V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Akým typom žien by ste sa mali vyhýbať? Časť 1.

Keď sa slobodný muž rozhodne začať hľadať tú pravú, môže natrafiť na skutočne rôzne typy žien: hanblivé krásky, zmyselné dračice, pojašené dievčatá, ale aj nedostupné princezné…

Keď sa slobodný muž rozhodne začať hľadať tú pravú, môže natrafiť na skutočne rôzne typy žien: hanblivé krásky, zmyselné dračice, pojašené dievčatá, ale aj nedostupné princezné…

Ale sú medzi nimi aj ženy, ktorým by ste sa, páni, mali oblúkom vyhýbať a nedať si s nimi rande ani len vo Vašich snoch! Aj keby boli najsexi na svete.

Aj keby mala krásne dlhé vlnité vlasy, zvodné telo pevné ako kameň a dych vyrážajúci výstrih – nedajte sa oklamať a držte sa ďalej od žien, ktoré sú istou pohromou.

Ktoré to sú? Čítajte ďalej:

1. Diabolská Barbie bábika

Niektorým ženám sa treba vyhýbať ako čert krížu! Diabolská Barbie bábika je v tomto zozname na prvom mieste! Vaše prvé stretnutie s ňou môže byť veľmi príjemné a celkom nevinné. Môžete na ňu naraziť v knižnici, v kostole alebo na prechádzke so psom.

Na prvý pohľad bude vyzerať presne ako žena Vašich snov. Bude sa zaujímať o to, čo hovoríte, bude veľmi priateľská a sexy.

Bude sa smiať na Vašich trápnych vtipoch, napustí Vám vaňu a pripraví voňavý kúpeľ, vždy bude mať chuť na sex.

Veľmi rýchlo začnete rozmýšľať o tom, že by ste jej pokojne dali kľúče od svojho bytu, alebo, že by ste jej darovali poriadne drahý šperk. Takúto ženu by ste predsa za nič na svete nechceli stratiť, však?

Ak však niečo takéto urobíte, Váš osud bude navždy spečatený…Za jej krásnymi očami sa totiž skrýva tikajúca bomba! Najskôr Vás začne Vaše srdiečko až príliš otravovať, potom Vami začne manipulovať a napokon sa na Vás prisaje ako pijavica. Vašich kamarátov bude nazývať zbytočnou stratou času, za každú Vašu chybu Vás potrestá tým, že odmietne sex a pivo si už dáte len vtedy, keď Vám to polovička dovolí (alebo keď to nebude vidieť). Skôr ako to sám zistíte, skamaráti sa s Vašou matkou, vyberie mená pre Vaše deti a nájde ideálny byt na spoločné bývanie – to všetko rýchlosťou blesku, kým Vy o tom nebudete mať ani poňatia.

Zrazu si uvedomíte, že sa Vám veci vymykajú spod kontroly a všetko ide mimo Vás…bude Vám chvíľu trvať, kým naberiete odvahu a poviete jej, aby trošku spomalila.

Potom sa ukáže, že to bola fatálna chyba – je možné, že ju vytočíte do nepríčetnosti a napadne Vás najbližším nožom, ktorý bude mať po ruke…

Fakt je – bez toho, aby sme preháňali – že sa Vás nevzdá bez boja. Pripravte sa na to, že Vám bude pravidelne vyvolávať, pošle Vám 30 SMS denne a kopu rozľútostených mailov, v ktorých bude hrať na Vaše city.

Budete šťastný človek, ak z takéhoto vzťahu vyviaznete bez ujmy na fyzickom alebo psychickom zdraví!

Ktoré filmové postavy reprezentujú typ diabolskej Barbie bábiky?

Ak ste ešte nenašli konkrétnu ženu, ktorá by predstavovala typ diabolskej Barbie bábiky, tak toto Vám možno osvieži pamäť: herečka Glen Close vo filme Osudová príťažlivosť. A Vy budete Michael Douglas…

Slová, ktoré by ste jej nikdy nemali povedať (kým na sebe nemáte nepriestrelnú vestu), sú: NIKDY a MYSLÍM, ŽE BY SME SA MALI ROZÍSŤ.

2. Psycho žena

Psycho žena je typ ženy, ktorú s najväčšou pravdepodobnosťou stretnete na diskotéke alebo akejkoľvek divokej párty. Je možné, že Vás ponúkne svojím drinkom alebo Vám rovno dá napiť sa z jej fľaše.

Okamžite budete cítiť, že ju chcete, lebo je krásne divoká, nefilozofuje ako iné ženy a pôsobí aj trošku nebezpečne, čo Vás priťahuje. Keď ju napokon dostanete, bude sa k Vám správať ako kúsok krásnej neskrotnej prírody.

Bude s Vami žúrovať až do samého rána, dá si pivo a na stole, alebo na barovom pulte Vám zatancuje ako profesionálna striptérka.

Toto všetko znie celkom dobre, ale len kým sa nerozhodnete oženiť sa s ňou, však?Potom sa však stane niečo úplne nečakané…

Zrazu však celkom nečakane upadne do depresie – veľkej a hrozivej ako kolaps akciového trhu v Amerike. Bude sa snažiť stiahnuť do depky aj Vás.

Prestane si umývať vlasy, zatiahne všetky žalúzie na oknách, vyfajčí 100 cigariet denne, na niekoľko týždňov prestane jesť a od Vás bude chcieť, aby ste sa na ňu pozerali a ľutovali ju v jej nešťastí.

Keď jej napokon oznámite, že ju opúšťate (kým ešte máte zdravý rozum), povie Vám, že trpí syndrómom rozpoltenej osobnosti a že sa zabije, ak sa s ňou rozídete. Je jasné, čo musíte urobiť – odísť od nej.

Ktoré svetové celebrity predstavujú typ psycho ženy? Je to pomerne jednoduché - Britney Spears, Lindsay Lohan ... a možno budete vedieť povedať meno aj niektorej Vašej bývalej, ktorá sa správala podobne.

Slová, ktoré by ste jej nikdy nemali povedať (ak sa chcete vyhnúť samovraždeným vyhrážkam): MYSLÍM,ŽE BY SI MALA NAVŠTÍVIŤ PSYCHIATRA.

V druhej časti tohto článku si povieme o ďalších typoch krások, ktoré dokážu otočiť Váš život naruby a spraviť z neho nočnú moru. Bude to typ “oteckove dievčatko” a “bohaté chúďatko”.

Aj to sú ženy, od ktorých by ste sa mali držať na míle ďaleko!