V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Nový pondelok, nový týždeň, nové ciele – ale ako na to?

Sú dni – a pondelok medzi ne rozhodne patrí - kedy sa nám jednoducho nechce vyliezť z postele. Predstavujeme si, aké by to bolo, keby sme ušli niekam ďaleko a zmenili si meno, alebo keby sme mohli odletieť do práce na matraci. Áno, káva, raňajky a povzbudivé citáty Vám môžu pomôcť cítiť sa trocha lepšie. No nebudeme Vám klamať. Skutočné šťastie sa naozaj neskrýva v tom, že si musíte nastaviť budík na ďalší deň a usilujete sa zobudiť v pondelok s úsmevom. Radšej si doprajte taký kvalitný spánok, že sa aj cez ten pondelok budete vedieť preniesť. Ako to dosiahnuť?

Budík – najhoršia nočná mora Vášho spánku

Jediný dôvod, prečo ráno budík nešmaríme o zem, je fakt, že je to zároveň náš mobilný telefón. Náš vzťah s budíkom je v podstate deštruktívny. Každý deň s ním bojujeme, neznášame ho, no každý večer sa k nemu aj tak vraciame, lebo ráno chceme využiť jeho „prebúdzacie“ služby. Všetci máme problém so zaspávaním.

Lepšia posteľ, lepšie návyky a lepší životný štýl

Musíme začať od samého začiatku. Nie je to lepšia káva ani lepšie svetlo; je to lepšia posteľ, lepšie návyky a lepší životný štýl, ktorý vedieme. Je to aj správne cvičenie a zdravé jedlo, pretože naše ciele závisia od malých, každodenných rozhodnutí. Dopracujte sa k lepšej verzii svojho ja, ktorá dokáže s ľahkosťou zvládnuť denné povinnosti. Zabudnite na svoje želanie odletieť ráno s posteľou ponad Atlantik, zmeniť si meno, či vyhnúť sa zjazdu z diaľnice a odísť niekam veľmi, veľmi ďaleko. Naozaj je možné zmeniť svoje myslenie i prebúdzanie sa - a vyliezť z postele s chuťou vykročiť do nového dňa.

Aj správny matrac je dôležitý

Keby ste mali tú možnosť, nevybrali by ste si luxusný, pohodlný matrac s perfektnou výškou?  Výška postele je veľmi dôležitá, pretože ovplyvňuje to, ako sa Vaše telo každý deň dostane do postele a von z nej. Podľa odborníkov na feng shui môže výška Vašej postele vplývať na kvalitu Vášho spánku, a tým pádom aj na Vašu náladu podľa úrovne chi – vitálnej energie. Táto energia musí mať možnosť prúdiť okolo Vašej postele a matraca. Ako teda môže niekto dosiahnuť spánkovú nirvánu? Stačí si vybrať matrac z línie Air+, vďaka ktorému môžete zažiť kráľovský luxusný spánok, prvotriedne pohodlie, a zabezpečiť svojmu telu ergonomickú podporu práve prostredníctvom moderného matraca s prémiovou výškou.

Táto línia prináša potrebnú pevnú podporu pre telo, no zároveň Vás rozmaznáva pohodlím vankúša. Kombinácia použitých technológií predstavuje špecifické benefity každej z nich: bodovú prispôsobivosť a priedušnosť peny Ecocell®; 3D adaptabilitu pružín Octaspring®; taštičkové pružiny pre lepšiu stabilitu a prémiovú výšku. Špičkové materiály zabezpečujú, že matrac sa dokonale prispôsobí krivkám Vášho tela. Každá noc na matraci Air+ je ako dovolenka ďaleko od každodenného stresu. A vždy si pamätajte – nie je to pondelok, je to spôsob Vášho života. Nečakajte – teraz prichádza Vaša šanca! Čaká Vás najlepšia noc!

Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750