V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Rotate your phone for better expirience!
 
Skúšobná doba bez rizikaSme si takí istí tým, že matrac Dormeo je pre Vás tá najlepšia voľba, že Vám radi poskytneme skúšobnú dobu úplne bez rizika.
Ak matrac z akéhokoľvek dôvodu nesplní Vaše očakávania a nie ste s ním úplne spokojný, vrátime Vám plnú výšku ceny matraca.
ZárukaPonúkame Vám dlhú záručnú dobu až do 15 rokov pre dokonalý pokoj na duši. S takouto zárukou naozaj neexistuje dôvod neskúsiť to.
TvrdosťTí, ktorí zvyknú spávať NA CHRBTE, uprednostňujú tvrdší matrac. Takíto ľudia väčšinou nevyžadujú mäkký spánkový povrch, pretože pri ležaní na chrbte je telesná hmotnosť rozdelená rovnemernejšie ako pri spánku na bruchu a najmä na boku.
Ľudia spávajúci NA BOKU preferujú mäkšie až stredne tvrdé matrace. Je to preto, že v takejto polohe sa tlak sústredí na boky a ramená, čo je pomerne malá plocha.
Ľudia spávajúci NA BRUCHU uprednostňujú strednú úroveň pevnosti. Príliš tvrdý matrac môže vyvíjať tlak na kolená a bedrá, zatiaľ čo veľmi mäkký model spôsobí, že sa človek "vnorí" do matraca, čo znemožní správne zakrivenie krku/hlavy pri spánku.
VýškaOd 14 cm do 27 cm
JadroEcocell© je pena špeciálne vyvinutá tak, aby zaisťovala bodovo prispôsobivú podporu a ostávala trvale elastická.
Ecogreen je navyše obohatený o ricínový olej, ktorý má antibakteriálne vlastnosti a údajne aj mimoriadne priaznivý vplyv na celkovú pohodu človeka.
Penové pružiny v tvare včelích plástov, vyrobené z peny Ecocell© a pamäťovej peny, zas poskytujú bezkonkurenčné pohodlie a podporu.
Dvojité jadro2 samostatné jadrá v 1 poťahu.
Matrace so šírkou 140 cm a viac disponujú duálnym jadrom, ktoré umožňuje každému z partnerov zvoliť si pevnosť spánkového povrchu podľa vlastných preferencií.
Obojstranné jadroNiektorí uprednostňujú tvrdší, iní mäkší spánkový povrch.
Matrace Dormeo majú 2 úrovne pevnosti. Ak si nie ste istý, akú tvrdosť potrebujete pre zdravý spánok, skúste matrac jednoducho otočiť a vyskúšať, ktorá strana Vám viac vyhovuje.
Umývateľný poťahVďaka zipsu poťah jednoducho snímete.
Váš matrac ostane čistý a hygienický dlhú dobu.
Pamäťová penaPamäťová pena sa prispôsobí Vášmu telu.
Tento vyspelý materiál si zapamätá hmotnosť a teplotu Vášho tela. Reaguje na jeho polohu a tvar a urobí potrebné úpravy, aby vyhovel Vašim potrebám. Len čo sa tlak uvoľní, pena sa vráti do svojho pôvodného tvaru.
Antibakteriálne ošetrenieÚprava CleanEffect® má antibakteriálne vlastnosti a pôsobí proti prachovým roztočom. Váš matrac tak ostane dlhodobo čistý a bez zápachu pre ten najzdravší nočný odpočinok.
Špeciálna ponuka
Cena od
Cena so zľavou
COMFORT
Komfortný matrac vyrobený z peny Ecocell® so štandardným spracovaním; hypoalergénny, s úpravou CleanEffect®.
30 dní
 
Tvrdý
16 cm
Ecocell®
 
 
 
Od 179,90 € Od
Od 179,90 € Od
30 dní
10 rokov
Veľmi tvrdý
16 cm
Ecocell®
 
 
 
 
Od 199,90 € Od
Od 199,90 € Od
30 dní
10 rokov
Veľmi tvrdý
18 cm
Ecocell®
 
 
 
 
Od 209,90 € Od
Od 209,90 € Od
VITALITY
Nadštandardné pohodlie s pamäťovou penou pre príjemný pocit beztiaže. Matrace s obojstranným a duálnym jadrom poskytujú komfort na mieru. Snímateľný poťah sa zasa stará o vysokú úroveň hygieny.
30 dní
15 rokov
Prispôsobivý, Mäkký, Stredne mäkký, Stredne tvrdý, Tvrdý
18 cm
Ecocell®
Od 299,90 € Od
Od 299,90 € Od
HARMONY
Matrac s inovatívnou, modernou technológiou Octaspring® je zárukou luxusného pohodlia a dizajnu. Tento model je až 6X priedušnejší než akýkoľvek iný matrac vyrobený z jedného bloku peny a navyše disponuje 3D prispôsobivosťou.
100 dní
15 rokov
Prispôsobivý, Stredne tvrdý, Tvrdý
23 cm
Ecocell ®, taštičkové a penové pružiny Octaspring ®
 
 
Od 349,90 € Od
Od 349,90 € Od
100 dní
15 rokov
Prispôsobivý, Stredne mäkký, Stredne tvrdý
23 cm
Ecocell®, pamäťová pena, octaspring, taštičkové pružiny
Od 929,90 € Od
Od 929,90 € Od
100 dní
15 rokov
Prispôsobivý, Stredne mäkký, Stredne tvrdý
27 cm
Ecocell ®, taštičkové a penové pružiny Octaspring ®
Od 999,90 € Od
Od 999,90 € Od