V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Správny vankúš pre dobrý nočný spánok

Máte problémy so spánkom? Často sa v noci budíte? Cítite sa niekedy počas dňa veľmi unavení? Stáva sa vám, že sa zobudíte so silnou bolesťou krku a chrbtice? Všetky tieto nepríjemnosti môžu byť dôsledkom zlého spánku, ktorý výrazne vplýva na kvalitu nášho života. Je možné, že ich dokážete vyriešiť jediným jednoduchým opatrením – zmenou svojho vankúša. Chcete poznať všetky spôsoby, akými môže správny vankúš zmeniť kvalitu vášho života?

Zdravá podpora pre vaše telo

Vhodný vankúš poskytuje vášmu krku, ramenám a chrbtici správnu podporu – pokrčený, hrboľatý podhlavník to jednoducho nedokáže. Viete si predstaviť, ako organizmus trpí, keď musí byť vaša hlava celú noc uložená na skrčenom, príliš mäkkom a nekvalitnom vankúši?   

Anatomický vankúš pre správnu polohu tela

Správny druh anatomického vankúša zabezpečí, že bude vaše telo v zdravej polohe, takže si krk, ramená aj chrbtica skutočne oddýchnu a strávia noc v pozícii, ktorá vám nespôsobuje bolesť. Možno máte pocit, že sa dobre vyspíte aj na starom vankúši – ale dôsledky pocítite čoskoro. Tak načo riskovať?   

 

Pohodlný vankúš pre pohodlný spánok

Spánok je čistá slasť – ale len kvalitný spánok v posteli, ktorá je vaším bezpečným prístavom. Pokiaľ väčšinu noci strávite prehadzovaním a otáčaním sa, neustálym vstávaním kvôli prílišnému teplu, chladu, alebo dokonca bolesti, pravdepodobne to nebude vaša obľúbená časť dňa.

Dobrý nočný spánok pre celkový pocit pohody

Pohodlný anatomický vankúš zaisťuje správnu teplotu, prispôsobuje sa tvaru vášho tela a navyše sa stará o dobrú ventiláciu, čím výrazne prispieva k zvýšeniu kvality spánku. Keď si raz zvyknete na pocit usínania na veľkom, nadýchanom obláčiku, budete premýšľať, prečo ste sa pre nový podhlavník nerozhodli už skôr.     

 

Vankúš, ktorý vám pomôže v boji proti alergiám

Ak máte problémy s alergiou, pravdepodobne máte aj veľké ťažkosti so spánkom – nezáleží na tom, akí unavení či ospalí ste, kvôli kýchaniu a kašľaniu je pre vás prakticky nemožné zaspať. Prachové roztoče, ktoré sa vo vašej posteli udomácnili, sú zvyčajne mimoriadne aktívne a vôbec ich netrápi, že by ste si potrebovali trochu zdriemnuť.

Hypoalergénny podhlavník pre čistejšie spánkové prostredie  

Hypoalergénny vankúš je ideálnou voľbou pre každého, kto má kvôli alergiám problémy so spánkom. Nedostatočný nočný oddych je častou príčinou slabého zdravia a zlej nálady, takže by ste tento problém mali riešiť tak rýchlo, ako sa len dá. Prečo by ste mali tráviť noci kýchaním, kašľaním a ťažkým dýchaním, keď si stačí zadovážiť dobrý vankúš a nechať sa na ňom unášať do ríše snov?  

 

Jeden jednoduchý krok k lepšej kvalite života

Možno si myslíte, že podhlavník nemôže byť veľmi dôležitou zložkou vášho života – ale len čo ho vymeníte a zažijete výhody kvalitného anatomického vankúša na vlastnej koži, určite svoj názor opravíte. Kvalita spánku ovplyvňuje takmer všetky aspekty nášho života; naše zdravie, náladu, produktivitu aj životný štýl.   

Nový vankúš pre nové výzvy

Nový podhlavník zaistí lepšiu kvalitu spánku a lepšia kvalita spánku zas čoskoro prinesie prvé pozitívne zmeny vo vašom živote. Všimnete si, že sa budíte oddýchnutí, plní energie a bez bolestí. Anatomický vankúš navyše eliminuje ťažkosti s chrbticou, ktoré by časom mohli prerásť do vážnych zdravotných problémov. Spozorujete významné zmeny aj v celkovom pocite pohody: budete oddýchnutí a tým pádom šťastnejší, v lepšej nálade a pripravení na nové výzvy!