V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Čo o vás prezrádza ovocie?

Máte radi ovocie? Voňavé ovocné bowle, čerstvé šaláty, sušené, mrazené, sladké, božské ovocie? Jedlo nesie symbolický význam, ktorý odhaľuje vašu osobnosť.

Máte radi ovocie? Voňavé ovocné bowle, čerstvé šaláty, sušené, mrazené, sladké, božské ovocie? Ste tiež šťastný, vitálny a kreatívny? Mali by ste vedieť, že je medzi tým súvislosť. Jedlo má na vás väčší vplyv, než si myslíte. Jedlo nesie symbolický význam, ktorý odhaľuje vašu osobnosť.

Ovocie, elixír života

Ovocie symbolizuje sexuálnu túžbu, plodnosť, blahobyt a radosť zo života. Milovníci ovocia s každým kúskom prijímajú vitalitu, kreativitu, a preto sú šťastní, vitálni a kreatívni. Využívajú tieto prednosti v práci, kde sú zvyčajne úspešní (ak nie sú príliš leniví) a okrem toho sú z nich príjemní a lojálni životní partneri.

Každé ovocie ponúka rôzne typy ľudských charakterov. Vyberte si svoje obľúbené a uvidíte, čo sa o vás hovorí:

Jahody

Tí, ktorí milujú jahody, sú v rozhovoroch čestní a dobrí poslucháči, ale chýba im zmysel pre humor, preto vyzerajú príliš vážne. Muži sa rýchlo zamilujú a dostanú do vzťahu, zatiaľ čo ženy sú menej rozhodné a správneho partnera hľadajú dlhý čas.

Jablká

Ak máte radi jablká, pravdepodobne sa držíte staromódnych životných zásad a ste rýchly, agilný a plný energie, keď ide o prácu. Ľudia vás využívajú, lebo ste príliš láskavý a dôverčivý, aj keď sa snažíte vyzerať sebavedome. Keď ide o lásku, ste dosť opatrný a máte ťažkosti so vstúpením do emocionálneho vzťahu.

Broskyne

Tí, ktorí milujú broskyne, majú pri výbere priateľov veľké nároky. Ale ak si už vyberú, sú lojálni. V láske sú požadujúci, ale sú dobrými manželskými partnermi a zodpovednými rodičmi. Ak im svet biznisu ponúkne možnosť ukázať sa a stojí pri nich, vedia byť vo svojej profesii veľmi úspešní.

Marhule

Ak ľúbite toto voňavé ovocie, máte dobrý nos na biznis. Keďže ste veľmi spoločenský a dobrý v komunikačných zručnostiach, často sa objavujete vo vedúcich pozíciách skupiny a ste vždy obklopený priateľmi. Svojho/u partnera/ku kladiete v živote na prednostné miesto, preto s nájdením partnera/ky nemáte problém.

Pomaranče

Pomaranče odhaľujú skromných a pracovitých ľudí. V láske sú pasívni a racionálni, hoci v posteli sú ako diví. Majú totiž silný sexuálny inštinkt, ale rýchlo z nich vyprchá.

Banány

Ľudia, ktorí jedia banány sú trpezliví a odolní. To najlepšie zo seba ukážu, ak ich postavia pred zložitú úlohu a dôležitý projekt. Keď si nájdu vhodného partnera, šialene sa zamilujú a veria, že láska bude trvať naveky. Keďže sú veľmi príjemní, oni sú tí, ktorí vytvárajú príjemnú rodinnú atmosféru.

Kyslé višne

Ak máte radi kyslé višne, ste veľmi pozorný a bežné denné povinnosti vám trvajú dlho. Keďže nemáte dostatok zmyslu pre humor a ste plachý, ste v láske príliš opatrný.

Figy

Figy sú obľúbeným jedlom horkokrvných a taktických ľudí, ktorí vynikajú excelentnou pamäťou a výrazným libidom. Vysoký vek ich neznepokojuje.