V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Odhaliť svoju sexuálnu históriu – áno alebo nie?

Mužov obyčajne nezaujíma ani tak samotné číslo, ale skôr čo ste so svojimi bývalými robili.

 

Máte nového partnera a rozprávate sa o Vašej sexuálnej histórii. Opýta sa vás, koľkých partnerov ste mali pred ním. Vy mu odpoviete. On nad tým premýšľa. O čom presne premýšľa?

Bez ohľadu na to, čo poviete – urobí si svoj vlastný názor. Obyčajne premýšľa takto: „Určite ich bolo viac.“ Mužov obyčajne nezaujíma ani tak samotné číslo, ale skôr čo ste so svojimi bývalými robili.

Prezradíme Vám 5 vecí, prečo ho v skutočnosti zaujíma to číslo...

1. Choroby

Muži, ktorí si dajú dôkladne záležať na ochrane počas sexu – aj z dôvodu ochrany pred sexuálne prenosnými ochoreniami – v tom budú pokračovať aj naďalej. Aj keď sa Vás na to nechce pýtať, obáva sa všetkého, čo by mu mohlo spôsobovať pálčivú bolesť pri močení, alebo deformovať jeho ústa, genitálie, spôsobiť rakovinu alebo ohroziť imunitný systém. Ak ste zdravá, potom sa zvyšku neobáva.

2. Poznajte ľudí

Pravdepodobne sa nenahnevá, ak ste mali sex s gitaristom U2. Viac ho bude zaujímať, či je Váš ex „v pohode“, či ste stále v kontakte a či ho má zaujímať návšteva oslavy jeho narodenín.

3. Zvláštnosti

Chce vedieť, čo Vás vzrušuje, preto ho bude zaujímať aké najbláznivejšie veci ste robili s Vašimi ex (sex vo výťahu a podobne). Rozhovor o Vašich sexuálnych zvykoch odhaľuje všetko, čo považuje za potenciálne nebezpečné alebo riskantné (hej, Vy exhibicionistka!).

4. Ľudia, ktorých pozná

Znie to možno smiešne, ale muži nechcú byť predmetom ohovárania, keď Vás predstavujú priateľom – „Hej, s touto som to robil...“ Je pre neho omnoho horšie, keď sa dozvedá o Vašej minulosti od niekoho iného, ako keď mu poviete, že ste mali jedenásť partnerov na strednej, pretože ste potrebovali dôkaz.

5. Peniaze

Skutočnosť, že Váš ex je bohatý chlapík, je pre mužov desivé zistenie. Možno si pomyslí, že nebude schopný uspokojiť všetky Vaše očakávania. A ako zmení svoju rozmaznanú priateľku na dobrú gazdinku?

A záver?

Rovnako ako číslo predstavujúce vek je len číslo, Vaše „číslo“ je tiež len číslo (nie ste si úplne istá, pravda?). Dôležité je, čo ste robili a s kým ste to robili.

Môžeme Vám pošepnúť, že aj keď sa hovorí, že každý muž to chce aspoň raz v živote robiť s pannou, nie je to vôbec také vzrušujúce (teda pokiaľ nie je zamilovaný a nemôže sa dočkať dňa D).