V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

O agresívnom pytónovi v zanedbanej záhrade

Túto noc sa mi snívalo a dlhom hadovi – pytónovi. Mal tmavo-zeleno-hnedú farbu. Niekoľkokrát sa omotal okolo môjho tela, ale vždy sa mi ho podarilo zbaviť. Všetko sa to dialo vo veľkom drevenom dome v galérii s veľkými ...

Túto noc sa mi snívalo a dlhom hadovi – pytónovi. Mal tmavo-zeleno-hnedú farbu. Niekoľkokrát sa omotal okolo môjho tela, ale vždy sa mi ho podarilo zbaviť. Všetko sa to dialo vo veľkom drevenom dome v galérii s veľkými oknami a dverami vedúcimi na terasu. Vonku sa nachádzala terasa s kamenným schodiskom, v pozadí s veľkou záhradou s mnohými kameňmi, z ktorých rástlo množstvo zelene a popínavé rastliny. Po celý ten čas som sa snažila uniknúť pytónovi ale neustále ma prenasledoval. Mal veľkú silu, musela som pevne držať sklenené dvere aby nevyšiel za mnou von, ale bolo to ťažké. Narážal do dverí s takou silou, že sa zakaždým pootvorili a skoro sa mu podarilo prestrčiť medzi ne hlavu (aby vyšiel), ale ja som ich celou silou tlačila a snažila sa ich zavrieť. Vedľa mňa bola moja mačka, ktorú som chránila aby jej pytón nemohol ublížiť. Potom som sa zobudila. Ďakujem za vysvetlenie. Mám totiž veľký starch z hadov a vždy keď sa mi o nich sníva, stane sa niečo zlé.

Dobrý deň Tina. Hadi bývajú veľmi častým symbolom v snoch, pretože predstavujú zlých ľudí okolo nás. Vysvetľovali sme v našom Dormeo snári symbol hada už veľakrát, tak budeme radi ak si o tom prečítate tu. Ste vystavená veľkému nebezpečenstvu / starostlivosti, a máte pocit, že nebudete môcť uniknúť, keďže Vás chránia iba tenké sklenené dvere. Čím viac sa snažíte ukryť pred problémom, tým viac sa Vás dotýka. Zanedbaná záhrada s popínavými rastlinami, ktorá sa Vám v sne zjavila, vyjadruje Vaše duchovné potreby. Mačka v sne symbolizuje nešťastie, nezávislosť a ženskú energiu, presnejšie povedané, niekto Vás chce oklamať alebo zradiť – a to zodpovedá symbolu hada. Ako ste povedali, had v snoch nikdy neprináša nič dobré – jediné čo môžete spraviť je, naučiť sa čeliť strachu a prekonať ho.

Veľa šťastia!