V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Obojstranný matrac Air Lux Plus

Photo
Video

Náš najluxusnejší 5-zónový matrac s hrúbkou 27 cm kombinuje ocenenú technológiu Octaspring® s tradičnými vreckovými pružinami. Tvrdosť matraca sa dá nastaviť z mäkšej na stredne tvrdú. Viaceré vrstvy vytvárajú výnimočne priedušný, oporný a veľmi pohodlný matrac. Poťah sa môže prať v práčke. Skúšobná doba až 100 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Obojstranný matrac Air Lux Plus
Od 999,90 € Od

Nákup na splátky

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
 • Stručný prehľad
 • Detaily produktu
 • Technické informácie
 • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Náš najluxusnejší 5-zónový matrac s hrúbkou 27 cm kombinuje ocenenú technológiu Octaspring® s tradičnými vreckovými pružinami. Tvrdosť matraca sa dá nastaviť z mäkšej na stredne tvrdú. Viaceré vrstvy vytvárajú výnimočne priedušný, oporný a veľmi pohodlný matrac. Poťah sa môže prať v práčke. Skúšobná doba až 100 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Zistite viac
Detaily produktu

Inovácia v oblasti pohodlia

Vysoký matrac prvotriednej kvality s prelomovou technológiou Octaspring

Zažite luxus dokonalého spánku – s našim novým matracom Air Lux Plus, ktorý je ten najlepší z najlepších. Jeho revolučné vlastnosti sú výsledkom vyše 25 ročného vývoja v oblasti potrieb počas spánku a je jediným matracom na trhu, ktorý kombinuje pohodlie a oporu v jednom matraci. 

3D prispôsobivosť ocenenej technológie penových pružín Octaspring®prémiová výška a výnimočná priedušnosť Vám prinášajú luxusnú dokonalosť a oporu a ukolíšu Vás do pohodlného a osviežujúceho spánku.

8x priedušnejší – pre nekonečné noci sviežeho spánku a extra hygieny

Systém Air Plus je jedinečný vetrací systém. Je vyrobený z jedinečných pružín so štruktúrou medových plástov, ktoré fungujú ako pľúca matraca; umožňujú vzduchu voľne prúdiť cez matrac a tým zabraňujú teplu, vlhkosti a vzniku horúcich miest. Pri pohybe Vášho tela počas spánku matrac vytláča horúci a vlhký vzduch von a zároveň nasáva čerstvý vzduch.

Revolučné pružiny dali priedušnosti matraca nový rozmer a je dokázané že sú 8-krát priedušnejšie ako tradičné penové matrace a zaručujú výnimočnú sviežosť, väčšiu hygienu a zdravší spánok.

8X Väčšia priedušnosťv porovnaní s běžným matracom s pamäťovou penou

3D prispôsobivosť– opora pre celé telo šitá na mieru

Pružiny Octaspring® sa pohybujú trojdimenzionálne, vo všetkých smeroch, a zaručujú dynamickú a flexibilnú oporu pre každú polohu počas spánku. Matrac sa optimálne prispôsobí Vašej hmotnosti, tvaru a pohybu, sleduje obrysy Vášho tela a prispôsobuje sa mu v jeho prirodzenej polohe, čo zaručuje zdravší a regeneračný spánok každú noc.

Pružiny s odlišnou úrovňou pevnosti sú usporiadané v jadre matraca a ponúkajú nastaviteľné pohodlie a dynamickú oporu počas spánku. 5 zón pohodlia poskytuje optimálnu oporu pre rôzne časti tela: hlavu, ramená, driekovú oblasť, kolená a chodidlá.

Úplne prispôsobivý. Dynamická opora pre celé telo. Ničím nerušené pohodlie. Matrac pre luxusný spánok je akoby šitý na mieru.

Ošetrenie vrstvou Adaptive® – švajčiarska technológia pre dynamickú termoreguláciu

Poťah matraca ošetrený vrstvou Adaptive® reaguje a prispôsobuje sa teplote a poteniu tela a v zime Vás udrží v teple a v lete zase v chlade, teda funguje ako regulátor teploty a vždy zaručuje, aby Váš spánok bol pohodlný a ničím nerušený.

Pri nízkych teplotách poťah ošetrený vrstvou Adaptive® viaže vlhkosť vo svojej štruktúre a zaručuje suchšie a teda aj teplejšie prostredie na spanie. Pri vyšších teplotách uvoľňuje uskladnenú vlhkosť a schladzuje látku aj Vašu pokožku. Vrstva Adaptive® bola vyvinutá inštitútom HeiQ vo Švajčiarsku.

Obojstranné a duálne jadro – pre individuálne pohodlie a žiadny prenos pohybu

Matrac Air Lux Plus má obojstranné jadro, ktoré Vám umožňuje vybrať si medzi pevnejším a mäkším povrchom na spanie. Jednoduchým otočením matraca na druhú stranu môžete vyskúšať rôzne úrovne tvrdosti a pohodlia a vybrať si povrch na spanie, ktorý je ten najvhodnejší pre Vás. Je to ako mať dva matrace v jednom, ktorý sa prispôsobí Vašim potrebám a želaniam.

Manželské matrace (160 cm a viac) majú dve samostatné obojstranné duálne jadrá v jednom poťahu. Táto funkcia zaručuje pohodlný a výdatný spánok – každý partner si môže zvoliť pevnosť matraca podľa vlastných porieb a navyše nedochádza k prenosu pohybu medzi jadrami.

