V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Sex

31-40 z 49

 • Perfektné valentínske darčeky pre mužov

  Perfektné valentínske darčeky pre mužov

  Opäť je tu Valentín a Vy znovu premýšľate, čo kúpiť svojmu milovanému. Je vždy pomerne ťažké zhodnotiť, čo má skutočne rád – a o nič jednoduchšie to nie je ani pri kupovaní darčekov. Nakupovať pre mužov je vždy zložité; príliš nám nepomáhajú v tom, že by aspoň naznačili, čo by ich potešilo – v skutočnosti celkovo málo zhovorčiví. Ale ak si vyberiete ako darček niečo z nasledujúcich tipov, určite tým nič nepokazíte.

 • Perfektné valentínske darčeky pre ženy

  Perfektné valentínske darčeky pre ženy

  Sviatok sv. Valentína sa už blíži a Vy sa musíte popasovať s darčekom pre svoju milovanú. Už určite viete, že kupovať darček pre ženu nie je jednoduché, ale aj tak chcete tento rok darovať Vašej polovičke niečo perfektné, niečo, čo sa jej bude skutočne páčiť. Pripravili sme pre Vás zopár naozaj výborných nápadov, ktoré Vám pomôžu urobiť tohtoročného Valentína najlepším zo všetkých…

 • Po čom túžia ženy v 20-tke, v 30-tke a v 40-tke?

  Po čom túžia ženy v 20-tke, v 30-tke a v 40-tke?

  Všetko sa časom mení – a to platí aj o ženách. Zistite, po čom túžia dvadsiatničky a po čom tridsiatničky. V 40-tke sa ich túžby a chute opäť menia.

 • Pomoc! Môj kamoš si našiel otrasnú frajerku!

  Pomoc! Môj kamoš si našiel otrasnú frajerku!

  Váš najlepší kamarát si našial novú priateľku. Je to však nemilosrdná fúria, ktorá ním manipuluje, privlastňuje si ho a tak vážne ohrozuje Vaše priateľstvo! Prečítajte si, čo by ste v takomto prípade mali robiť a do akej miery by ste do toho mali zasahovať, aby zároveň neutrpela Vaša dôstojnosť.

 • Pravidlá šťastného manželstva

  Pravidlá šťastného manželstva

  Nič sa nedeje len tak samé od seba. Aby vzťah či manželstvo fungovalo, treba sa o to pričiniť – základom je komunikácia, prispôsobivosť a snaha.

 • Prečo je dobre, keď je žena sexuálne spokojná

  Prečo je dobre, keď je žena sexuálne spokojná

  Ženy, ktoré sú spokojné so svojím sexuálnym životom, majú niekoľko tajomstiev, vďaka ktorým sa neustále cítia sexi, šťastne a túžia po vášni.

 • Prečo sú bradavky pre mužov také vzrušujúce?

  Prečo sú bradavky pre mužov také vzrušujúce?

  Aké bradavky by si muži želali vidieť a cítiť na svojej partnerke? Prečo ich bradavky tak veľmi vzrušujú a čo ich robí takými sexi, že im muži nevedia odolať? Prečítajte si viac ...

 • Sex 8 hodín bez prestávky...ako na to?

  Sex 8 hodín bez prestávky...ako na to?

  Ak muž tvrdí, že vydrží mať sex celé hodiny, pravdepodobne sa chvastá. Pokiaľ nepozná isté tajomstvá.

 • Sex – najlepší liek

  Sex – najlepší liek

  Keby tak existoval zázračný liek bez vedľajších účinkov, na ktorý by sme nepotrebovali „návod na použitie“... Verte alebo nie, taký liek existuje! Nič nestojí, nemá dátum spotreby a má výborný vplyv na náladu.

 • Ste dobrou milenkou - milencom? Aj tu sú odpovede.

  Ste dobrou milenkou - milencom? Aj tu sú odpovede.

  Nikto učený z neba nespadol – platí to aj v prípade sexu. Je nereálne, aby bol sexuálny život dvojice od začiatku bezchybný, aby si hneď vo všetkom rozumeli.

31-40 z 49