V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Paplón Dream

Photo
Video
-40%

Hygienická, priedušná a hypoalergénna prikrývka, vyrobená z prírodných materiálov s mnohými výhodami. Je teplá a mäkká. Je antibakteriálna a zaručuje optimálnu termoreguláciu. Môže sa prať pri 60°C, čo je teplota, ktorá zabíja prachové roztoče. Dostupná v 2 rozmeroch. 140 x 200 a 200 x 200 cm.

Paplón Dream

Bežná cena: 49,90 €


Akciová cena: 29,94 €

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
  • Stručný prehľad
  • Detaily produktu
  • Technické informácie
  • Zoznam predajní s osobným odberom
  • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Hygienická, priedušná a hypoalergénna prikrývka, vyrobená z prírodných materiálov s mnohými výhodami. Je teplá a mäkká. Je antibakteriálna a zaručuje optimálnu termoreguláciu. Môže sa prať pri 60°C, čo je teplota, ktorá zabíja prachové roztoče. Dostupná v 2 rozmeroch. 140 x 200 a 200 x 200 cm.

Zistite viac
Detaily produktu

Prikrývka, o ktorej ste snívali

Prikrývka Dormeo Dream bola navrhnutá s dôrazom na jednu vec: priniesť vám maximálne pohodlie a pocit, akoby ste spali na obláčiku. Určite si zamilujete mäkký a jemný pocit pri dotyku a poľahky upadnete do hlbokého spánku v jej objatí.

Len tie najlepšie materiály a výplne pre exkluzívny zážitok zo spánku

Prikrývka Dormeo Dream je vyrobená z tých najlepších materiálov, ktoré sú v súčasnosti dostupné, a poskytne vám a vašej rodine pohodlné, bezpečné a maximálne hygienické prostredie na spanie. Kombinácia inovačných PLA vlákien a super mäkkého mikrovlákna „Featherfeel“ vás udrží v teple a pohodlí každú noc.

Prírodné PLA vlákna vám zaručia lepší spánok

Poťah prikrývky Dormeo Dream je vyrobený z inovačných vlákien PLA, ktoré sa vyrábajú čisto z obnoviteľných zdrojov. Základom týchto mäkkých vlákien je to najprirodzenejšie na našej planéte – rastliny, ktoré sa výrobným procesom zmenia na výkonný polymér s mnohými výhodami.

PLA vlákna majú vynikajúce vlastnosti umožňujúce odvod vlhkosti, antibakteriálne a antimykotické vlastnosti a nezadržiavajú pach. Sú tiež hypoalergénne a rýchlo schnú.

Doprajte si hebkú akoby obláčikovú štruktúru mikrovlákna „Featherfeel“

Výplň prikrývky Dormeo Dream je vyrobená z mikrovlákna „Featherfeel“, ktoré v kombinácii s vláknami PLA vytára mimoriadne mäkkú a vzdušnú štruktúru. Táto jedinečná kombinácia zaručí príjemné teplo počas chladnejších nocí a rozmazná vás hebkosťou, akoby ste spali na obláčiku.

 

ZLOŽENIE:

Materiál: 100% polyester (mikrovlákna Softdream)

Zloženie prešívaného poťahu: 50 % vlákno polymliečnej kyseliny (PLA), 50 % polyester (mikrovlákno Featherfeel)

STAROSTLIVOSŤ:

Môže sa prať pri 60°C

Technické informácie
Antibakteriálne ošetrenie Áno
Obdobie celoročne
Odvádzanie vlhkosti Áno
Poťah 100 % polyester (mikrovlákna softdream)
Pranie 60°C
Program Dormeo obývacia izba
Rozmery 140x200 cm, 200x200 cm
Výplň 50 % PLA vlákna, 50% polyester (mikrovlákna Featherfeel)
Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Konkrétnu predajňu si zvolíte pri vytváraní objednávky. Pri tomto spôsobe doručenia môžete za tovar zaplatiť iba online platbou.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star