V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Tipy a rady

21-30 z 56

 • 7 jednoduchých spôsobov, ako sa ráno prebrať

  7 jednoduchých spôsobov, ako sa ráno prebrať

  Ste ranné vtáča? Ak nie, potom veľmi dobre poznáte “radosť” z ranného prebúdzania. Ponúkame vám niekoľko jednoduchých a úžasne efektívnych spôsobov, ako byť svieži už s prvými lúčmi slnka. Ste pripravení spraviť z rána tú najlepšiu časť dňa?

 • 7 módnych pravidiel, ktoré je hriech porušiť

  7 módnych pravidiel, ktoré je hriech porušiť

  Ponúkame Vám niekoľko praktických tipov na to, ako vždy vyzerať dobre a vyhnúť sa tomu, aby Vás prirovnávali k strašiakovi do maku.

 • 8 tipov, ako urobiť svoj domov odolným voči alergiám

  8 tipov, ako urobiť svoj domov odolným voči alergiám

  Teplé a slnečné obdobie je tu – a s ním bohužiaľ aj sezóna alergií. Pokiaľ ste na ne náchylný, pravdepodobne ostávate vo vnútri tak často, ako je to len možné, ale niekedy dokonca ani toto nestačí. Aj Váš dom totiž môže byť príčinou alergií, takže je najvyšší čas s tým niečo urobiť! Tu je 8 jednoduchých tipov, ako svoj domov urobiť odolným voči alergiám. Ste pripravený vykonať všetky potrebné zmeny? 

 • 8 vecí, ktoré Vás urobia šťastnými

  8 vecí, ktoré Vás urobia šťastnými

  Za posledných 10 rokov robili vedci niekoľko výskumov, v ktorých zisťovali, čo robí ľudí šťastnými. Je to dovolenka, nova záľuba, peniaze alebo niečo celkom iné? Prečítajte si zoznam 8 najčastejších vecí a aktivít, ktoré v nás vyvolávajú pocit radosti a šťastia.

 • 9 najoriginálnejších darčekov na tieto Vianoce

  9 najoriginálnejších darčekov na tieto Vianoce

  Aj Vy máte problém s tým, čo komu vybrať? Niektorých blízkych nemáme problém obdarovať, ale určite sú aj takí, ktorým ani za svet nevieme vybrať niečo vhodné. Skúsime Vám preto pomôcť – ponúkame Vám niekoľko inšpirácií na originálne darčeky!

 • Aj toto na Vás striehne na dovolenke

  Aj toto na Vás striehne na dovolenke

  Leto je ešte stále tu a mnohí sa až teraz chystajú na dovolenku.

 • Ako si zlepšiť pamäť

  Ako si zlepšiť pamäť

  Každý z nás, bez ohľadu na vek, môže mať problémy s pamäťou a koncentráciou, pretože na našu pamäť vplývajú nielen gény a niektoré choroby, ale aj nevhodné jedlo, fajčenie a nedostatok fyzickej aktivity.

 • Ako ušetriť pri cestovaní

  Ako ušetriť pri cestovaní

  Plánujete prekvapivý výlet pre svoju lásku? Idete na lyžovačku do zahraničia? Cestujete na pravidelnú každoročnú dovolenku? Nezáleží na tom, kam a prečo cestujete – náklady sa pri cestovaní vždy rýchlo nakopia. Keďže menej výdavkov znamená viac peňazí a viac cestovania, určite je dobré byť pri cestovaní trošku opatrnejší. Nižšie uvádzame zopár skvelých rád, ako pri cestovaní ušetriť nejaké peniaze nazvyš.

 • Ako zostať v teple počas chladných jesenných dní

  Ako zostať v teple počas chladných jesenných dní

  Obdobie jesene vždy prináša osviežujúcejšie počasie, čo je presným opakom horúcich a suchých letných dní, na ktoré sme si zvykli počas uplynulých mesiacov. Premýšľate nad tým, ako prežijete chladné jesenné dni a udržíte si aspoň trochu energie, ktorá Vás napĺňala optimizmom počas leta? Nemajte strach – pripravili sme pár excelentných nápadov, ktoré Vám pomôžu zostať v teple aj počas chladných jesenných dní a uľahčia Vám prechod do nového ročného obdobia.

 • Astrológia spánku

  Astrológia spánku

  Chcete vedieť ako súvisí spánok s Vaším znamením? Čítajte ďalej a dozviete sa o typických znakoch spánku pre každé znamenie zvieracieho kruhu.

21-30 z 56