V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

5 krokov k dobrému sexu

Prečítajte si nasledovných 5 krokov k tomu, ako sa vyhnúť rutine v sexuálnom živote.

U žien sú to predovšetkým emócie a pocity, ktoré rozhodujú o tom, či a kedy majú chuť sa milovať.

Prečítajte si nasledovných 5 krokov k tomu, ako sa vyhnúť rutine v sexuálnom živote a ako Vašu polovičku navnadiť tak, aby túžila po milovaní čo najčastejšie

.

1. Hovorte o svojich predstavách    Rozprávajte svojej partnerke o tom, čo všetko by ste s ňou chceli robiť, kde by ste sa jej chceli dotýkať, ako by ste ju chceli hladkať a podobne. Môžete sa jej pritom aj dotýkať, ale vynechajte prsia a pohlavné orgány. Takto budete stimulovať mozog a predstavivosť, čo je veľmi účinné. Jemne sa jej pritom dotýkajte hlavne na krku, hlaďte jej ruky, ramená, plecia, uši a oblasť krížov.

 

2. Začnite už na verejnosti

Môžete sa “akože” náhodou dotknúť jej pŕs alebo jemne prejsť rukou po jej zadku. Skúste to už ráno po ceste do práce alebo popoludní po ceste z práce - na chvíľku ju nečakane zastaviť za rohom ulice a dajte jej vášnivú pusu – potom pokračujte v ceste domov. Takýmto spôsobom ju navnadíte a vyvoláte v nej vzrušenie a túžbu po milovaní.

 

3. Striptíz

Skúste striptíz – nemusíte byť profesionál, aby ste sa dokázali pomaly vyzliekať a vzbudzovať vo Vašej partnerke túžbu po Vašom tele. Ale dôležité upozornenie – pred samotným striptízom si vyzlečte ponožky! Nie je pre ženu nič smiešnejšie, ako nahý muž v ponožkách. Po celý čas, čo sa budete vyzliekať, udržiavajte očný kontakt. Spodné prádlo musí byť to posledné, čo zo seba vyzlečiete. Potom sa presuňte k partnerke a začnite pomaly vyzliekať ju. 

 

4. Používajte ústa a prsty

Možno ste to robili niekedy v škole na výtvarnej výchove – skúste prstami opisovať tvar jej pier, krku, pŕs, zadku alebo pohlavných orgánov. Alebo ich tvar jemne opisujte jazykom či perami. Táto technika je veľmi účinná a takmer vždy spôsobuje vzrušenie. Ak Vaša polovička jemne roztiahne nohy, je to znak, že Vás chce cítiť bližšie a hlbšie. Začnite sa jej veľmi jemne a pomaly dotýkať na stehnách, prejdite bližšie k pohlavným orgánov a jemne ich opisujte prstami. Najefektívnejšia je masáž pohlavných orgánov krúživými pohybmi. Po chvíli vymeňte prsty za ústa a začnite bozkávať partnerku na intímnych miestach. Pritom môžete stále dráždiť jej klitoris prstami a pripraviť ju tak na spoločné splynutie.

 

5. Pozrite si spolu erotický film alebo si prečítajte knihu   Nájdite niečo, čo bude Vás oboch motivovať. Môžete vedľa seba ležať polonahí alebo úplne nahí a pozerať film alebo čítať kámasútru. Jemne sa pritom hladkajte a dotýkajte jeden druhého. Skúste robiť to, čo vidíte alebo čítate. Všímajte si pritom partnerkine reakcie a sústreďte sa hlavne na to, čo sa jej najviac páči. Popustite uzdu svojej fantázii a predstavivosti a vyskúšajte to, čo Vám práve napadne. Hrajte sa s jej telom.

Toto je 5 jednoduchých krokov, pomocou ktorých môžete zlepšiť Váš sexuálny život a celkovo nimi oživiť vzťah. Samozrejme, nemusíte robiť všetkých 5 krokov každý deň – stala by sa z toho rutina. Skúšajte vždy niečo iné, kombinujte, inšpirujte sa, buďte ale vždy veselí, nežní a milujúci. To je to, čo ženy vzruší najviac a určite sa rady pridajú k “Vašej hre”!