V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Tipy a rady

1-10 z 56

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • 5 dôvodov, prečo Vaše deti nechcú ísť do postele (a 5 skvelých tipov, ako im zaspávanie uľahčiť)

  5 dôvodov, prečo Vaše deti nechcú ísť do postele (a 5 skvelých tipov, ako im zaspávanie uľahčiť)

  Počas letných prázdnin nepredstavoval spánkový režim Vašich detí žiadny problém, pretože mohli spať doobeda. Keďže však znova začína škola, je najvyšší čas vniesť do ich rozvrhu trochu poriadku!

 • 6 vedecky podložených tipov a trikov pre lepší spánok

  6 vedecky podložených tipov a trikov pre lepší spánok

  Už ste vyskúšali každý jeden tip na zlepšenie kvality spánku, ktorý ste doteraz počuli? Vaša mama, starká i teta Betka – všetky vás pravdepodobne na počkanie zásobili odporúčaniami o tom, čo treba robiť. A vy ste tým starým dobrým radám, ako je pitie teplého mlieka a počítanie ovečiek, dali spravodlivú šancu. Možno je načase vypočuť si, čo môže na túto tému povedať veda… 

 • 9 jednoduchých trikov, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu okamžite zaspať

  9 jednoduchých trikov, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu okamžite zaspať

  Ste kvôli bábätku celú noc hore? Pravdepodobne ste už vyskúšali každú jednu radu, o ktorej ste sa dočítali v knihách, ale stále nedokážete upokojiť plačúce dieťa a uspať ho za menej ako pár hodín. Skôr, než sa na niekoľko rokov nadobro vzdáte vlastného spánku, skúste tieto jednoduché triky – naozaj fungujú!

 • Ako zo svojej spálne vyhnať alergény

  Ako zo svojej spálne vyhnať alergény

  Ako sa zbaviť kašlania, kýchania, upchaného nosu alebo slzenia počas noci a zlepšiť svoj spánok.

 • Filmový zážitok z pohodlia postele Dormeo!

  Filmový zážitok z pohodlia postele Dormeo!

  Bratislava 20. august 2015 – Pri príležitosti premiéry autobiografického filmu Patrika „Rytmusa“ Vrbovského Sídliskový sen Vám spoločnosť CINEMAX a značka Dormeo prináša jedinečný koncept sledovania filmového zážitku priamo z pohodlia postele Dormeo. Pre všetkých „kinoholikov“ je to skutočne úžasná možnosť ako si vychutnať obľúbený film a zároveň zažiť nieco netradičné.

 • Máte kvôli vysokým teplotám problémy so spánkom?

  Máte kvôli vysokým teplotám problémy so spánkom?

  Prehadzujete sa z jedného boku na druhý, snažiac sa nájsť tú správnu polohu, ale jednoducho nedokážete zaspať. Váš vankúš je horúci ako peklo a vzduch vo vnútri spálne sotva dýchateľný. Je Vám to povedomé? Možno Vám vieme pomôcť – tu je 10 efektívnych trikov, vďaka ktorým sa aj v lete vyspíte ako bábätko.

 • Vďaka správnemu matracu lepšie úspechy v škole

  Vďaka správnemu matracu lepšie úspechy v škole

  Samozrejme, že chcete pre svoje dieťa len to najlepšie, vrátane vynikajúcich výsledkov týkajúcich sa ich vzdelania. A hoci na to vplýva množstvo faktorov, na niektoré z nich by ste možno nikdy ani len nepomysleli.

 • Výber správneho matraca

  Výber správneho matraca

  Každý rok trpí bolesťami chrbta asi 40% ľudí na celom svete. Ak ste jedným z nich, výber správneho matraca zohráva jednu z najdôležitejších rolí pri riešení Vašich problémov alebo pri snahe o zmiernenie bolesti.

 • Zbavte sa svojho starého matraca

  Zbavte sa svojho starého matraca

  Alergie nás trápia po celý rok, ale najmä jar môže byť pre alergika zaťažkávajúcou skúškou a to nie len vonku na prechádzke, ale aj doma v posteli. Zistite ako zlepšiť svoj spánok.

 • 10 novoročných predsavzatí, ktoré Vám zaručene pomôžu schudnúť

  10 novoročných predsavzatí, ktoré Vám zaručene pomôžu schudnúť

  Aj Vy si každý rok dávate novoročné predsavzatie, že schudnete? Chudnutie patrí k tým predsavzatiam, ktoré si dáva najviac ľudí, ale zároveň k tým, ktoré sa len málokomu podarí dodržať. Ak sa však budete riadiť nasledujúcimi 10 tipmi, Vaša šanca na úspech bude oveľa vyššia.

1-10 z 56

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6