Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte
 • Doprava iba za 1 € pri nákupe nad 80 €
 • Až 30-dňová záruka vrátenia peňazí na matrace
 • Nákup na splátky nad 100 €

Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night

1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou
Photos
 • Videá
 • Fotografie
1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou
Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night

ID: 106021706| SKU: 1000130311

Zvlhčovač vzduchu s vysokokapacitnou nádobou na vodu disponuje dotykovými nastaveniami vlhkosti a je mimoriadne tichý. Hladký, kompaktný a prenosný dizajn s automatickým vypínaním je ideálny pre každý moderný domov.

79,99 €

Doručenie kuriérom alebo osobný odber? Pozrite si svoje možnosti tu >

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Pozrite si svoje možnosti tu >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
Detaily produktu

Poskytne vašej rodine zdravšie domáce prostredie

Tento zvlhčovač vzduchu a difuzér vône je súčasťou novej a inovačnej kolekcie 1001 Night a je navrhnutý s ohľadom na zdravie vašej rodiny a vášho domova.

Pamätajte, že relatívna vlhkosť vzduchu ovplyvňuje naše domáce pohodlie. Ak je vzduch príliš suchý, prejaví sa to suchou pokožkou, suchom v hrdle, podráždením v nose, upchatím prínosných dutín, suchým kašľom alebo popraskanými perami.

Chráňte váš domov pred popraskaným a vŕzgajúcim drevom

Nízka vlhkosť vzduchu môže vysušovať drevo v stenách a podlahách, čo spôsobuje vŕzganie podláh a praskliny v stenách a omietkach. To je časté najmä počas zimných mesiacov alebo v lete pri používaní klimatizácie.

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône v jednom

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône Dormeo 1001 Night nielenže zvyšuje vlhkosť vo vašom dome, ale môžete ho použiť aj ako difuzér vône. Jednoducho pridajte niekoľko kvapiek vášho obľúbeného aromatického éterického oleja a vychutnávajte si upokojujúcu silu relaxačných alebo stimulujúcich vôní. Zhlboka vdychujte vôňu a relaxujte.

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône Dormeo 1001 Night je súčasťou kolekcie 1001 Night a dá sa výborne zladiť s ostatnými produktmi kolekcie:

Posteľné obliečky, plachta, uteráky, obliečka na anatomický vankúš, multifunkčná deka/prikrývka/prehoz 3 v 1, vysoké papuče, koberec, skladateľná truhlica, vankúš, masážny vankúšik, lampa.

Vyberte si úroveň vlhkosti dotykovou reguláciou

Na zvýšenie vlhkosti v jednej miestnosti alebo v celom dome jednoducho zvoľte úroveň vlhkosti pomocou dotykovej regulácie. Aj keď každý z nás má iné preferencie, pokiaľ ide o úroveň vlhkosti, v zásade sa za ideálnu pre vaše zdravie a pohodlie považuje 45 percentná relatívna vlhkosť.

Skúste pridať mentolovú, citrusovú alebo levanduľovú arómu

S pomocou difuzéra vône môžete zažiť upokojujúcu a liečivú silu byliniek so stimulujúcou vôňou ako mentol alebo citrus, ktoré vás nabijú energiou, alebo relaxačnou vôňou ako levanduľa pre chvíle oddychu.

Tichý chod a všetky dôležité funkcie

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône Dormeo 1001 Night má špeciálny dizajn s tichým chodom. Automaticky sa vypne, keď nemá dostatok vody a má jednoducho ovládateľnú dotykovú reguláciu.

Krásny kompaktný a elegantný dizajn

Zvlhčovač je elegantný, kompaktný, ľahký a prenosný a tvorí tichý a zároveň elegantný doplnok v každej modernej domácnosti.

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône Dormeo 1001 Night sa jednoducho používa a čistí.

 • Kapacita vlhkosti: > 180 ml/h
 • Príkon: 20 W
 • Kapacita nádoby na vodu: 1,80 l
 • Pokrytie: 25 m2
 • Hlučnosť: 35 dB
 • Dotykový systém regulácie.
 • Automatické vypnutie, upozornenie s LED svetlom pri nedostatku vody.
 • Šnúra: 140 cm
 • Čas prevádzky pri plnej nádobe na vodu: 9 h

 

Technické informácie
Doplnkové vlastnosti Dotykové zapínanie, LED signalizácia doplnenia vody
Program Dormeo obývacia izba

Recenzie od zákazníkov 4 recenzia

Položiek: 4

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie
Prvý čo sme kúpili sme boli hneď aj reklamovať. Podľa všetkého stále ukazoval nedostatok vody nech už V ňom bolo akékoľvek množstvo vody. Našťastie sme hneď dostali nový a ten už funguje bez problémov. Recenziu zaslal(a) ero_gamakage
Neviem výrobok ohodnotiť,nakolko návod na použitie nevieme vylúštiť ako sa ovláda.Mám ho 2dni a už som ho dala na reklamáciu,lebo návod čítalo 6ludí a nikdo nezistil ako sa obsluhuje. Recenziu zaslal(a) Zdenka
My sme si ho dnes kúpili, dali sme eukalyptovy olej, a málo ho cítiť . Neviete mi poradiť prosím aby rozvonial izbu, teraz ho potrebujeme lebo syn mi je chorý ?! Recenziu zaslal(a) Mária
Je to super výrobok . Super sa nám dýcha doma odledy to máme ALE JEDNO OBROVSKÉ MÍNUS má jedna vec ten vankúšik na ktorý sa tá aróma kvapká sa nedá nikde zohnať nová Recenziu zaslal(a) Katarína

Položiek: 4