V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Bude z vás čoskoro nevesta?

Vaši známi mávajú svatby? Vy dvaja by ste mohli byť ďalší. Pozreli sme sa na signály, ktoré vám prezradia, že váš muž vás čoskoro požiada o ruku.

9 signálov, že vás onedlho požiada o ruku

Vaši známi mávajú svatby? Vy dvaja by ste mohli byť ďalší. Pozreli sme sa na signály, ktoré vám prezradia, že váš muž vás čoskoro požiada o ruku.

1. Pokúša sa pôsobiť ako starý mládenec?

Ak sa často chváli svojimi úspechmi v kariére (povýšením, dobrým platom, bonitou) a s jeho plánmi, možno sa vám snaží naznačiť, že sa dobre postará aj o vašu spoločnú domácnosť v manželstve.

2. Zrazu sa začal zapájať do domácich prác

Často sa v poslednom čase objavuje v kuchyni a pomáha vám? Nechal sa zrazu inšpirovať ku kúpe novej sedačky alebo k renovácii kuchyne? Možno sa vám snaží dokázať, že má všetko čo treba na to, aby bol manželom, a že aj v budúcnosti bude stáť na vašej strane.

3. Zrazu končí so staromládeneckým spôsobom života?

Je zrelší a vzdal sa piatkovej partičky pokru s priateľmi, aby mohol byť s vami a tiež mu už nevadí chodiť na svadby? Všimli ste si, že je až prekvapivo čistotný a zo zásuviek odstránil všetku „evidenciu“ svojho doterajšieho staromládeneckého života a predchádzajúcich vzťahov? Pravdepodobne chce nový začiatok – po vašom boku.

4. Dvorí vám?

Správa sa tak ako na začiatku vášho vzťahu? Pozerá na vás so srdiečkami v očiach, je neuveriteľne pozorný a často vás prekvapí kvetmi alebo darčekom? Podľa odborníkov to znamená, že si „pripravuje pôdu“, a tiež že sa úprimne teší zo zasnúbenia.

5. Keď sa z márnotratného muža stane šporovlivý

Všimli ste si, že sa stal šetrným, že sa vzdal kúpy plazmovej televízie a najnovšej playstation, a že odložil na neskôr výlet s priateľmi z vysokej školy? Je pravdepodobné, že šetrí na veľkú udalosť.

6. Prestal sa vyhýbať témam o rodine?

Ak je veľmi rodinne založený – organizuje piknik, na ktorý pozve obe rodiny a neustále vás uisťuje, ako veľmi má rád deti, mohol by si s vami chcieť založiť rodinu.

7. Zaujíma sa zrazu o vaše šperky?

Všimli ste si, že váš obľúbený prsteň zmizol a váš priateľ sa vás pýta na veľkosť – vášho prstenníka? Je možné, že váš miláčik si robí malý výskum pred tým, než pôjde do zlatníctva. Kladie vám tie najneobyčajnejšie otázky, napríklad na spomienky z detstva alebo na vaše obľúbené kvety? Možno plánuje spôsob ako vás požiadať o ruku, aby bol tento moment čo najvýnimočnejší a najintímnejší.

8. Nervák

Je nervózny aj napriek tomu, že je „najpohodovejší“ chlapík na svete? Záleží mu na tom, aby ste prišli na večeru včas a aby ste si objednali váš obľúbený čokoládový koláč? Trvá na tom, aby ste šli niekam, kam obyčajne nechodievate, napríklad do parku alebo do lesa – presne pri západe slnka?

9. Dôjde k tomu... každú chvíľu

Všimli ste si vo vrecku jeho saka kazetu na šperk, napriek tomu, že nemáte narodeniny ani výročie? Zacítili ste vo vašom koláči niečo tvrdé a okrúhle? Gratulujeme, ste (takmer) zasnúbení!