V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Perfektná prikrývka na každé ročné obdobie

Zmena ročných období prináša do našich životov mnohé zvraty. Niektoré z týchto zmien sú príjemné, iné už menej – a meniť paplón spolu s počasím určite nie je najlepší spôsob, ako stráviť svoj čas. Možno je preto načase, aby ste objavili paplón, ktorý zostane po Vašom boku počas všetkých období...

 

Zmena ročných období prináša do našich životov mnohé zvraty. Niektoré z týchto zmien sú príjemné, iné už menej – a meniť paplón spolu s počasím určite nie je najlepším spôsobom, ako stráviť Váš čas. Možno je preto načase, aby ste objavili paplón, ktorý zostane po Vašom boku počas všetkých období...

 

Jednoduché a praktické riešenie pre každého

Keď spíte, pohodlie je dôležité. Ak je Vám príliš zima alebo príliš teplo, nebudete schopný dopriať si dobrý nočný spánok, takže je dôležité, aby ste si zabezpečili správnu teplotu. Pri zmenách teplôt, ktoré sme zaznamenali v poslednom čase to nemusí byť ľahké, no paplón, ktorý ponúka viacero rozličných možností určite zabezpečí, že máte na výber.

Perfektné riešenie pre každú teplotu

Veľmi, veľmi studená noc? Žiadny problém, celoročné prikrývky Dormeo majú dve časti – jednoducho ich spojte dokopy a vychutnajte si teplo a útulnosť. Horúci letný večer? Použite tenšiu prikrývku a zaistite tak, že Váš spánok nebude ovplyvnený teplom. Niečo medzi teplom a zimou? Zoberte si hrubší z paplónov a máte postarané o pohodlný spánok.

Ušetrite miesto vo svojom domove

Paplóny sú zvyčajne veľké, nemotorné veci, ktoré vo Vašom dome zaberú veľa miesta. Vaše skrine a šatníky sú už pravdepodobne plné a keď do nich chcete vložiť ešte aj paplóny, vyzerajú akoby mali práve explodovať. Zimné paplóny, letné prikrývky, tradičné paplóny – ak máte veľkú rodinu, na všetky by ste potrebovali takmer celý dom. Celoročné prikrývky Dormeo Vám to skutočne uľahčia – potrebujete len jeden dvojdielny paplón na všetky ročné obdobia!

Menej peňazí za paplóny – viac peňazí na ostatné zábavné veci

Vysokokvalitné prikrývky zvyčajne stoja dosť veľa peňazí, takže zaobstaranie zimného, letného a univerzálneho paplónu pre všetkých členov rodiny Vás môže vyjsť naozaj dosť draho. Celoročná prikrývka je skvelou voľbou aj z finančného hľadiska. Všetko čo potrebujete je jeden paplón pre každého člena rodiny a jeho vysoká kvalita je zárukou, že s Vami vydržia dlhé roky.

Žiadne roztoče, žiadne alergie, len pohodlný spánok

Celoročná prikrývka je nielen veľmi praktickou, ale je aj skvelou voľbou pre každého, kto trpí nejakou alergiou. Často sa budíte na kašľanie, kýchanie alebo chrápanie? Všetky tieto symptómy môžu byť výsledkom rôznych druhov alergií a taktiež roztočov, prachu a iných nevítaných hostí, ktorí si z Vášho paplónu urobili svoj domov.

Celoročné prikrývky od Dormeo sú hypoalergénne a nie sú teda dobrým domovom pre roztoče a tak garantujú zdravé a pokojné prostredie na spánok. Už žiadne kýchanie, kašľanie a prebúdzanie sa noc čo noc – kvalita Vášho spánku sa naozaj zlepší.

Celkové pohodlie vďaka jedinému paplónu

Keď si kupujete paplón, na svoj nákup sa pozeráte z finančného, zdravotného a praktického hľadiska – to je samozrejme veľmi rozumné, no ak zároveň prikrývka nie je dostatočne pohodlná, so svojím nákupom nebudete veľmi spokojný.

Nadýchaný, útulný paplón, ktorý ponúka to správne množstvo tepla – viete si už predstaviť, ako sa do neho zabalíte počas dlhých zimných nocí alebo ako si vychutnáte jeho osviežujúce objatie počas letných nocí? Celoročné prikrývky Dormeo skutočne prinášajú celkové pohodlie – a to v jedinom paplóne!