V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Perfektné valentínske darčeky pre mužov

Opäť je tu Valentín a Vy znovu premýšľate, čo kúpiť svojmu milovanému. Je vždy pomerne ťažké zhodnotiť, čo má skutočne rád – a o nič jednoduchšie to nie je ani pri kupovaní darčekov. Nakupovať pre mužov je vždy zložité; príliš nám nepomáhajú v tom, že by aspoň naznačili, čo by ich potešilo – v skutočnosti celkovo málo zhovorčiví. Ale ak si vyberiete ako darček niečo z nasledujúcich tipov, určite tým nič nepokazíte.

Opäť je tu Valentín a Vy znovu premýšľate, čo kúpiť svojmu milovanému. Je vždy pomerne ťažké zhodnotiť, čo má skutočne rád – a o nič jednoduchšie to nie je ani pri kupovaní darčekov. Nakupovať pre mužov je vždy zložité; príliš nám nepomáhajú v tom, že by aspoň naznačili, čo by ich potešilo – v skutočnosti sú celkovo málo zhovorčiví. Ale ak si vyberiete ako darček niečo z nasledujúcich tipov, určite tým nič nepokazíte.

Predplatné športového časopisu

Má Váš muž rád šport? Väčšina chlapov áno, takže týmto darčekom nemáte čo pokaziť. Jednoducho si vyberte jeho obľúbený šport, nájdite časopis, ktorý sa mu venuje a vybavte mu ročné predplatné. Ak nemôžete nájsť slovenský časopis takého typu, žiadny problém – zahraničný môže byť ešte zaujímavejší. Vaša polovička si zároveň precvičí jazykové schopnosti.

Ak Váš muž neholduje konkrétnemu športu alebo je „zažratý“ do športu všeobecne, takisto mu môžete objednať univerzálny športový časopis. Opäť, ak nezoženiete lokálny, darujte mu medzinárodné vydanie alebo dokonca online predplatné – takto zároveň zachránite niekoľko stromov pred vyrúbaním.

Víkend vo dvojici

Máte pocit, že Vy dvaja spolu jednoducho netrávite dosť času? Možno je vhodný čas na víkend vo dvojici – a sviatok zamilovaných je na to perfektná príležitosť, čo poviete? Stačí nájsť vhodné miesto, kam by ste spolu mohli ísť – zvyšok sú už len detaily.

Pobaľte si veci, vybavte rezerváciu a uistite sa, že on ešte nemá na ten dátum žiadny iný program. Ak si myslíte, že aj on by Vás mohol prekvapiť rovnakým darčekom, víkendovým pobytom, vybavte si rezerváciu až na nasledovný víkend – aj tak to bude kúzelné. Veď valentínsky dátum je aj tak len číslo.

Kurz varenia

Patrí Váš milovaný k šéfkuchárom alebo je v kuchyni úplne stratený a keby Vás nestretol, trpel by hladom? Či už tak alebo onak, kurz varenia je na Valentína vynikajúcim darčekom. Môžete sa ho dokonca zúčastniť aj obaja naraz a urobiť si z varenia spoločné hobby.

Ak je už Vaša láska v kuchyni majster, môžete mu darovať kurz pre pokročilých, ktorý ho posunie dopredu a prehĺbi jeho kulinárske zručnosti. Ak patrí k väčšine mužov, ktorí majú občas problém aj s uvarením vajíčka, môžete mu venovať milý začiatočnícky kurz, ktorý v ňom prebudí kuchárskeho ducha. A hoci to bude darček pre neho, čoskoro poteší aj Vás – keď Vám predvedie, čo sa naučil.

Spodná bielizeň

Aj keď si ju oblečiete Vy, stále to bude darček pre neho, nebojte sa! Muži sú stvorenia, ktoré sa radi pozerajú, takže toto bude skutočne vynikajúci darček pre každého jedného muža. Nájdite niečo sexy a zároveň romantické; veď to má byť valentínske!

Je len na Vás, ako sa rozhodnete tento darček prezentovať; môžete bielizeň zabaliť a sledovať, čo si asi myslí, keď ju bude rozbaľovať a bude čakať opäť raz nejaké nudné tričko, ale napokon zistí, že dostal čosi oveľa zábavnejšie. Alebo si na seba dajte len túto novú bielizeň a užite si jeho reakciu. Každopádne sa určite dobre zabavíte.

CD alebo DVD

Je Váš miláčik fanúšikom hudby alebo filmu? V tom prípade bude CD alebo DVD skvelým darčekom, ktorý určite ocení. Len dajte pozor, aby ste mu darovali niečo, čo ešte nemá; prezrite si jeho zbierku v predstihu a potom mu nájdite niečo nové.

Od klasiky až po najmodernejších interpretov – nech vyberiete čokoľvek, určite mu to spraví radosť. Je to tiež vhodná voľba v prípade, že ste spolu ešte len krátko a nechcete mu hneď darovať niečo až príliš osobné; CD alebo DVD je vždy perfektná voľba.

Zábavná elektronika

Trávi Vaša láska veľa času za počítačom, tabletom alebo so smartfónom? Venuje dosť času videohrám? Ak je fanúšikom zábavnej elektroniky, určite sa poteší novej veselej hračke alebo zariadeniu, vďaka ktorému bude “efektívne zabíjať” ešte viac svojho času. 

Buďte však pri kúpe takýchto darčekov opatrné; technickí nadšenci sú totiž dosť vyberaví, preto sa uistite, že mu vyberiete niečo, čo sa mu bude naozaj páčiť a skutočne to chce. A, samozrejme, musíte si byť vedomá aj toho, že táto nová hračka mu zoberie istý časť voľna, takže na Vás bude mať menej času. Ale tá radosť v jeho tvári, keď si rozbalí novú hračku za to stojí, čo poviete?