V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Sviatok sv. Valentína

Oslávte sviatok lásky so skvelými ponukami

Akcia končí už o:
[banner_timer]
 

Obojstranný matrac Air Lux Plus

Photo
Video

Náš najluxusnejší 5-zónový matrac s hrúbkou 27 cm kombinuje ocenenú technológiu Octaspring® s tradičnými vreckovými pružinami. Tvrdosť matraca sa dá nastaviť z mäkšej na stredne tvrdú. Viaceré vrstvy vytvárajú výnimočne priedušný, oporný a veľmi pohodlný matrac. Poťah sa môže prať v práčke. Skúšobná doba až 100 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Obojstranný matrac Air Lux Plus
999,90 € Od

Nákup na splátky

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
 • Stručný prehľad
 • Detaily produktu
 • Technické informácie
 • Zoznam predajní s osobným odberom
 • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Náš najluxusnejší 5-zónový matrac s hrúbkou 27 cm kombinuje ocenenú technológiu Octaspring® s tradičnými vreckovými pružinami. Tvrdosť matraca sa dá nastaviť z mäkšej na stredne tvrdú. Viaceré vrstvy vytvárajú výnimočne priedušný, oporný a veľmi pohodlný matrac. Poťah sa môže prať v práčke. Skúšobná doba až 100 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Zistite viac
Detaily produktu

Inovácia v oblasti pohodlia

Vysoký matrac prvotriednej kvality s prelomovou technológiou Octaspring

Zažite luxus dokonalého spánku – s našim novým matracom Air Lux Plus, ktorý je ten najlepší z najlepších. Jeho revolučné vlastnosti sú výsledkom vyše 25 ročného vývoja v oblasti potrieb počas spánku a je jediným matracom na trhu, ktorý kombinuje pohodlie a oporu v jednom matraci. 

3D prispôsobivosť ocenenej technológie penových pružín Octaspring®prémiová výška a výnimočná priedušnosť Vám prinášajú luxusnú dokonalosť a oporu a ukolíšu Vás do pohodlného a osviežujúceho spánku.

8x priedušnejší – pre nekonečné noci sviežeho spánku a extra hygieny

Systém Air Plus je jedinečný vetrací systém. Je vyrobený z jedinečných pružín so štruktúrou medových plástov, ktoré fungujú ako pľúca matraca; umožňujú vzduchu voľne prúdiť cez matrac a tým zabraňujú teplu, vlhkosti a vzniku horúcich miest. Pri pohybe Vášho tela počas spánku matrac vytláča horúci a vlhký vzduch von a zároveň nasáva čerstvý vzduch.

Revolučné pružiny dali priedušnosti matraca nový rozmer a je dokázané že sú 8-krát priedušnejšie ako tradičné penové matrace a zaručujú výnimočnú sviežosť, väčšiu hygienu a zdravší spánok.

8X Väčšia priedušnosťv porovnaní s běžným matracom s pamäťovou penou

3D prispôsobivosť– opora pre celé telo šitá na mieru

Pružiny Octaspring® sa pohybujú trojdimenzionálne, vo všetkých smeroch, a zaručujú dynamickú a flexibilnú oporu pre každú polohu počas spánku. Matrac sa optimálne prispôsobí Vašej hmotnosti, tvaru a pohybu, sleduje obrysy Vášho tela a prispôsobuje sa mu v jeho prirodzenej polohe, čo zaručuje zdravší a regeneračný spánok každú noc.

Pružiny s odlišnou úrovňou pevnosti sú usporiadané v jadre matraca a ponúkajú nastaviteľné pohodlie a dynamickú oporu počas spánku. 5 zón pohodlia poskytuje optimálnu oporu pre rôzne časti tela: hlavu, ramená, driekovú oblasť, kolená a chodidlá.

Úplne prispôsobivý. Dynamická opora pre celé telo. Ničím nerušené pohodlie. Matrac pre luxusný spánok je akoby šitý na mieru.

Ošetrenie vrstvou Adaptive® – švajčiarska technológia pre dynamickú termoreguláciu

Poťah matraca ošetrený vrstvou Adaptive® reaguje a prispôsobuje sa teplote a poteniu tela a v zime Vás udrží v teple a v lete zase v chlade, teda funguje ako regulátor teploty a vždy zaručuje, aby Váš spánok bol pohodlný a ničím nerušený.

Pri nízkych teplotách poťah ošetrený vrstvou Adaptive® viaže vlhkosť vo svojej štruktúre a zaručuje suchšie a teda aj teplejšie prostredie na spanie. Pri vyšších teplotách uvoľňuje uskladnenú vlhkosť a schladzuje látku aj Vašu pokožku. Vrstva Adaptive® bola vyvinutá inštitútom HeiQ vo Švajčiarsku.

