V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

9 nápadov ako si užiť originálneho Valentína

Rýchle životné tempo, nedostatok času, stres – aj to sú dôvody, prečo to niektorým párom prestáva klapať. Stalo sa to aj Vám? Tohtoročný Valentín môže byť príležitosťou na to, aby ste oživili Váš vzťah a začali nanovo. Zabudnite na drahú večeru a venujte sa iba jeden druhému – užijete si tak krásy večer plný nehy a romantiky.

Rýchle životné tempo, nedostatok času, stres – aj to sú dôvody, prečo to niektorým párom prestáva klapať. Stalo sa to aj Vám? Tohtoročný Valentín môže byť príležitosťou na to, aby ste oživili Váš vzťah a začali nanovo. Zabudnite na drahú večeru a venujte sa iba jeden druhému – užijete si tak krásy večer plný nehy a romantiky.

 

Dlhý horúci kúpeľ

Ak je Vaša vaňa dostatočne veľká pre dve osoby, nemáte nad čím váhať – doprajte si relaxačný, zmyselný kúpeľ. Pre vytvorenie ešte romantickejšej atmosféry môžete použiť zopár kvapiek vonného oleja do vody a na hladinu vody rozsypte lupene ruží. Po celej kúpeľni porozkladajte sviečky, zhasnite svetlá a zapnite romantickú hudbu.

Takýto kúpeľ Vás oboch určite uvoľní, zaženie stres a obavy a vytvorí ideálnu možnosť venovať sa len jeden druhému – naplno. Využite tento čas na porozprávanie sa, rozmaznávanie tela svojej lásky alebo len tak jednoducho ležte a oddychujte.

 

Sexy masáž

Poznáte niekoho, kto nemá rád uvoľňujúcu masáž? Možno existuje niekoľko máličko ľudí, ktorí nemajú radi dotyky, objatia a kontakt s telom toho druhého – ale je to svetlá výnimka. Sexy masáž v pohodlí Vášho domova je perfektný nápad na oslavu dňa zamilovaných.

Masáž Vás zbaví stresu a napätia a pripraví Vás na pokračovanie pekného valentínskeho večera. Dajte si záležať na tom, aby ste počas masáže použili voňavý, príjemný olej, ktorý uvoľní telo aj dušu a ak chcete, môžete si vybrať aj taký, ktorý pôsobí ako afrodiziakum.

 

Milovanie mimo domova

Darovať si na Valentína milovanie? To je ale klišé...! Nemusíte však tento nápad úplne zatracovať – stačí, ak ho trošku okoreníte a dodáte mu nový rozmer – v tom prípade na tohtoročného Valentína nikdy nezabudnete J.

Počasie ešte rozhodne nepraje ľúbostným radovánkam vonku v prírode, preto by ste mali porozmýšľať o nejakom inom vhodnom mieste. Ale zabudnite na byt! Vyberte sa napríklad do sauny alebo si kúpte lístky do kina do posledného radu na málo navštevovaný film..

 

Dlháááá predohra

Kedy naposledy ste si dopriali skutočne veľa času na milostné hry? Myslíme na predohru – nezabúdate na ňu? Počas rušného dňa človek naozaj zabúda na niektoré dôležité veci a tak sa môže stať, že aj sex sa stane už len rutinou.

Dajte si teda záležať na tom, aby ste sa dostali do postele s dostatočným časovým predstihom – aby ste mali čas na maznanie, hladkanie, rozmaznávanie toho druhého. A ak sa dostanete do stavu, že sa už nedokáže ovládať, dajte si chvíľu pauzu a poriadne to predýchajte! Nielen že si predĺžite predohru, ale aj zážitok z milovania bude v konečnom dôsledku intenzívnejší a lepší.

 

Nežné kŕmenie

Jedlo patrí k základným ľudským potrebám – ale dá sa využiť aj ako súčasť sexy hry. Ak sa budete navzájom jemne a pomaličky kŕmiť, budete si pripadať bližší a celková atmosféra bude intímnejšia.

Perfektnou voľbou pre takýto prípad sú jahody namočené v čokoláde a/alebo ozdobené šľahačkou. Ak niečo kvapne na Vaše telo – o to lepšie! Hra môže pekne pokračovať a budete musieť svoju polovičku poriadne vybozkávať na rôznych častiach tela!

 

Hra naslepo

Keď človek nevidí, čo sa deje okolo neho, zaktivizujú sa ostatné jeho zmysly – preto budete napríklad vnímať každý dotyk svojej partnerky/svojho partnera intenzívnejšie. Bude to o to lepšie, že netušíte, kedy a kde sa Vás dotkne.

Jeden z Vás nech má zaviazené oči a druhý sa ho bude dotýkať – ale buďte trpezliví! Ak na to pôjdete príliš rýchlo, môže to všetko skončiť priskoro. Ovládajte sa, užívajte si dotyky a postupujte veľmi pomaly.

 

Jemne ma zviaž

Manželia môžu vyskúšať aj niektoré z nevšedných sexy hier, ktoré jednoznačne dodajú Vašej valentínskej oslave vášeň a zmyselnosť. Je to excelentný nápad – najmä ak chcete oživiť Váš vzťah a vyskúšať nové veci.

Zaobstarajte si jemnú šatku alebo dostatočne širokú stužku, ktorou môžete svojej polovičke nežne priviazať ruky o posteľ.

 

Sexy bielizeň

Sexy spodná bielizeň je super nápad ako si oživiť vzťah a spríjemniť valentínsky večer – ale väčšinou si ho dokážete vychutnávať len pár minút alebo sekúnd a o chvíľu je bielizeň niekde na zemi.

Skúste to preto tentoraz urobiť trošku inak. Vyberte si najsexi oblečenie, aké máte a na posteli vytvorte priestor akoby na malé pódium. Po ňom sa môžete prechádzať v sexi prádielku a provokovať svoju lásku.

 

Horúce hry

Trochu zábavy a trochu vzrušenia – horúce sexy hry sú vynikajúcou voľbou na valentínsky večer. Mnohé hry nájdete na internete alebo v erotických obchodoch, ale s trochou fantázie si dokážete vymyslieť aj svoju vlastnú.

Napríklad hra twister – ale tentoraz bez šiat. Vždy, keď nesplníte svoju úlohu, musíte si vyzliecť jeden kúsok oblečenia. Twister tak síce asi rýchlo skončí, ale môžu potom začať iné hry… J.