V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Čo prinesie rok zajaca?

Chcete vedieť, akú budúcnosť Vám predpovedajú čínski astrológovia?

…čo Vás čaká, ak ste sa narodili v roku:

Potkan – viac energie a šťastia

Ľudia, ktorí sa narodili v roku potkana, pocítia výrazné zlepšenie – budú mať viac energie a budú šťastnejší ako počas uplnynulého roka. Všetko v ich živote pôjde ľahšie a jednoduchšie.

Čo sa týka lásky a vzťahov, zažijete viacero vzostupov, ale aj pádov. Vy a Váš partner budete ako na hojdačke – často budete skákať z extrému do extrému. Vďaka tomu bude aj Váš vzťah sladko-kyslý.

Práca aj spoločenský život budú super … ale len vtedy, ak si budete dávať pozor a nebudete pchať nos do vecí, ktoré sa Vás bytostne netýkajú. Nestarajte sa do práce a vzťahov Vašich blízkych či kolegov. Vyhýbajte sa klebeteniu a šíreniu fám.

Byvol – tento rok nebude z tých najlepších

Narodení v roku byvola budú tento rok potrebovať veľa trpezlivosti, čo pre mnohých z Vás nebude najjednoduchšie. Pripravte sa na výzvy a snažte sa nevidieť negatívne žiadnu zo zmien, ktoré Vám budúcnosť prinesie.

 • Dávajte si pozor na peniaze, tak si ušetríte mnohé starosti.
 • Snažte sa nehádať s Vaším partnerom.
 • Snažte sa byť tichý a pokojný aj na pracovisku, medzi kolegami.
 • Nerobte rýchle, nepremyslené a nepripravené rozhodnutia.
 • Každú vec, ktorú budete chcieť urobiť, si vopred poriadne naplánujte.

Ak sa budete chcieť tento rok naučiť niečo nové alebo dosiahnuť väčší cieľ, budete sa musieť snažiť viac ako inokedy.

Spoznajte svoje emócie

Snažte sa tento rok čo najviac spoznať svoje emócie. Skúste rozpoznať, ktoré prežívate najviac, ktoré máte problém zvládnuť, pokúste sa naučiť kontrolovať ich. Viac prejavujte lásku svojim blízkym.

Šťastie sa k Vám znovu nakloní v polovici roka.

Tiger – buďte opatrní

“Tigre” by si mali dávať väčší pozor na prácu a dvakrát si rozmyslieť, čo idú robiť predtým, než sa do toho pustia. Môže sa Vám zdať, že veci idú akosi pomaly, ale nevzdávajte sa a vytrvalo pokračujte.

Dajte si pozor na to, kômu dôverujete Ak je to možné, skúste na seba nepútať pozornosť, aj keď ste veľmi príťažliví a pohľadní. Klebety a ohováranie môžu veľmi zraniť Vaše city.

Čo sa týka lásky, rok zajaca Vám praje Otvorte svoje srdce a nechajte sa viesť láskou. Určite nebudete ľutovať.

Nepreháňajte to s prácou Často si tento rok doprajte dobrý a kvalitný odpočinok a dávajte pozor na svoje zdravie. Buďte opatrní najmä pri vode.

Podľa čínskeho horoskopu sa všetky problémy, ktoré budete riešiť počas tohto roka, skončia happy endom.

Zajac – nevzdávajte sa

Nespoliehajte sa na to, že keďže Vaše znamenie vládne tomuto roku, všetko pôjde ako po masle. Práve naopak, rátajte so situáciami a problémami, ktoré sa nebudú dať jednoducho vyriešiť.

 • Buďte pozorní a vnímaví.
 • Nezapájajte sa do hádok a sporov.
 • Dávajte si pozor na svoju finančnú situáciu.
 • Vyhnite sa riskovaniu, ktoré nie je nevyhnutné.
 • Snažte sa byť veľmi chápavý k Vašim blízkym.
 • Pokúste sa vytvoriť si nové priateľstvá a dobré vzťahy.
 • Dávajte pozor, aby ste stále mali svoje myšlienky pod kontrolou, aby ste neprepadali panike a prehnaným reakciám.

Každopádne nevzdávajte sa, šťastie sa pri Vás z času na čas určite zastaví.

Drak – zažijete veľa pekných vecí

Ľudia, ktorí sa narodili v znamení tohto zaujímavého okrídleného tvora zažijú počas roka veľa pekných vecí a udalostí. Hviezdy Vám budú pozitívne naklonené. Využite každú príležitosť, plávajte pokojne s prúdom.

Váš príjem by sa mal tiež zvýšiť.

Budete si užívať lásku a život. Tí, ktorí sú zamilovaní, si budú lásku užívať plnými dúškami. Majte na pamäti všetko, čo ste sa doteraz v živote naučili o vzťahoch. V tom prípade môžete očakávať úžasné prekvapenia v práci, v kariére aj v oblasti financií. Počas tohto roka vyjde napovrch Váš potenciál, ktorý bol doposiaľ nepovšimnutý.

Dávajte si pozor pri vode a dbajte na zdravú stravu.

Had

“Hady” by tento rok mali venovať viac pozornosti svojmu zdraviu. Buďte tiež opatrní pri investíciách, nerobte žiadne rýchle rozhodnutia.

Rok zajaca bude skvelý pre Vašu kariéru.

V práci Vás čakajú mnohé veľké výzvy, ale nebojte sa. Rok zajaca veľmi praje Vašej kariére a úspechom v práci. Dokážete urobiť oveľa viac, ako si teraz viete predstaviť. Nastavte si však prácu tak, aby nezasahovala do Vášho rodinného života. Pamätajte, že prácu treba nechať v práci.

