V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Novodobé mamičky sú krásne a sexi – ako to robia?!

V dnešnej dobe vidíme čoraz viac a viac mamičiek, ktoré aj po pôrode vyzerajú pekne a atraktívne. Niektoré dokonca ešte lepšie ako pred pôrodom. Zaužívané názory, že mamičky sú už “len” neupravené ženy vo vyťahaných teplákoch, ktoré sa starajú o domácnosť, sa našťastie pominuli.

V dnešnej dobe vidíme čoraz viac a viac mamičiek, ktoré aj po pôrode vyzerajú pekne a atraktívne. Niektoré dokonca ešte lepšie ako pred pôrodom. Zaužívané názory, že mamičky sú už “len” neupravené ženy vo vyťahaných teplákoch, ktoré sa starajú o domácnosť, sa našťastie pominuli.

 

Čo je na dnešných mamičkách iné?

Faktom je, že moderné mamičky sa už naozaj poriadne líšia od tých “zaužívaných”. Nechodia celé dni v zástere, nevenujú sa len vareniu a štrikovaniu. Dnešné mamičky chodia do fitness centier, cvičia pilates, hrajú badminton, sú pekne upravené, používajú make up aj keď sú len doma a večer nepadajú do postele na smrť unavené.

 

Bez ohľadu na to, koľko detí majú, mnohé dnešné mamičky sú krásne, upravené ženy s peknou postavou, štýlovo oblečené a starajúce sa o svoju postavu, ale aj zdravie a duševnú pohodu. Tieto mamičky sa fyzickou krásou vyrovnajú mladým dievčatám alebo ich dokonca ešte aj predbehnú – lepšie sa totiž starajú o svoje telo.

Často je za tým aj strach zo starnutia – aj kvôli nemu sa ženy po 30-tke často o seba začnú starať oveľa zodpovednejšie a dôslednejšie ako predtým. Chcú sa stále páčiť svojmu manželovi, preto robia všetko, čo je v ich silách. 

Komplimenty od manžela alebo uznanlivé pohľady iných mužov zdvihnú sebavedomie každej žene.

 

Čo to znamená byť “novodobou mamičkou”?

Ruku na srdce, sexapíl vačšiny žien po pôrode mierne klesá. Nadbytočné kilá, strie, kojenie či možná strata chuti na sex – nič z toho určite neprospieva ženskému sebavedomiu.

Asi ste už počuli zaužívané tvrdenie, že mužom roky pridávajú na atraktivite, zatiaľ čo ženy, naopak, strácajú svoju krásu. Je preto dôležité povedať, že to nemusí byť pravda a že aj ženy, ktoré pred sebou tlačia kočík a dožili sa už niekoľkých krížikov, môžu byť sexi a atraktívne.

 

Aby sa tak stalo, mamičky sa potrebujú cítiť žiadené, atraktívne a sexi. Tento pocit im musí dať predovšetkým ich manžel, ale určite poteší aj kompliment od iných mužov či kolegýň v práci. Aby si ho však mamička naozaj zaslúžila, musí o seba dbať – pekne a atraktívne bude vyzerať nielen vtedy, keď bude mať vyšportovanú postavu, ale tiež vtedy, keď bude zdravá!

 

Mamičky, starajte sa o svoje zdravie, o svoje telo aj o duševnú pohodu. Všetky tieto 3 oblasti sú vzájomne prepojené a zrkadlom toho, ako sa v skutočnosti máte, je práve Váš výzor. Aj zopár kíl navyše teda môže pôsobiť sexi, ak bude z Vášho vnútra vyžarovať pohoda a sebavedomie. Zdravo jedzte, cvičte a tešte sa zo života - výsledok sa určite veľmi rýchlo dostaví.

 

Pozor – nepreháňajte to

"Novodobé mamičky” sú určite povzbudením pre každú ženu – sú dôkazom, že aj po pôrode sa dá postava vrátiť do pôvodného alebo ešte lepšieho stavu. Tento fenomén však má aj svoje úskalia.

Niektoré mamičky ho začnú brať až príliš vážne a kult tela prevládne nad zdravým rozumom. Vyzerá to potom tak, že 30-tnička alebo 40-tnička sa oblieka do tínedžerkého oblečenia a flirtuje s mladými chlapcami. Faktom je, že škodí sama sebe – ponižuje sa a správa sa lacno. A to odrádza každého normálneho muža.

Mamičky by preto nikdy nemali zabudnúť na realitu: už navždy bude matka a manželka. Nie je už tínedžerka ani mladá študentka či slobodná žena bez záväzkov. Tomu musí prispôsobiť aj svoje správanie a obliekanie. To najdôležitejšie je: zostať ženou.

Len si spomeňte na legendárnu Marylin Monroe – to bola stelesnená ženskosť. A teraz si predstavte, že by po ulici tlačila kočík. Myslíte, že by si ju nikto nevšímal? ;)

 

Novodobé mamičky v televízii

Mamičky, ktoré práve materstvom získali ešte väčšiu ženskosť, krásu a atraktivitu, môžeme vidieť aj v niektorých filmoch; napríklad vo filme Graduate, kde sa Benjamin Braddock (Dustin Hoffman) zaľúbi do šarmantnej mamičky paniRobinsonovej; alebo film Unfaithful s legendárnou herečkou Diane Lane či známa snímka American Pie, kde atraktívnu mamičku predstavuje Stiflerova mama.

 

Najsexi mamičky sveta

Americké média často zverejňujú rôzne rebríčky – je medzi nimi aj rebríček najsexi mamičiek za uplnyulý rok.

Nachádza sa v ňom Demi Moore (vydatá za Ashtona Kutchera, ktorý je od nej o 15 rokov mladší), Heidi Klum, Angelina Jolie, Victoria Beckham a ďalšie.

Medzi súčasné sexi mamičky určite patrí Salma Hayek, Monica Belluci, Hale Berry, Catherine Zeta Jones atď.

Držíme Vám palce, aby ste svoje materstvo naplno využili, objavili v sebe nádhernú ženskosť a stali sa tak ešte atraktívnejšími ako pred pôrodom! J