V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Začnite jeseň s novým vzhľadom

Dlhé, horúce leto je takmer preč a čoskoro sa vrátime do trochu pokojnejšieho tempa života. To ale neznamená, že by jeseň mala byť nudnou – naopak, jeseň môže byť plná nových a sviežich vecí. Premýšľali ste nad zmenou Vášho výzoru už dlhší čas? Začiatok jesene je pravým časom nabrať odvahu, urobiť zmeny a zapôsobiť s Vaším novým vzhľadom!

Urobte zmenu a cíťte sa dobre

Dlhé, horúce leto je takmer preč a čoskoro sa vrátime do trochu pokojnejšieho tempa života. To ale neznamená, že by jeseň mala byť nudnou – naopak, jeseň môže byť plná nových a sviežich vecí.

 Premýšľali ste nad zmenou Vášho výzoru už dlhší čas? Začiatok jesene je pravým časom nabrať odvahu, urobiť zmeny a zapôsobiť s Vaším novým vzhľadom!

Získajte perfektný tvar obočia

Ste trochu lenivá, keď ide o tvarovanie Vášho obočia? Nie ste sama – nielenže to nie je príliš príjemné, ale dokáže to byť aj trochu bolestivé a výsledok môže byť niekedy horší ako to, s čím ste začínali. Avšak profesionálne tvarovanie obočia naozaj môže zmeniť to, ako vyzeráte – k lepšiemu!

Tvar obočia, ktorý sa zhoduje s tvarom Vašej tváre, Vám dopomôže vytvoriť veľmi atraktívny vzhľad, ktorý navyše zakryje malé nedokonalosti na tvári. Zastavte sa v dobrom kozmetickom salóne alebo sa spýtajte kamarátky, ktorá vie čo robí a určite si svoj nový vzhľad obľúbite.

Zapôsobte s belšími zubami

Káva, čaj, červené víno a príležitostná cigareta – to všetko môže za to, že Vaše zuby sú stále menej a menej biele a naopak - stále žltšie a žltšie. Niektorí z nás sa ani nemusia príliš snažiť o žltkastú farbu zubov – bol to “dar” od matky prírody.

Belšie zuby oživia Váš vzhľad a dodajú Vám nový, atraktívnejší výzor. Zuby si môžete vybieliť v pohodlí Vášho domova, jednoducho použite bieliacu zubnú pastu alebo jednu zo špeciálnych bieliacich sád. Ak však naozaj chcete výraznú a trvalú zmenu, navštívte zubára.

Vyberte si kratší účes

Dlhé vlasy sa stále spájajú s mladistvým vzhľadom – je to účes, aký sme väčšinou mali v detstve. Ako však roky plynú, dostaneme sa do bodu, keď nás dlhé vlasy robia staršími, zatiaľ čo kratší, živší účes nám dodá oveľa mladší výzor.

Krátke alebo stredne dlhé účesy s rozmanitými tvarmi sú skvelým nápadom na osvieženie Vášho vzhľadu a pomôžu Vám vyzerať mladšie. Tieto účesy majú samozrejme aj výhodu naviac – umývanie, sušenie a tvarovanie Vašich vlasov zaberie oveľa menej času, čo znamená, že zrazu budete mať viac času na zábavné veci.

Osviežte farbu svojich vlasov

Trávenie času na horúcom letnom slnku je samozrejme niečo, čomu sa počas teplejších mesiacov nevyhnete, avšak Vaše vlasy potom vyzerajú matne a neatraktívne. Možno je preto správny čas osviežiť farbu Vašich vlasov a začať jeseň s novou farbou, ktorá zaistí, že vždy budete stredobodom pozornosti.

Ak farbenie vlasov a neustále kontrolovanie, či Vám nevyrastajú korienky nepatrí medzi činnosti, ktoré by ste zrovna chceli pravidelne robiť, môžete si zvoliť iba melír, ktorý zdôrazní prírodnú krásu Vašich vlasov. Melírovanie je vynikajúci spôsob ako zosvetliť vlasy a zvýrazniť svoj účes, pričom melírovacia farba perfektne zapadne do Vašej prirodzenej, preto sa vôbec nemusíte obávať o vyrastajúce korienky.

Odkryte novú vrstvu Vašej pokožky

 Vaša pokožka bola počas leta dosť zaneprázdnená; slnko, slaná voda, piesok, pot, krém na opaľovanie... znie to drsne, však? Ak jej toto všetko spôsobilo, že vyzerá nepríťažlivo a nie príliš sviežo, nemôžeme jej to dávať za vinu, však?

Jednoduchý píling stačí na odkrytie novej vrstvy Vašej pokožky, vďaka ktorej doslova zažiarite v prvých dňoch jesene. Píling si môžete spraviť v pohodlí Vášho domova (môžete si ho dokonca urobiť sama – všetko, čo potrebujete, je čas a inovatívny prístup) alebo si môžete zariadiť stretnutie v kozmetickom salóne, kde Vám skutočne zmenia vzhľad a pocit z Vašej pokožky.

Doprajte si jemné opálenie

Vyhýbali ste sa slnečným lúčom počas celého leta? To je samozrejme veľmi múdre a zdravé rozhodnutie, ale teraz je tu jeseň a Vy ste už celkom bledá. Škodlivé slnečné lúče, samozrejme, nie sú jediný spôsob, ako získať sexy opálenie - existuje niekoľko jednoduchých a zdravších spôsobov, ako to dosiahnuť.

Ak chcete vzhľad „práve – som – sa – vrátila – z – dovolenky“, jednoducho použite samoopaľovací krém, ktorý zatraktívni Vaše prvé jesenné dni. Zaobstarajte si kvalitnú značku a dodržujte pokyny podľa návodu od výrobcu – a potom si už len vychutnajte Váš nový vzhľad!

Objavte pravidlo „menej je niekedy viac“

Make-up je skvelý spôsob ako zakryť nedokonalosti, zvýrazniť prednosti a vytvoriť celkom nový vzhľad – ale iba ak to nepreženiete! Hrubá vrstva make-upu, príliš veľa líčidiel na Vašich očiach, perách alebo na oboch a farby , ktoré neladia – to určite nie je garancia perfektného vzhľadu, avšak máte dobrú šancu uspieť v konkurze v najbližšom cirkuse.

Vyberte si preto make-up obozretne a používajte radšej menej ako viac. Prirodzený vzhľad je najlepšou cestou, použite preto len toľko make-upu, aby ste zakryli malé nedokonalosti a zvýraznili Vaše najväčšie prednosti – o ostatné už nechajte postarať sa Vašu prirodzenú krásu.

Vyskúšajte novú vôňu

Hoci parfum neovplyvňuje Váš vzhľad, má dôležitú úlohu pri tvorbe celkového výzoru. Nová, sexy vôňa Vám pomôže cítiť sa zvodne a zapôsobí na každého vo Vašom okolí. Nový parfum je preto skvelým spôsobom ako zmeniť svoj výzor a zároveň si vyčarovať nový vzhľad.

Pri používaní Vášho nového parfumu by ste mali byť mierna – špeciálne, ak ste si vybrali intenzívnu vôňu, nemali by ste jej používať príliš veľa, keďže efekt bude v tom prípade opačný ako by ste chceli. Vôňa, ktorá je nápadná, avšak nie príliš ťažká, je určite správnou voľbou pre Vašu jesennú zmenu.