V poslednej štvrtine roka môžete očakávať úspechy v práci a vyššie sumy na účte.

Kôň – tento rok patrí Vám

“Koňom” sa bude v roku zajaca výnimočne dariť. Hviezdy sú Vám úplne naklonené, Vaše šťastie bude dlhodobé, nepocítite žiadne výrazné zmeny k horšiemu.

Opatrnosť… Tento rok Vám prinesie veľa práce, dávajte si preto pozor na vhodné jedlo a dostatok odpočinku. Mali by ste byť ostražití, keď budete uzatvárať obchodné zmluvy, pretože vo Vašom okolí bude viacero ľudí, ktorí Vám budú závidieť. Počúvajte svoje srdce a dôverujte iba tým, ktorí si to skutočne zaslúžia.

Biely zajac Vám v roku 2011 prinesie šťastie v láske.

Koza – nové skúsenosti a prekážky

“Kozy” dostanú tento rok z každého rožku trošku. Počas roka sa Vám naskytnú mnohé zaujímavé príležitosti, ale čakajú Vás aj skryté alebo trošku náročnejšie prekážky.

Viac šancí v láske Budete mať problém nájsť ľudí, ktorí budú na Vašej vlnovej dĺžke a ktorým budete môcť zároveň dôverovať. Čo je však zaujímavé, bude sa okolo Vás pohybovať veľa ľudí opačného pohlavia. Dávajte si preto pozor, aby ste sa nezaplietli do nezmyselných vzťahov. Budete mať veľa príležitostí na zoznámenie sa, ale poriadne si premyslite, komu dáte šancu, koho si pustíte bližšie k telu.

Budete mať oveľa viac práce Ale neznamená to, že sa výrazne zvýši aj Váš príjem alebo že sa prepracujete na vyššiu pozíciu.

Buďte trpezliví a myslite pozitívne.

Opica

V roku 2011 by Vás mali opustiť všetky emočné problémy spôsobené okolím. Nájdite si čas na to, aby ste sa pozreli do svojho vnútra a urobte kompromis sami so sebou.

Môžete ľahko ochorieť… Preto každý deň dbajte na dostatočný prísun vitamínov. Venujte sa svojmu zdraviu – telu, ale aj duši a mysli.

Snažte sa krotiť svoje túžby míňať veľa peňazí Doprajte si relax a odpočinok. Dávajte pozor na svoje šperky a drahocennosti, najlepšie urobíte, ak ich uložíte niekam do sejfu. Snažte sa tiež vyhýbať všetkým okolnostiam, ktoré by Vás mohli priviesť do nebezpečenstva.

Kohút – zajac s Vami nebude mať zľutovanie

Aj keď rok tigra nebol pre Vás to pravé orechové, ani rok zajaca Vám nebude veľmi po chuti. Budete sa musieť veľmi snažiť, aby ste si udržali harmóniu vo vzťahoch.

Nepriaznivá predpoveď… Budete ako magnet – budete priťahovať škadnály, klebety a dokonca až súdne spory. Veci, ktoré máte radi sa budú kaziť, Vaše vzťahy budú náchylné na hádky a spory a finančná situácia sa tiež nijako výrazne nezlepší.

Najlepšie zo všetkého bude Vaše zdravie … a keby Vám nič iné nevychádzalo, buďte aj tak vďační, pretože bez zdravia by Vás netešili ani iné úspechy. Buďte zaň vďační. Myslite stále pozitívne a optimiticky. Dbajte na pravidelné cvičenie alebo uvoľnovacie, relaxačné cvičenia. Orientujte sa predovšetkým na svoje vzťahy, venujte všetku svoju energiu blízkym, snažte sa za každú cenu udržať vzťahy v harmónii (aj keď to bude možno občas ťažké).

Nebo sa nad Vami vyjasní ku koncu tohto roka.

Pes

Tento rok bude jeden z najlepších vo Vašom živote:

 • Perfektne Vám to pôjde s učením.
 • Podarí sa Vám zrealizovať plány bez väčších problémov.
 • Zlepší sa Vám zdravie.
 • Vo Vašej rodine budú panovať harmonické vzťahy a pokoj.
 • Dokonca aj vo finančnej oblasti sa Vám bude dariť, budete mať šťastie pri investíciách, do ktorých sa pustíte.
 • Všetko svoje úsilie môžete vložiť do plánovania Vašej vysnívanej letnej dovolenky s partnerom, rodinou alebo kamarátmi.
 • Ak nie ste zaľúbení, tento rok nájdete svoju veľkú lásku.

Využite šťastie, ktoré máte na dosah ruky!

Sviňa

Ľuďom narodeným v znamení svine nebudú hviezdy príliš naklonené.

 • Opatrne narábajte s peniazmi.
 • Snažte sa vyhýbať hádkam a chráňte si svoje vzťahy.
 • Vzťahy vo Vašej rodine môžu byť vystavené klebetám a ohováraniu.
 • Počkajte s projektami, do ktorých chcete vložiť veľké peniaze.
 • Dávajte si pozor aj na svoje zdravie. Chráňte sa predovšetkým pred vírusmi a baktériami, ktoré sa šíria vzduchom.
 • Veľa sa smejte, pretože smiech je polovica zdravia.
 • Snažte sa byť čo najviac chápavý k svojej polovičke. Naučte sa byť dobrým poslucháčom, ale aj rečníkom a žiadne problémy s láskou sa Vás nedotknú.

Veci sa zlepšia ku koncu roka.