2 UROVNE PEVNOSTI

Mäkší matrac

Veľmi tvrdý matrac

Prémiová výška – pre luxusný spánok a pohodlie

Chceli sme splniť priania našich zákazníkov a pridali sme matracu dodatočných 27 cm. Okrem väčšieho luxusu a pohodlia je s týmto matracom s celkovou výškou 27 cm ešte jednoduchšie a pohodlnejšie posadiť sa, ľahnúť si alebo vstať z postele.

Dodatočná vrstva taštičkových pružín poskytuje matracu extra výšku, stabilitu, priedušnosť a trvácnosť.

5 zón

Vyzliekateľný poťah, môže sa prať

Obojstranné duálne jadro

Priedušnosť prvotriednej kvality

Pružiny Octaspring® a taštičkové pružiny – jedinečný luxus pre oporu celého tela a maximálne pohodlie

Matrac Dormeo Air Lux Plus je vyrobený z pružín Octaspring® a vrstvy taštičkových pružín. Patentované pružiny Octaspring® so štruktúrou medových plástov zaručujú výbornú 3D prispôsobivosť a zlepšenú priedušnosť a predstavujú oporu pre celé telo, maximálne pohodlie a svieži a chladivý povrch na spanie. Keďže každá pružina sa pohybuje nezávisle od tých ostatných, celý matrac sa dynamicky prispôsobuje obrysom a pohybu Vášho tela vo všetkých polohách počas spánku – na chrbte, na bruchu alebo na boku.

Matrac Dormeo Air Lux Plus je vyrobený z pružín Octaspring a vrstvy taštičkových pružín. Pružiny sú obalené vrstvou peny Ecocell®, ktorá obopína jadro matraca a poskytuje jedinečné prispôsobenie a dodatočnú oporu a pohodlie.

Matrac Dormeo Air Lux Plus sa skladá z 5 vrstiev:

 1. Pamäťová pena v poťahu matraca: 2 cm
 2. Pamäťová pena: 2 cm
 3. Pružiny Octaspring®: 3 cm
 4. Ecocell® pena: 2 cm
 5. Pružiny Octaspring®: 3 cm
 6. Ecocell® pena: 2 cm
 7. Taštičkové pružiny: 10 cm
 8. Ecocell® pena: 3 cm

Antibakteriálna ochrana a ochrana proti roztočom pre zdravší spánok

Poťah matraca Air Lux Plus bol impregnovaný vrstvou CleanEffect®, ktorá poskytuje matracu antibakteriálnu ochranu a ochranu proti roztočom. Zaručuje hygienickejší a zdravší povrch na spanie a účinnú ochranu mnoho rokov.

5 zón pohodlia pre ergonomickú oporu šitú na mieru

Pružiny s odlišnou úrovňou pevnosti sú usporiadané v jadre matraca a ponúkajú prispôsobiteľné pohodlie a dynamickú oporu počas spánku. 5 zón pohodlia poskytuje optimálnu oporu pre rôzne časti tela: hlavu, ramená, driekovú oblasť, kolená a chodidlá.

5 zón

Vyzliekateľný poťah, môže sa prať

Obojstranné duálne jadro

Priedušnosť prvotriednej kvality

2 firmness levels

Mäkší matrac

Veľmi tvrdý matrac

Jedinečná štruktúra matraca Dormeo Air Lux Plus Vám pomôže:

 • Zmierniť bolesti chrbta, ktoré vznikajú počas spánku
 • Dosiahnuť správnu polohu tela počas spánku.

Vďaka kvalitnej opore, ktorú matrac Dormeo Air Lux Plus ponúka, si Vaše svalstvo počas noci oddýchne a zregeneruje, takže sa zobudíte svieži a oddýchnutí.

Technické informácie
Antibakteriálne ošetrenie Áno
Dvojité jadro Áno
Jadro Ecocell ®, taštičkové a penové pružiny Octaspring ®
Kolekcia Dormeo Harmony
Materiál Pamäťová pena, Pena Ecocell, Penové pružiny Octaspring, Taštičkové pružiny
Obojstranné jadro Áno
Pamäťová pena Áno
Poťah 63% polyester, 37% viskóza, 2 cm pamäťová pena
Program Dormeo spánok
Tvrdosť Prispôsobivý, Stredne mäkký, Stredne tvrdý
Umývateľný poťah Áno
Výška 27 cm
Záruka 15 rokov
Zóny jadra 5
Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 7 x recenzia

4,85

7 x recenzia

Položiek: 7

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Anna

www.dormeo.sk

20.9.2017

Odporúčam!
Perfektný! Nevymenila by som ho za nič.

Dada

www.dormeo.sk

28.5.2017

Prispôsobivý
Ľahka manipulácia, jednoduchá údržba a neuveriteľná prispôsobivosť k telu

Gubka

www.dormeo.sk

28.5.2017

Matrace Dormeo
Matrace Dormeo mame 2.rok, su stale rovnake ako pri kupe. Jeden nedostatok: sú mimoriadne ťažké, mám veľké problémy pri prezliekani...mame vyše 50kg dvojmatrac....

eva

www.dormeo.sk

12.4.2017

s matracom Dormeo som neskutočne spokojná. Odporúčam každému.

Lucka

www.dormeo.sk

11.4.2017

Spí sa na ňom výborne

Laco D.

www.dormeo.sk

11.4.2017

Doporučujem , som pozitívne prekvapený s kvalitou výrobku aj spánku naňom.

Erika

www.dormeo.sk

10.4.2017

Prijemny relaxacny

Položiek: 7