V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Sex 8 hodín bez prestávky...ako na to?

Ak muž tvrdí, že vydrží mať sex celé hodiny, pravdepodobne sa chvastá. Pokiaľ nepozná isté tajomstvá.

Ak muž tvrdí, že vydrží mať sex celé hodiny, pravdepodobne sa chvastá. Pokiaľ nepozná tajomstvá tantry. Milenci, ktorí ovládajú tantrický sex, sa mu môžu oddávať až 8 hodín bez prestávky...

Tantra je súčasťou starovekých hindských duchovných textov, ktoré boli napísané pred viac než dvetisíc rokmi. Najslávnejšou časťou týchto textov je Kámasútra.

Tantra je veľmi populárna medzi hviezdami Hollywoodu – Sting sa jej venuje už roky. Tvrdí, že sex v tom bežnom význame už pre neho nie je zaujímavý.

Svätyňa lásky

To, čím sa tantrický sex tak líši od bežného „západného“ sexu je, že fyzická intimita je súčasťou duchovnej intimity a nie sú to dve samostatné časti. Texty Kámasútry a tantry rozoberajú celý rad záležitostí, od toho, ako udržať orgazmus, vzrušiť partnera bez toho, aby ste sa ho dotkli, až po špeciálne dýchacie techniky, vizualizáciu a erotické pohľady. Tantrický sex učí ako zvýšiť úroveň vedomia cez sexuálnu energiu a premeniť sexuálny akt na svätyňu lásky.

Praxou k poznaniu

Tantrický sex má mnoho rôznych podôb, preto môže trvať roky, kým sa ho naučíte. Je zložité ho praktizovať keď ste pod vplyvom alkoholu a chcete si len užiť jednu noc. Ak ste triezvi, máte čas a partnera, ste pripravení naučiť sa niečo nové, tantrický sex môže byť spestrením inak obyčajného sexuálneho života.

Obrovský rešpekt voči ľudskému telu

Tantristi rešpektujú mužské aj ženské časti tela. Je to zrejmé aj z mien, ktoré im tantra dáva:

  • V Kámasútre je vagína „joni“, čo znamená „posvätné miesto“.
  • Penis je „lingam“, čo technicky znamená palička svetla.
  • Tantristi poznali bod G už dlho pred jeho takzvaným objavením v roku 1950. Podľa všetkého ho objavil sexuológ Dr. Gräfenberg, po ktorom dostal tento bod svoje meno.

Tí, ktorí praktizujú tantrický sex, nevyhľadávajú len slasť, ale aj duchovný zážitok

Je to v kontraste s klasickým západným pohlavným stykom, kde sex je len spôsob ako dosiahnuť orgazmus. Ak ste ho dosiahli, sex bol dobrý. A ak nie? Aký mal sex význam?

Zadržiavaním orgazmu môže styk trvať aj niekoľko hodín a zároveň tantristi premenia sex na niečo viac než len osobné uspokojenie. V procese, keď môžete byť s niekým tak dlho, si všímate ako sa pohybuje a reaguje telo vášho partnera. A to, samozrejme, zvyšuje intimitu medzi partnermi.

Na vlnách opakujúcej sa slasti

Výsledok, ktorý sa pokúšajú dosiahnuť všetci, ktorí praktizujú tantrický sex, je vziať jeden druhého na cestu orgazmu, udržať ho a potom sa na vlne slasti spoločne vrátiť späť. Ak všetko ide podľa plánu, muž aj žena dosiahnu viacnásobný orgazmus a ak je im šťastie naklonené, dostaví sa aj tzv. „Amrita“ – ženská ejakulácia.

Oslava a vzájomná harmónia

Napriek fyzickým slastiam, ktoré prináša tantrický sex, nemá konečný cieľ, ktorý by určoval počet orgazmov – len oslavu momentu a harmonický vzťah dvoch ľudí.