V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

7 sexuálnych polôh, ktoré Vám pomôžu zahriať sa počas týchto Vianoc

Je veľa vecí, na ktoré sa počas týchto sviatkov môžete tešiť, no prečo na ich zoznam nepridať aj sex? Ak Vám chýbajú nápady, tu je 7 sexuálnych pozícií, ktoré pomôžu Vám a Vašej polovičke poriadne sa počas sviatkov zahriať... 

Je veľa vecí, na ktoré sa počas týchto sviatkov môžete tešiť, no prečo na ich zoznam nepridať aj sex? Ak Vám chýbajú nápady, tu je 7 sexuálnych pozícií, ktoré pomôžu Vám a Vašej polovičke poriadne sa počas sviatkov zahriať...

 

                #1: Santa Claus prichádza do mesta

                Základná poloha

Obdobie sviatkov by malo byť hlavne o dávaní, však? Nuž, tak s touto polohou môžete konečne Vašej láske priniesť to, čo si zaslúži – a možno aj niečo viac! Posaďte ju na gauč tak, aby bol jej sexy zadok opretý o zadnú opierku, nohy jej vyložte na sedaciu časť a potom si kolenami kľaknite medzi jej kolená a neprestávajte, kým Vám nepovie alebo kým v extáze nespadne z gauča...

Extra náročná poloha

Santova brada na Vašej tvári by jej mohla priniesť extra potešenie, ak nebude Vaše strnisko príliš drsné. A keďže Santa vždy prináša darčeky, mohli by ste jej ako darček darovať viacnásobný orgazmus!

 

                #2: Štýlový sob

Základná poloha

Mala by ležať na bruchu s nohami mierne od seba, boky jej podoprite pekným vankúšom s vianočným motívom. Vy si môžete ľahnúť na vrch a vstúpiť do nej zozadu tak, aby ste obom poskytli rozkoš, akú ste ešte nikdy predtým nezažili.

Extra náročná poloha

Pre ešte viac rozkoše môže Vaša polovička nadvihnúť svoje telo a dať sa na štyri. Môže Vám to pripomínať klasickú polohu na psíka, ale nebude to tak, pretože na hlave budete mať nezbedné sobie parohy...

 

                #3: Malý a lacný vianočný darček

                Základná poloha

Položte ju na podlahu (pod chrbát jej rozprestrite pohodlnú deku), jemne jej roztiahnite nohy a oviňte ich okolo svojich bokov. Dovoľte jej, nech si Vás prisúva bližšie a (napokon) až do nej.

Extra náročná poloha

Ak chcete, aby ešte pred koncom kričala „Toto sú najlepšie Vianoce môjho života!“, dajte sa po niekoľkých minútach trochu nižšie – tak, aby ste mali svoju tvár nad jej Vianočným darčekom, a doprajte jej slávnostné orálne uspokojenie, na ktoré ešte niekoľko rokov (a Vianoc) nezabudne!

 

                #4: Jazda na saniach

                Základná poloha

Oh, aké zábavné je jazdiť na sánkach! Ľahnite si na chrbát a nechajte svoju lásku jazdiť na Vás ako na koni (nuž, nie doslova, ale chápete, o čo ide: ona je navrchu + Vy ste dolu = skutočne nádherný pohľad!).

Extra náročná poloha

Kým na Vás bude jazdiť, ponúknite jej niekoľko metrov ozdobnej vianočnej stužky, aby Vás mohla zviazať a predviesť Vám sviatočné „otroctvo“ v akcii! Takto budete môcť všetko sledovať, ale nebudete sa môcť chytať. No a keď Vám konečne opäť dovolí dotknúť sa jej, budete spievať Rolničky hlasnejšie ako kedykoľvek predtým.

 

                #5: Pod imelom

                Základná poloha

Keď spolu stojíte pod imelom, nadvihnite jednu jej nohu a vyložte si ju okolo svojho pása. Pomaly dorážajte dopredu a dozadu, až kým sa nenakloní, aby Vás pobozkala – vtedy zrýchlite, aby ste jej ukázali všetko, čo máte!

Extra náročná poloha

Pevne, ale pritom jemne ju otočte a prehnite si ju pred seba. Keď bude blízko, odtrhnite imelo visiace nad Vašou hlavou a zmyselne ním prechádzajte od jej hlavy až po chrbát, aby ste jej dopriali výnimočne radostný orgazmus.

 

                #6: Rolničky, rolničky

                Základná poloha

Táto poloha je pre Vás, veď Vy si tiež počas sviatkov zaslúžite trochu radosti, či nie? Áno! Sadnite si na gauč alebo na stoličku a nechajte ju sadnúť si na Vás tak, aby bola chrbtom otočená k Vašej tvári. Potom do nej vstúpte a pomaly veďte jej ruku k Vašim semenníkom, uvoľnite sa a dovoľte jej urobiť pre Vás kúzlo.

Extra náročná poloha

Zatiaľ čo sa bude hrať s Vašimi rolničkami, položte svoje ruky na jej prsia a zapojte sa do hrania sviatočnej melódie. Ak príliš zatlačí, uvoľnite uchopenie a naopak...

 

                #7: Nezbedný elf

                Základná poloha

Čo robia elfovia? Balia darčeky - a to by ste mali urobiť aj Vy. Vezmite dekoračnú stužku (nie príliš tenkú ani príliš hrubú), potom ju pomaly obtáčajte najprv okolo jej bokov, potom prudko zatočte nadol, aby prechádzala aj cez najsviatočnejšiu časť jej tela.

Extra náročný elf

Dekoračnú stuhu nahraďte gumovými červíčkami alebo podobnými cukríkmi a doprajte si čas na to, aby ste ich opatrne pojedli z jej tela jeden za druhým. Elfovia majú zakázané jesť vianočné darčeky, ale Vy môžete! Šťastné a veselé Vám obom!