V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Sny o vyhrážajúcich sa satanistoch

Snívalo sa mi, že som bola na spirituálnom stretnutí, kde som stretla niekoľko starých kamarátov z detstva. Boli sme v pivnici, pretože sme celkom dlhý čas išli schodiskom dolu.

Odrazu nám vodcovia oznámili, že nás napadli satanisti. Veľmi sme sa báli a mnoho ľudí začalo panikáriť.

Potom vodcovia začali rozmýšľať nad tým, ako nás zachrániť. Nakoniec sa rozhodli, že najlepšie bude vrátiť sa hore schodmi popri dverách, za ktorými sa zhromaždili satanisti a chceli sa vlámať do vnútra.

Spomínam si, že keď som vošla do miestnosti, dvere boli drevené a teraz boli zrazu priesvitné. Za dverami bolo veľa satanistov a vyvolávali pocity strachu. Jeden z nich sa na mňa dokonca pozrel a zdalo sa, akoby ma videl, napriek tomu, že dvere boli drevené.

Ja som ich videla všetkých, ako keby medzi nami nebola žiadna stena alebo dvere. Keď sa mi konečne podarilo vyjsť von, ocitla som sa na známom náboženskom mieste. Zrazu som bola akoby otupená, ale neviem prečo. Niečo ma zozadu zastavilo (niečo ako sila) a už som viac nedokázala myslieť.

V ďalšom momente ma niekto chytil za ruku, potiahol ma a pomohol mi ujsť. Bol to môj najlepší priateľ z detstva. Prosím, pomôžte mi porozumieť tomuto snu. Ďakujem!

Dobrý deň Táňa.

Vaše sny predstavujú niekoľko poprepájaných vecí.

Najskôr pivnica. Symbol pivnice predstavuje vaše podvedomie a intuíciu, vaše primárne inštinkty a základné potreby. Pivnica často krát predstavuje pocity menejcennosti a hanby. Cítite sa niekedy zbytočná a bezvýznamná?

Útok v snoch znamená, že sa vo sne musíte pred niečím chrániť. Satan alebo satanisti v sne vám naznačujú, že sa musíte chrániť pred zlými silami. Niekto vám chce ublížiť. Pravdepodobne ste zažili niečo zlé v reálnom živote: zlú osobu, zlé správy v novinách, hororový film... Teraz sa chcete chrániť pred zlými silami, a preto ste v strese, cítite sa zraniteľná a bezmocná. Sú pred vami dôležité životné zmeny?

Priesvitné dvere, ktoré ste vo sne videli, znamenajú, že ste zraniteľná. Ak je v snoch niečo priesvitné, znamená to, že ste veľmi citlivá, prípadne to predstavuje vašu schopnosť vidieť do ľudí, teda rozoznať motívy ľudí.

Zamknuté dvere predstavujú vaše premárnené príležitosti. Niekto alebo niečo vám bráni napredovať alebo poukazuje na koniec istého obdobia alebo projektu. Keďže ste na vnútornej strane zamknutých dverí, budete sa musieť naučiť náročné životné lekcie. A to sa vám nepáči.

Priateľ z detstva symbolizuje návrat minulosti, keď ste nemali žiadnu zodpovednosť a život bol jednoduchý a bezstarostný. Porozmýšľajte nad tým, aký vzťah ste mali s týmto priateľom a čo ste sa od neho naučili. Keďže vám pomáhal zachrániť vás pred problémami vo sne, je možné, že hľadáte spôsob, ako sa dostať z problémov podobne ako ste to robievali v detstve.