NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

O hrôzostrašnej potope a priateľských delfínoch

Snívalo sa mi, že sme boli na mori. K brehu sme sa doplavili na malej lodičke. Bolo tam krásne – len piesočnatá pláž, palmy a nádherná zelená príroda. Pozdĺž pobrežia boli drevené chatrče, v ktorých sa nachádzali maliari a maľovali obrazy na plátno.

Snívalo sa mi, že sme boli na mori. K brehu sme sa doplavili na malej lodičke. Bolo tam krásne – len piesočnatá pláž, palmy a nádherná zelená príroda. Pozdĺž pobrežia boli drevené chatrče, v ktorých sa nachádzali maliari a maľovali obrazy na plátno.
Keď sme vystúpili z lode, všimla som si uprostred mora niečo ako vodopády. Voda z nich dopadala na pobrežie, začala sa však valiť na nás a vypukli záplavy. Ľudia začali panikáriť, všetci bežali smerom do vnútrozemia a do okolitých kopcov. Zrazu sa objavil akýsi muž, zobral ma na plecia a odniesol ma na veľkú kopu piesku. Snažila som sa liezť po nej hore, aby som sa zachránila pred vodou. Všimla som si aj malého psa, ktorý behal medzi ľuďmi a tiež sa snažil uniknúť pred vodou. Tá už zatopila niekoľkých ľudí, ktorí nestihli ujsť. Ja som sa stále snažila dostať sa čo najvyššie na kopu piesku.
Keď som na ňu vyliezla, objavila sa predo mnou malá rovina s trávou a za ňou kopec. Opäť som sa snažila vyliezť naň čo najvyššie.
Len niekoľkým ľuďom a psovi sa podarilo vyškriabať na tento kopec – voda neustále stúpala. Škriabala som sa hore tak rýchlo ako sa len dalo, až som napokon vyliezla na vrch, kde boli len kamene a opäť som tam zbadala toho malého psíka.
Začala som sa škriabať ešte vyššie, po kameňoch a sledovala som, ako sa aj ten pes snaží vyliezť po skalách. Obaja sme sa dostali ešte vyššie a vtom voda prestala stúpať. Chvíľu som oddychovala a potom som kráčala ďalej. Stretla som muža, ktorý žil priamo tam na kopci a opäť toho malého psa, ktorý sa zachránil spolu so mnou. Viac si už z toho sna nepamätám.
 
V druhom sne sme spolu s priateľmi cestovali v aute pozdĺž pobrežia a videli sme pred nami delfínov, ako vyskakujú a hrajú sa vo vode. Dokonca skákali tak, že preskočili cez cestu – tá bola uprostred vody. Skákali ponad nás z jednej strany mora na druhú.
Keď sme dorazili na pláž, stretli sme tam potápačov a volali nás, aby sme sa išli s nimi potápať popod elektrický plot, ktorý bol natiahnutý pri brehu. Ja som odmietla, no niekto do mňa strčil tak, že som spadla do vody, no vrátila som sa na breh. Sedela som tam s priateľmi a vtom priplávali delfíny. Jeden z nich bol celkom blízko pri mne a chcel, aby som ho hladkala. Keď som to urobila, dal mi tri bozky – myslím, že mi tak chcel poďakovať. Potom delfíny odplávali preč, ja som naďalej sedela na pláži a sledovala som západ slnka. More bolo čisté a pokojné.
Viete mi povedať, čo by mohli tieto moje sny znamenať?
S pozdravom
Karmen
 
 

Ahoj, Karmen,

Tvoje sny sú plné rôznch symbolov.

More reprezentuje prechod medzi vedomím a podvedomím. Rovnako ako všetky vodné znamenia, more tiež predstavuje Tvoje emócie. Pobrežie je symbolom pokojných pocitov, ale aj nevysporiadaných emocionálnych problémov – je to kontakt medzi spomínaným vedomím a podvedomím človeka.

Chatrče, ktoré si videla na pobreží, predstavujú Tvoj nevyužitý potenciál. Konkrétne maľovanie znamená Tvoju kreativitu a túžbu po sebarealizácii.

Vodopády predstavujú všetky Tvoje potláčané pocity a negatívne emócie, ktoré si v sebe doteraz držala.

Potopa symbolizuje uvoľnenie všetkých Tvojich túžob (aj sexuálnych), ktoré sa v Tebe hromadia. Emócie Ťa chcú “zaplaviť”, Ty sa im snažíš uniknúť, lebo máš problém ich zvládať. Unikáš tým, že sa snažíš vyškriabať čo najvyššie: znamená to, že chceš prekonať nejakú (pravdepodobne emocionálnu) záťaž alebo bariéru, ktorá Ťa v živote veľmi obmedzuje.

Prvý sen je ale aj náznakom toho, že sa Ti čoskoro podarí dosiahnuť svoje ciele – dostaneš sa na lepšiu ekonomickú alebo sociálnu úroveň.

Lezenie po piesku znamená prekážky, respektíve vynakladanie veľkého úsilia, no cesta k úspechu je ťažká a ide pomaly. Škriabanie na skaly predstavuje ďalšie komplikácie, ale je to zároveň výzva a Ty si sa do nej pustila naplno. Znamená to, že postupne prekonávaš samú seba a nenecháš sa ničím odradiť a zastaviť.

Pes v Tvojom sne reprezentuje intuíciu, vernosť a bezpečie. Tento malý psík je pravdepodobne symbolom osoby, ktorá Ťa bude sprevádzať na všetkých životných cestách,bude pri Tebe v ťažkých situáciách, ale aj vtedy, keď sa Ti bude dariť. Bude mať také vlastnosti, ktoré Ťa budú v živote podporovať a pomáhať Ti napredovať.

 

Delfín z ďalšieho sna predstavuje duchovné vedenie, intelekt, mentálnu a emocionálnu dôveru. Takéto sny nás zvyčajne inšpirujú a stimulujú mentálne procesy v tele. Delfín je tiež symbolom spojenia medzi vedomím a nevedomím človeka.

Delfíny tiež symbolizujú Tvoju pripravenosť pozrieť sa do očí svojim pocitom a emóciám a dovoliť im, aby sa uvoľnili a naplno prejavili.

Potápači v Tvojom sne vyjadrujú psychickú a emočnú rovnováhu, západ slnka upriamuje pozornosť na ukončenie nejakého cyklu a začiatok niečoho nového – začínaš pozorovať, hodnotiť a cítiš sa pokojne.

Ak spojíme obidva tieto sny a symboly, ktoré sa v nich objavujú, môžeme povedať, že sa Ti pravdepodobne podarí prekonať negatívne emócie a spoznať viac samú seba. Budeš tak pripravená na nový začiatok a novú etapu svojho života.