V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Elektrický sušič oblečenia Rovus

Photo
Video

Aj u vás sú v kúpeľni všetky vešiaky, povrchy a kľučky od dverí zabraté mokrými uterákmi, utierkami alebo oblečením, ktoré potrebuje vysušiť? Je načase s tým skoncovať s elektrickým sušičom Rovus s 20 vyhrievanými šnúrami, ktorý rýchlo, bezpečne a efektívne vysuší všetko vaše oblečenie bez toho, aby zaberal cenné miesto vo vašej kúpeľni.

Elektrický sušič oblečenia Rovus
159,90 €

Nákup na splátky

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
  • Stručný prehľad
  • Detaily produktu
  • Ďalšie informácie
  • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Aj u vás sú v kúpeľni všetky vešiaky, povrchy a kľučky od dverí zabraté mokrými uterákmi, utierkami alebo oblečením, ktoré potrebuje vysušiť? Je načase s tým skoncovať s elektrickým sušičom Rovus s 20 vyhrievanými šnúrami, ktorý rýchlo, bezpečne a efektívne vysuší všetko vaše oblečenie bez toho, aby zaberal cenné miesto vo vašej kúpeľni.

Zistite viac
Detaily produktu
 

Obal k elektrickému sušiču

K Vášmu šikovnému pomocníkovi si môžete doobjednať praktický obal 2 v 1, ktorý slúži nie len na uskladnenie, ale aj na zefektívnenie sušenia.

Viac o obale tu

Suché oblečenie za zlomok času

Aj Vašim uterákom a oblečeniu trvá celú večnosť než uschnú v kúpeľni? Navyše niekedy zvyknú zatuchnúť alebo dokonca chytiť pleseň a ešte aj zaberajú množstvo cenného miesta v už aj tak kompaktne zariadených kúpeľniach. Elektrický sušič Rovus efektívne vysuší všetko vaše oblečenie, uteráky a utierky, takže ich môžete rýchlo znova používať a opäť sa pohodlne pohybovať vo vašej kúpeľni.

Vysušte všetky vaše veci s jediným sušičom

Elektrický sušič Rovus je oveľa užitočnejší ako tradičné vykurovacie tyče či vešiaky, pretože má až 20 sušiacich šnúr, na ktoré sa naraz zmestí všetko vaše mokré oblečenie, uteráky, utierky a iné veci, ktoré ste používali alebo prali. Zmestia sa naň dokonca aj nohavice, svetre alebo väčšie kusy oblečenia!

Vďaka svojmu dizajnu je bezpečný pre vaše oblečenie (a vaše zdravie)

Rozvešajte svoje oblečenie na dve police s 10 sušiacimi šnúrami, ktoré umožňujú rýchlejšie schnutie, a máte istotu, že elektrický sušič Rovus ho vysuší rýchlo a bezpečne, pretože rovnomerne rozvádza teplotu po celej dĺžke vášho oblečenia (čo je ideálne pre rýchle schnutie a zároveň nepoškodzuje materiál). Je úplne bezpečný na použitie v kúpeľniach, pretože je vybavený vodeodolným vypínačom a praktickým časovačom, ktorý sušič automaticky vypne, keď už viac nie je potrebný.

Skvelé riešenie pre malé priestory a pre obmedzenejší domáci rozpočet

Nezmestí sa vám do kúpeľne sušička prádla? Elektrický sušič Rovus je perfektným riešením, pretože zaberá oveľa menej priestoru a navyše je lacnejší a spotrebuje oveľa menej energie ako bežná sušička. A načo by ste kupovali do kúpeľne sušičku, keď elektrický sušič Rovus je navyše aj oveľa ekologickejší?

Užívajte si množstvo ďalších výhod

Vedeli ste, že pri používaní elektrického sušiča Rovus už nebudete musieť vyhrievať kúpeľňu iným zdrojom tepla? Jednoducho ho zapnite vždy, keď ste v kúpeľni, alebo vyberte 2- alebo 4-hodinový program na časovači a keď sa vrátite domov, privíta vás vyhriata kúpeľňa a úplne suché oblečenie.

Navyše, keď ho v kúpeľni nepotrebujete, dá sa jednoducho poskladať a odložiť alebo použiť niekde inde vďaka ľahkému rámu a vykurovacím šnúram.

Uložiť

Návod na použitie

Pred použitím tohto výrobku si prečítajte NÁVOD NA POUŽITIE. V návode nájdete všetky technické informácie týkajúce sa inštalácie a údržby výrobku.

Ďalšie informácie

Sada obsahuje:

  • 1 elektrický sušič a 2 police s 10 sušiacimi šnúrami

Uložiť

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star