V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Snívalo sa mi, že som zmeškala ošetrenie u zubára

Snívalo sa mi, že som bola objednaná k zubárovi. Keď som sa však pozrela na lístok, zistila som, že som to zmeškala...

Snívalo sa mi, že som bola objednaná k zubárovi. Keď som sa však pozrela na lístok, zistila som, že som to zmeškala – bolo tam napísané, že som objednaná v pondelok 6-teho, ale ja som si myslela, že mám ísť v stredu 9-teho. Zrazu som chytila paniku a volala som do školy, že budem chýbať na vyučovaní. Chcela by som vedieť, aký význam majú tie čísla v mojom sne. Zaujímavé je, že sa mi to snívalo v noci z utorka na stredu.

V druhom sne som bola na nejakom stretnutí s mužom v čiernom oblečení, ktorý mi prejavoval veľkú náklonnosť. Pobozkali sme sa a mňa veľmi zarazila jeho náruživosť a vášeň, s akou ma pobozkal. Potom však povedal, že odchádza. Následne sa objavili moji známi, ktorí ma varovali, aby som si dávala väčší pozor. Spočiatku som to nebrala vážne, ale neskôr som o tom začala vážne premýšľať. Čo to môže znamenať?

Ahoj,
sny o zubárovi predstavujú obavy z našich vlastných slabostí a zlozvykov. Ak si v sne zmeškala vyšetrenie, môže to znamenať, že sa bojíš, aký prvý dojem robíš na ľudí. Alternatívou je, že tento sen prezentuje Tvoje pochybnosti o tom, či Ťa človek, na ktorom Ti záleží, má naozaj rád. Cítiš pravdepodobne isté napätie a neistotu, ale napokon sa to všetko skončí pozitívne a Ty budeš silnejší človek.Sny o tom, že meškáme, znamenajú náš strach zo zmeny a nerozhodnosť. Cítiš sa nedostatočne dobrá, neschopná, pochybuješ o sebe. Obávaš sa, že nebudeš mať čas a možnosti uskutočniť to, po čom túžiš. Skús sa na to pozrieť aj tak, že vždy je lepšie prísť neskôr ako neprísť vôbec.
Číslo 6 je symbolom spolupráce, rovnováhy, pokoja, perfekcionizmu, manželstva, rodiny a lásky. Znamená, že naša fyzická, duševná aj duchovná stránka sú v rovnováhe.Číslo 9 predstavuje silu, autoritu, úspech, materiálny dostatok, zisk a zdravie. Ak sa Ti sníva s číslom 9, znamená to, že by si mala veriť svojej intuícii a inštinktom.Keďže Ti v sne chýbalo číslo 6 a naopak, mala si číslo 9, môže to vyjadrovať Tvoje životné priority.
Čo sa týka druhého sna – bozk znázorňuje lásku, uspokojenie, pokoj a náklonnosť. Bozk s cudzím človekom je symbolom toho, že sa snažíš nájsť samú seba a odhaliť všetko, čo je v Tebe skryté, tmavé (muž bol v čiernom). To je zároveň niečo, čo sa na Tebe nepáči Tvojim známym a preto Ťa na to upozorňovali v sne.