Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte
 • Doprava iba za 1 € pri nákupe nad 80 €
 • Až 30-dňová záruka vrátenia peňazí na matrace
 • Nákup na splátky nad 100 €

Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night

1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou
Photos
 • Videá
 • Fotografie
1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night Zvlhčovač vzduchu s arómou
Zvlhčovač vzduchu s arómou 1001 Night

ID: 106021706 | SKU: 1000130311

Zvlhčovač vzduchu s vysokokapacitnou nádobou na vodu disponuje dotykovými nastaveniami vlhkosti a je mimoriadne tichý. Hladký, kompaktný a prenosný dizajn s automatickým vypínaním je ideálny pre každý moderný domov.

Sklad: 8
79,99 €

Doručenie kuriérom alebo osobný odber? Pozrite si svoje možnosti tu >

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Pozrite si svoje možnosti tu >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
Detaily produktu

Poskytne vašej rodine zdravšie domáce prostredie

Tento zvlhčovač vzduchu a difuzér vône je súčasťou novej a inovačnej kolekcie 1001 Night a je navrhnutý s ohľadom na zdravie vašej rodiny a vášho domova.

Pamätajte, že relatívna vlhkosť vzduchu ovplyvňuje naše domáce pohodlie. Ak je vzduch príliš suchý, prejaví sa to suchou pokožkou, suchom v hrdle, podráždením v nose, upchatím prínosných dutín, suchým kašľom alebo popraskanými perami.

Chráňte váš domov pred popraskaným a vŕzgajúcim drevom

Nízka vlhkosť vzduchu môže vysušovať drevo v stenách a podlahách, čo spôsobuje vŕzganie podláh a praskliny v stenách a omietkach. To je časté najmä počas zimných mesiacov alebo v lete pri používaní klimatizácie.

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône v jednom

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône Dormeo 1001 Night nielenže zvyšuje vlhkosť vo vašom dome, ale môžete ho použiť aj ako difuzér vône. Jednoducho pridajte niekoľko kvapiek vášho obľúbeného aromatického éterického oleja a vychutnávajte si upokojujúcu silu relaxačných alebo stimulujúcich vôní. Zhlboka vdychujte vôňu a relaxujte.

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône Dormeo 1001 Night je súčasťou kolekcie 1001 Night a dá sa výborne zladiť s ostatnými produktmi kolekcie:

Posteľné obliečky, plachta, uteráky, obliečka na anatomický vankúš, multifunkčná deka/prikrývka/prehoz 3 v 1, vysoké papuče, koberec, skladateľná truhlica, vankúš, masážny vankúšik, lampa.

Vyberte si úroveň vlhkosti dotykovou reguláciou

Na zvýšenie vlhkosti v jednej miestnosti alebo v celom dome jednoducho zvoľte úroveň vlhkosti pomocou dotykovej regulácie. Aj keď každý z nás má iné preferencie, pokiaľ ide o úroveň vlhkosti, v zásade sa za ideálnu pre vaše zdravie a pohodlie považuje 45 percentná relatívna vlhkosť.

Skúste pridať mentolovú, citrusovú alebo levanduľovú arómu

S pomocou difuzéra vône môžete zažiť upokojujúcu a liečivú silu byliniek so stimulujúcou vôňou ako mentol alebo citrus, ktoré vás nabijú energiou, alebo relaxačnou vôňou ako levanduľa pre chvíle oddychu.

Tichý chod a všetky dôležité funkcie

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône Dormeo 1001 Night má špeciálny dizajn s tichým chodom. Automaticky sa vypne, keď nemá dostatok vody a má jednoducho ovládateľnú dotykovú reguláciu.

Krásny kompaktný a elegantný dizajn

Zvlhčovač je elegantný, kompaktný, ľahký a prenosný a tvorí tichý a zároveň elegantný doplnok v každej modernej domácnosti.

Zvlhčovač vzduchu a difuzér vône Dormeo 1001 Night sa jednoducho používa a čistí.

 • Kapacita vlhkosti: > 180 ml/h
 • Príkon: 20 W
 • Kapacita nádoby na vodu: 1,80 l
 • Pokrytie: 25 m2
 • Hlučnosť: 35 dB
 • Dotykový systém regulácie.
 • Automatické vypnutie, upozornenie s LED svetlom pri nedostatku vody.
 • Šnúra: 140 cm
 • Čas prevádzky pri plnej nádobe na vodu: 9 h

 

Technické informácie
Doplnkové vlastnosti Dotykové zapínanie, LED signalizácia doplnenia vody
Program Dormeo obývacia izba

Recenzie od zákazníkov 4 x recenzia

Položiek: 4

3,5

4 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie

Recenziu zaslal(a) ero_gamakage

20.3.2017

Prvý čo sme kúpili sme boli hneď aj reklamovať. Podľa všetkého stále ukazoval nedostatok vody nech už V ňom bolo akékoľvek množstvo vody. Našťastie sme hneď dostali nový a ten už funguje bez problémov.

Recenziu zaslal(a) Zdenka

5.3.2017

Neviem výrobok ohodnotiť,nakolko návod na použitie nevieme vylúštiť ako sa ovláda.Mám ho 2dni a už som ho dala na reklamáciu,lebo návod čítalo 6ludí a nikdo nezistil ako sa obsluhuje.

Recenziu zaslal(a) Mária

24.1.2017

My sme si ho dnes kúpili, dali sme eukalyptovy olej, a málo ho cítiť . Neviete mi poradiť prosím aby rozvonial izbu, teraz ho potrebujeme lebo syn mi je chorý ?!

Recenziu zaslal(a) Katarína

22.1.2017

Je to super výrobok . Super sa nám dýcha doma odledy to máme ALE JEDNO OBROVSKÉ MÍNUS má jedna vec ten vankúšik na ktorý sa tá aróma kvapká sa nedá nikde zohnať nová

Položiek: 4