V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Lepší sexuálny život vďaka futbalu?

Ak túžite po dobrom vzťahu plnom spokojnosti, radosti a vzrušenia, nechajte sa inšpirovať práve futbalom!

Futbalisti sú sexi, bohatí a pre ženy neodolateľní chlapi. Avšak ich peniaze, sláva a fyzická príťažlivosť nie sú tými jedinými faktormi, ktoré ženy tak veľmi priťahujú. Ak túžite po dobrom vzťahu plnom spokojnosti, radosti a vzrušenia, nechajte sa inšpirovať práve futbalom!

Kľúčovým faktorom pre dobrý sexuálny život v manželstve je rozmanitosť. Ženy nemajú rady monotónnosť a nudný stereotyp. Naopak – vždy, keď muž aspoň trošku obohatí alebo spestrí predohru, získa si ženské srdce ešte viac. Väčšina mužov myslí len na to, ako svoju manželku priviesť k vyvrcholeniu a snažia sa nájsť nejaký recept alebo systém, ako by sa im to mohlo zakaždým podariť. Chyba.

Pozor na zaužívaný vzorec

Páni, skúste si radšej zobrať príklad od svojich obľúbených futbalistov. Nikdy nehrajú rovnako, vždy sa snažia streliť gól iným spôsobom. Inak by boli pre každého súpera čitateľní a určite by sa im nepodarilo dať veľa gólov, pretože by protihráči vedeli, ako im zabrániť. So ženským vyvrcholením je to podobné – nespoliehajte sa na to, že nájdete jeden spôsob, ako priviesť manželku k orgazmu. Skúšajte to vždy inak. Aj malá zmena dokáže urobiť veľké zázraky.

Mnohým ženám sa sex páči vtedy, keď nevedia, čo od neho môžu očakávať. Iste, je dobré, keď sa milujú so svojím manželom, ktorému naplno dôverujú a sú presvedčené o tom, že urobí všetko pre to, aby ich uspokojil. Ale predsa len čakajú aj malé spestrenie alebo oživenie sexuálneho života.

Skúste preto počas milovania striedať rôzne tempo, obmieňajte polohy. Nemilujte sa vždy len v posteli, vyskúšajte aj gauč, stôl, práčku či kuchynskú linku. Aj takéto zmeny sa rátajú a budete sa čudovať, aké divy dokážu urobiť.

Dôležitá rada: pre ženy je dôležitejšia cesta k orgazmu ako orgazmus samotný! Preto sa nesústreďte na to, aby dosiahla vyvrcholenie, ale na to, akým spôsobom ju k nemu privediete. U žien nejde o cieľ, ale o cestu k nemu.

Inšpirujte sa futbalom

Pre mužov je niekedy naozaj veľmi ťažké pochopiť ženské myslenie a ešte ťažšie je zistiť, ako manželku uspokojiť v posteli. Aby ste teda vedeli, ako asi ženy vnímajú sexuálny styk, prirovnáme si to k futbalovému zápasu.

Keby bolo pre Vás dôležité len to, ako futbalový zápas skončí, nemuseli by ste ho pozerať, stačilo by prečítať si výsledok v novinách. Ale to, čo Vás na futbale baví, je práve samotná hra. Kto bude kopať jedenástku? Kto sa stane najlepším hráčom zápasu? Kto prihrá na gól? Kto vyhrá? Atď. Pri milovaní to ženy vnímajú podobne: Kde ma pobozká? Kde ma pohladí? Ako ma vzruší? Dôležitá je zaujímavá hra, nie výsledok.

Jednou z najväčších chýb, ktoré muži po milovaní robia je, že po vyvrcholení sa prevalia na bok a zaspia. Ženy potrebujú ešte aspoň 15-20 minút objímania, túlenia a láskania. Nezabúdajte, že sú oveľa emotívnejšie ako muži a sex pre nie je nie hra, ale prejav lásky!

Samozrejme, že aj pre ženy je dôležitý výsledok hry (skóre zápasu). Výsledkom však nie je orgazmus, ale ako už bolo povedané: spôsob, akým ho dosiahli. A nečudujte sa, ak Vám niekedy žena povie, že orgazmus pre ňu nie je až tak dôležitý ako samotné láskanie a príjemné pocity počas milovania. Áno, niektoré veci sú pre mužov nepochopiteľné.