V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Sex

11-20 z 49

 • 8 znakov, že Váš vzťah krachuje

  8 znakov, že Váš vzťah krachuje

  Ak sa Vám zdá, že v poslednej dobe je Vaša priateľka akási iná a jej správanie sa zmenilo či ochladlo, prečítajte si nižšie uvedené signály, ktoré Vám môžu napovedať, že dni Vášho vzťahu sú (asi) zrátané. Ak v nich nájdete niečo, čo sa Vás týka, je čas na vážny rozhovor o tom, ako to s Vami bude ďalej.

 • 9 mýtov a bludov o vášnivom sexe

  9 mýtov a bludov o vášnivom sexe

  Konečne budete mať jasno v tom, ktoré mýty o sexe, vzťahoch, hormónoch a podobne sú pravdivé a ktoré Vás zbytočne frustrujú. 

 • 9 nápadov ako si užiť originálneho Valentína

  9 nápadov ako si užiť originálneho Valentína

  Rýchle životné tempo, nedostatok času, stres – aj to sú dôvody, prečo to niektorým párom prestáva klapať. Stalo sa to aj Vám? Tohtoročný Valentín môže byť príležitosťou na to, aby ste oživili Váš vzťah a začali nanovo. Zabudnite na drahú večeru a venujte sa iba jeden druhému – užijete si tak krásy večer plný nehy a romantiky.

 • Ako prežiť nákupy so svojou polovičkou

  Ako prežiť nákupy so svojou polovičkou

  Poznáte ženy. Nakupovanie, nakupovanie a ešte raz nakupovanie – to je to, čo ich baví. A hlavne počas výpredajov.

 • Ako skĺbiť rodičovstvo s prácou?

  Ako skĺbiť rodičovstvo s prácou?

  Samozrejme neexistuje univerzálny recept na to, ako sa stať dobrým rodičom, ale môžete použiť naše rady ako prekonať počiatočný pocit neistoty.

 • Akým typom žien by ste sa mali vyhýbať? Časť 1.

  Akým typom žien by ste sa mali vyhýbať? Časť 1.

  Keď sa slobodný muž rozhodne začať hľadať tú pravú, môže natrafiť na skutočne rôzne typy žien: hanblivé krásky, zmyselné dračice, pojašené dievčatá, ale aj nedostupné princezné…

 • Bude z vás čoskoro nevesta?

  Bude z vás čoskoro nevesta?

  Vaši známi mávajú svatby? Vy dvaja by ste mohli byť ďalší. Pozreli sme sa na signály, ktoré vám prezradia, že váš muž vás čoskoro požiada o ruku.

 • Čo prezrádza poloha v spánku o Vašom vzťahu?

  Čo prezrádza poloha v spánku o Vašom vzťahu?

  Spôsob a poloha, v akej s Vašou polovičkou spávate, vraj dokáže prezradi o Vašom vzťahu zaujímavé veci.

 • Čo robiť na sviatok sv. Valentína

  Čo robiť na sviatok sv. Valentína

  Najromantickejší deň v roku – sviatok sv. Valetína je za dverami a Vy už pravdepodobne rozmýšľate, čo by ste pripravili pre tú výnimočnú osobu vo Vašom živote. Plánujete romantickú večeru v reštaurácii? Chystáte sa na koncert? Možno do kina? To všetko sú milé nápady a určite sa Vám postarajú o pekný valentínsky deň, ale možno by to chcelo niečo viac. Ak hľadáte pre milovanú osobu skutočne výnimočný spôsob, ako stráviť deň zamilovaných, tu sú naše tipy! 

 • Čo robiť s večne nespokojnou ženou?

  Čo robiť s večne nespokojnou ženou?

  Je úplne normálne, že v každom vzťahu sú krajšie aj horšie dni. Problém prichádza vtedy, keď je tých zlých viac ako dobrých a začína nás to deprimovať. Vtedy je načase postaviť sa zoči-voči problému a začať ho riešiť.

11-20 z 49