V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Prečo sú bradavky pre mužov také vzrušujúce?

Aké bradavky by si muži želali vidieť a cítiť na svojej partnerke? Prečo ich bradavky tak veľmi vzrušujú a čo ich robí takými sexi, že im muži nevedia odolať? Prečítajte si viac ...

Prečo sú prsia také atraktívne?

Každý normálny muž myslí každý deň na sex, niekedy aj nevedomky a vzruší sa, keď vidí na blízku ženské prsia. Bez ohľadu na to, aké sú veľké a aký majú tvar - každy muž si na prsiach nájde niečo, čo sa mu páči a čo ho vzrušuje najviac. A to hlavne keď ich môže držať vo svojich rukách.

Za všetko môže príroda

Ženské prsia sú jedným zo symbolov plodnosti. Práve preto na mužov pôsobia ako magnet a sexuálny objekt. V skutočnosti obsahujú ženské prsia mliečne žľazy, ktoré sú potrebné na kŕmenie bábätka a teda na zachovanie života. Samozrejme, toto mužov príliš nezaujíma, ale fakt je, že všetko, čo súvisí s plodnosťou ženy, ich láka a vzrušuje. Majú to proste v génoch.

Aké prsia sú najlepšie?

Väčšine mužov sa najviac páčia prsia strednej veľkosti, jemne zaguľatené. Je to dôkaz správnej anatómie ženského tela a zároveň aj zdravia ženy. Muži si však prsia všímajú skôr intuitívne – inštinktívne.

Aké bradavky sa mužom páčia?

Muži milujú ženské bradavky. Dávajú im dokonca rôzne mená a prezývky, podľa toho, ako vyzerajú. Niektorým sa viac páčia malé ružové bradavky, iných lákajú skôr väčšie a tmavšie, a ďalší zas majú najradšej pevné, tvrdé bradavky takmer čiernej farby.

Jediné, čo sa mužom veľmi nepáči je nerovnováha – t.j. malé prsia s veľkými bradavkami.

Mužská hračka alebo...?

Neexistuje žiadne pravidlo. Bez ohľadu na to, akej farby sú bradavky, akú majú veľkosť či tvar – všetky sú stvorené predovšetkým pre ústa bábätka – aj to je dôkaz toho, že príroda myslí naozaj na všetko.

Zopakujme si to – sú to gény, ktoré spôsobujú, že muži šalejú, keď vidia ženské bradavky. Páčia sa im všetky, neexistuje normálny muž, ktorý by bradavky považoval za niečo nepekné a nevzrušujúce. Najčastejšie rozmýšľajú o tom, ako sa k nim dostať a akou intenzitou ich ochutnávať...

Našťastie pre mužov, väčšina žien považuje svoje bradavky za veľmi erotogénne zóny. Čo si ale musia muži zapamätať je, že s bradavkami sa treba hrať veľmi jemne a opatrne, lebo zároveň patria k najsenzitívnejším častiam ženského tela!

Neexistujú také prsia, ktoré by sa mužom nepáčili a nevzrušovali ich. Jedine že by boli chlapi až príliš vyberaví a prieberčiví, ale v tom prípade majú väčšinou smolu - nebudú mať nič, keď sú príliš nároční.