Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Zvlhčovač vzduchu Air Pure

Air Pure Zvlhčovač vzduchu
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Air Pure Zvlhčovač vzduchu Air Pure Zvlhčovač vzduchu Air Pure Zvlhčovač vzduchu Air Pure Zvlhčovač vzduchu
Zvlhčovač vzduchu Air Pure

ID: 105919514 | SKU: 1000095243

Nový zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure osviežuje vzduch, vytvára zdravšie prostredie a zaručuje výnimočné pohodlie. Konečne môžete zabudnúť na ranné vstávanie s upchatými dutinami, krvácajúcim nosom, popraskanými perami a suchou pokožkou.

54,99 €
43,99 € Club 5*

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Pozrite si zoznam predajní >

Chcete predĺženú záruku?
Pridať predĺženú záruku
+ 1 rok (6,90 €) + 2 roky (9,90 €) + 3 roky (14,90 €)
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
Detaily produktu

Zlepšite si pohodlie a zdravie

Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure pozitívne prispieva k tomu, ako sa cítite a ako vyzeráte tým, že zvlhčuje vzduch v miestnosti. Relatívna vlhkosť vzduchu v miestnosti má výrazný vplyv na domáce pohodlie. Suchý vzduch býva príčinou suchej pleti, upchatia dutín, sucha v hrdle, podráždenia nosovej sliznice, krvácania z nosa, suchého kašľa či popraskaných pier.

Tento ultrazvukový zvlhčovač s LED svetlom má super tichý chod; vďaka integrovanému dizajnu potláčajúcemu hluk si môžete užívať pokoj a ticho za každých okolností. Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure sa jednoducho prenáša, takže ho môžete používať v ktorejkoľvek miestnosti, a má dotykový systém regulácie vlhkosti, ktorý zaručuje jednoduché a intuitívne používanie.

Vyššia vlhkosť vzduchu zlepšuje kvalitu života

Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure je inovačné riešenie, ktoré zvyšuje vlhkosť vzduchu v jednej miestnosti alebo v celom dome a zaručuje ideálne domáce pohodlie. Nielenže prispieva k vašej pohode, ale zároveň má aj pozitívny účinok na celkové zdravie.

Ideálna vlhkosť vzduchu v miestnosti pre optimálne pohodlie a zdravie je okolo 45 %. Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure vám ju zabezpečí a tým výrazne prispieva k zlepšeniu celkového zdravia. Optimálna vlhkosť vzduchu pomáha zmierňovať rôzne zdravotné problémy. Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure navyše uľahčuje dýchanie v prípade, ak ste vy alebo vaše deti prechladli.

Užívajte si doma pocit príjemného tepla

Nízka vlhkosť vzduchu spôsobuje, že je na pocit chladnejšie ako v skutočnosti, a preto vám pri používaní zvlhčovaču vzduchu Dormeo Air Pure bude doma teplejšie. Suchý vzduch navyše vysušuje drevené steny a podlahy. Vysušovaním drevo zmenšuje svoj rozmer, a to môže spôsobovať trhliny a praskliny v podlahách, na stenách a omietkach. Zo zvlhčovačom vzduchu Dormeo Air Pure tomuto procesu účinne zabránite.

Technické informácie
Program Dormeo obývacia izba

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie