkové pružiny: 10 cm
 6. Ecocell® foam: 3 cm

Dodatočná vrstva taštičkových pružín poskytuje matracu extra výšku, stabilitu, priedušnosť a trvácnosť.

Pružiny sú obalené vrstvou peny Ecocell®, ktorá obopína jadro matraca a poskytuje jedinečné prispôsobenie a dodatočnú oporu a pohodlie.

3 zóny pohodlia pre ergonomickú oporu šitú na mieru

Pružiny s odlišnou úrovňou pevnosti sú usporiadané v jadre matraca a ponúkajú nastaviteľné pohodlie a dynamickú oporu počas spánku.

 • Stredná zóna zaručuje pevnú oporu v panvovej oblasti.
 • Dve vonkajšie zóny poskytujú mäkšiu oporu pre vaše ramená, driek a nohy.

Antibakteriálna ochrana a ochrana proti roztočom pre zdravší spánok

Poťah matraca Air Select Plus bol impregnovaný vrstvou CleanEffect®, ktorá poskytuje matracu antibakteriálnu ochranu a ochranu proti roztočom. Zaručuje hygienickejší a zdravší povrch na spanie a účinnú ochranu mnoho rokov.

 

3 zóny

Vyzliekateľný poťah, môže sa prať

Obojstranné duálne jadro

Priedušnosť prvotriednej kvality

2 urovne pevnosti

Mäkší matrac

Veľmi tvrdý matrac

Jedinečná štruktúra matraca Air Select Plus Vám pomôže:

 • Zmierniť bolesti chrbta, ktoré vznikajú počas spánku
 • Zmierniť tlak, ktorý vzniká počas spánku
 • Dosiahnuť správnu polohu tela počas spánku.

Vďaka kvalitnej opore, ktorú matrac Dormeo Air Select Plus ponúka, si Vaše svalstvo počas noci oddýchne a zregeneruje, takže sa zobudíte svieži a oddýchnutí.

Technické informácie
Antibakteriálne ošetrenie Áno
Dvojité jadro Áno
Jadro Ecocell®, pamäťová pena, octaspring, taštičkové pružiny
Kolekcia Dormeo Harmony
Materiál Pamäťová pena, Pena Ecocell, Penové pružiny Octaspring, Taštičkové pružiny
Obojstranné jadro Áno
Pamäťová pena Áno
Poťah Vrchná látka: 63% polyester, 37% viskóza, 2 cm pamäťovej peny; Spodný materiál: 100% polyester (AirX System)
Program Dormeo spánok
Tvrdosť Prispôsobivý, Stredne mäkký, Stredne tvrdý
Umývateľný poťah Áno
Výška 23 cm
Záruka 15 rokov
Zóny jadra 3
Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 8 x recenzia

4,9

8 x recenzia

Položiek: 8

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Andrej

www.dormeo.sk

4.7.2018

Air Select Plus
Asi pol roka a spokojný

VLADIMÍR

www.dormeo.sk

19.2.2018

havlik
Zatial mam kratko ale100%spokojnost

Reni a Zdeni z BA

www.dormeo.sk

28.5.2017

Dobrý spánok
Naše nové matrace sme otestovali zatiaľ len krátko, ale môžeme povedať že sa nám spí na nich veľmi dobre, nebudíme sa počas noci a ráno vstávame s dobrou náladou, nakoľko nás nebolí chrbát a sme dostatočne vyspatí. Vrelo odporúčame všetkým.

Martina

www.dormeo.sk

12.4.2017

S matracom sme nadmieru spokojni, je vysoky, dobre drzi telo, rano sa zobudim oddychnuta a je to fakt pravda, nie je to platena reklama :) je drahy, ale dobre investovane peniaze, urcite odporucam.

Inga

www.dormeo.sk

12.4.2017

Som maximalne spokojná

prof.

www.dormeo.sk

11.4.2017

Je pohodlný a veĺmi vhodný na odpočinok a samozrejme pokojný spánok.

stará mama

www.dormeo.sk

10.4.2017

pohodlný, ale mohol byť trochu tvrdší

Pepo

www.dormeo.sk

9.4.2017

Super.

Položiek: 8