V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Perfektné valentínske darčeky pre ženy

Sviatok sv. Valentína sa už blíži a Vy sa musíte popasovať s darčekom pre svoju milovanú. Už určite viete, že kupovať darček pre ženu nie je jednoduché, ale aj tak chcete tento rok darovať Vašej polovičke niečo perfektné, niečo, čo sa jej bude skutočne páčiť. Pripravili sme pre Vás zopár naozaj výborných nápadov, ktoré Vám pomôžu urobiť tohtoročného Valentína najlepším zo všetkých…

Sviatok sv. Valentína sa už blíži a Vy sa musíte popasovať s darčekom pre svoju milovanú. Už určite viete, že kupovať darček pre ženy nie je jednoduché, ale aj tak chcete tento rok darovať Vašej polovičke niečo perfektné, niečo, čo sa jej bude skutočne páčiť. Pripravili sme pre Vás zopár naozaj výborných nápadov, ktoré Vám pomôžu urobiť tohtoročného Valentína najlepším zo všetkých…

Šperk

Šperky sú skvelým nápadom na darček - ale iba vtedy, ak viete, čo sa jej páči. Dajte si záležať na tom, aby ste boli počas spoločných nákupov pozorný; pravdepodobne Vám bude dávať indície k tomu, čo sa jej páči (a čo chce). Ak jej na Valentína venujete šperk, nad ktorým sa v obchode rozplývala, určite bude s darčekom mimoriadne spokojná. Šperky nemusia byť drahé, takže nie je potrebné sa báť, ak si z Vášho príjmu nemôžete dovoliť miliónkarátový diamantový náramok. Samozrejme, že sa jej páčia drahé a kvalitné šperky, ale aj lacnejší, originálny kúsok, ktorý jej venujete zo srdca, určite ocení tiež.

Spodná bielizeň

Toto je v skutočnosti darček pre Vás oboch, nie? Spodná bielizeň je niečo, čo majú ženy neskutočne rady a Vy sa zas radi pozeráte na tú svoju v spodnej bielizni – perfektná voľba pre oboch. Zároveň je to aj primerane romantický valentínsky darček!

Uistite sa, že si vyberiete niečo pekné a nie príliš „presladené“ - je to predsa na Valentína, nie na nejakú študentskú párty. A nezabudnite skontrolovať, či má bielizeň správnu veľkosť – ak kúpite malé číslo, bude sa musieť do toho príliš natlačiť a nebude sa cítiť pohodlne. Ak kúpite príliš veľké, bude v tom vyzerať smiešne. V každom prípade to určite bude zábavné a aj romantické, takže vyberajte správne!

Čokoládové pochúťky

Je pomerne ťažké nájsť ženu, ktorá nemá rada čokoládu, takže sladké dobroty sú vždy dobrý nápad na darček a to aj na deň svätého Valentína. Uistite sa, že vyberiete niečo zvláštne a trochu netradičné; čokoláda z obyčajného obchodu sa na túto príležitosť nehodí. Ak si myslíte, že by sa jej to mohlo páčiť, pokúste sa zohnať nejaké zábavné čokoládové predmety, napríklad špeciálne tvarované čokolády alebo rôzne tekuté čokolády – tie môžete využiť aj na to, aby bol Valentín ešte viac vzrušujúci – ak viete, čo máme na mysli!

Parfumy

Parfumy sú klasická voľba na darček - a to najmä na Valentína. Kúpiť novú vôňu je skvelý nápad, ale samozrejme iba v prípade, že viete, čo sa jej páči. Ak dostane parfum, ktorý nezapadá do jej vkusu, pravdepodobne skončí niekde na dne šatníka a to by bola škoda. Kúpte jej parfum len v prípade, že viete, ktorý používa a má rada – alebo ak ste si na sto percent istý, že sa jej novinka bude páčiť. Ak si nie ste istý, nechoďte do toho; v tomto nám naozaj môžete veriť!

Víkend vo dvojici

Čo by mohlo byť lepšie ako osláviť Vašu lásku víkendom stráveným len vo dvojici? Starostlivo všetko naplánujte, potom ju môžete prekvapiť buď pobalenými kuframi a potvrdenou rezerváciou, ktorú jej dáte do ruky – alebo ak si nie ste istý, či bude mať práve vtedy čas odísť, darujte jej poukaz či darčekový certifikát, ktorý Vám umožní ísť na výlet kedykoľvek, keď budete mať čas obaja.

A kam ísť? Nuž, to je skutočne iba na Vás. Ak máte radi párty, vyberte sa do neďalekého hlavného mesta, kde sa môžete odviazať a budete si môcť naplno užívať všetko, čo život prináša. Ak ste boli obaja v poslednej dobe dosť vystresovaní, nechajte sa rozmaznať v spa centre. Ak potrebujete čas len pre seba, odľahlá horská chata bude perfektná voľba pre oživenie Vášho vzťahu. Nech sa rozhodnete pre čokoľvek, určite sa jej to bude páčiť.

Masážne pomôcky

Vieme, že Vašej láske ste vždy nablízku – ale ak náhodou nie, možno by potrebovala niečo, čo jej namiesto Vás poškrabká chrbát alebo pomasíruje chodidlá. Vhodné elektrické masážne prístroje alebo masážna vaňa na chodidlá sú premyslené a zároveň romantické darčeky, ktoré určite ocení.

Zistite, čo je v ponuke a vyberte jej kvalitný výrobok; používajú sa jednoducho a pohodlne. Odteraz vždy, keď bude cítiť napätie, uvoľní sa pomocou Vášho valentínskeho darčeka – a aj vďaka tomu Vás bude milovať ešte viac.