V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Tvar Vašich pier vraj prezrádza sexuálne schopnosti

Tvar ženských pier vraj dokáže prezradiť viac ako si myslíme. Podľa niektorých výskumov existuje spojenie medzi tvarom pier a ženským orgazmom.

Stuart Brody, profesor psychológie z univerzity West v Škótsku, ktorý sa preslávil výskumami v oblasti sexuálneho správania, tvrdí, že tvar ženských pier môže predpovedať pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu.

Pozrite sa na jamku na hornej pere

Pred časom sa profesor Dr. Brody venoval výskumu ženského zadku v spojitosti s citlivosťou prstov. V jednej z najnovších štúdií, ktorá bola uverejnená v časopise Journal of Sexual Medicine, píše o spojitosti medzi vaginálnym orgazmom a jamkou, či presnejšie povedané “výkrojom” uprostred hornej pery. V strede je horná pera u každého človeka inak vytvarovaná a práve na základe toho sa vraj o človeku dozvieme viac.

Výsledky štúdie

Podľa výsledkov online prieskumu, ktorého sa zúčastnilo 258 prevažne škótskych žien s priemerným vekom 27 rokov sa ukázalo, že čím výraznejšie má žena vytvarovanú jamku v strede hornej pery, tým má väčšiu šancu dosiahnuť orgazmus.

Neveríte tomu?

Ak sa Vám to zdá divné, môžete patriť k tej skupine ľudí, ktorí si výsledok tohto prieskumu vysvetľujú inak: po prvé, nie všetci vedci sa zhodujú na tom, že medzi vaginálnym a klitorálnym orgazmom je rozdiel. Ďalej tvrdia, že treba brať do úvahy aj iné faktory – napríklad krajšie a výraznejšie vytvarované pery môžu pôsobiť atraktívnejšie, preto má takáto žena viac príležitostí na sex a priťahuje lepších milencov. No a do tretice, ženy v prieskume hodnotili samé seba čisto subjektívne.

Napriek tomu sa však profesor Dr. Brody aj naďalej venuje skúmaniu spojitosti medzi fyzickým vzhľadom a sexuálnym správaním.