Obojstranné a duálne jadro – pre individuálne pohodlie a žiadny prenos pohybu

Matrac Air Lux Plus má obojstranné jadro, ktoré Vám umožňuje vybrať si medzi pevnejším a mäkším povrchom na spanie. Jednoduchým otočením matraca na druhú stranu môžete vyskúšať rôzne úrovne tvrdosti a pohodlia a vybrať si povrch na spanie, ktorý je ten najvhodnejší pre Vás. Je to ako mať dva matrace v jednom, ktorý sa prispôsobí Vašim potrebám a želaniam.

Manželské matrace (160 cm a viac) majú dve samostatné obojstranné duálne jadrá v jednom poťahu. Táto funkcia zaručuje pohodlný a výdatný spánok – každý partner si môže zvoliť pevnosť matraca podľa vlastných porieb a navyše nedochádza k prenosu pohybu medzi jadrami.

2 UROVNE PEVNOSTI

Mäkší matrac

Veľmi tvrdý matrac

Prémiová výška – pre luxusný spánok a pohodlie

Chceli sme splniť priania našich zákazníkov a pridali sme matracu dodatočných 27 cm. Okrem väčšieho luxusu a pohodlia je s týmto matracom s celkovou výškou 27 cm ešte jednoduchšie a pohodlnejšie posadiť sa, ľahnúť si alebo vstať z postele.

Dodatočná vrstva taštičkových pružín poskytuje matracu extra výšku, stabilitu, priedušnosť a trvácnosť.

5 zón

Vyzliekateľný poťah, môže sa prať

Obojstranné duálne jadro

Priedušnosť prvotriednej kvality

Pružiny Octaspring® a taštičkové pružiny – jedinečný luxus pre oporu celého tela a maximálne pohodlie

Matrac Dormeo Air Lux Plus je vyrobený z pružín Octaspring® a vrstvy taštičkových pružín. Patentované pružiny Octaspring® so štruktúrou medových plástov zaručujú výbornú 3D prispôsobivosť a zlepšenú priedušnosť a predstavujú oporu pre celé telo, maximálne pohodlie a svieži a chladivý povrch na spanie. Keďže každá pružina sa pohybuje nezávisle od tých ostatných, celý matrac sa dynamicky prispôsobuje obrysom a pohybu Vášho tela vo všetkých polohách počas spánku – na chrbte, na bruchu alebo na boku.

Matrac Dormeo Air Lux Plus je vyrobený z pružín Octaspring a vrstvy taštičkových pružín. Pružiny sú obalené vrstvou peny Ecocell®, ktorá obopína jadro matraca a poskytuje jedinečné prispôsobenie a dodatočnú oporu a pohodlie.

Matrac Dormeo Air Lux Plus sa skladá z 5 vrstiev:

 1. Pamäťová pena v poťahu matraca: 2 cm
 2. Pamäťová pena: 2 cm
 3. Pružiny Octaspring®: 3 cm
 4. Ecocell® pena: 2 cm
 5. Pružiny Octaspring®: 3 cm
 6. Ecocell® pena: 2 cm
 7. Taštičkové pružiny: 10 cm
 8. Ecocell® pena: 3 cm

Antibakteriálna ochrana a ochrana proti roztočom pre zdravší spánok

Poťah matraca Air Lux Plus bol impregnovaný vrstvou CleanEffect®, ktorá poskytuje matracu antibakteriálnu ochranu a ochranu proti roztočom. Zaručuje hygienickejší a zdravší povrch na spanie a účinnú ochranu mnoho rokov.

5 zón pohodlia pre ergonomickú oporu šitú na mieru

Pružiny s odlišnou úrovňou pevnosti sú usporiadané v jadre matraca a ponúkajú prispôsobiteľné pohodlie a dynamickú oporu počas spánku. 5 zón pohodlia poskytuje optimálnu oporu pre rôzne časti tela: hlavu, ramená, driekovú oblasť, kolená a chodidlá.

5 zón

Vyzliekateľný poťah, môže sa prať

Obojstranné duálne jadro

Priedušnosť prvotriednej kvality

2 firmness levels

Mäkší matrac

Veľmi tvrdý matrac

Jedinečná štruktúra matraca Dormeo Air Lux Plus Vám pomôže:

 • Zmierniť bolesti chrbta, ktoré vznikajú počas spánku
 • Dosiahnuť správnu polohu tela počas spánku.

Vďaka kvalitnej opore, ktorú matrac Dormeo Air Lux Plus ponúka, si Vaše svalstvo počas noci oddýchne a zregeneruje, takže sa zobudíte svieži a oddýchnutí.

Technické informácie
Antibakteriálne ošetrenie Áno
Dvojité jadro Áno
Jadro Ecocell ®, taštičkové a penové pružiny Octaspring ®
Kolekcia Dormeo Harmony
Materiál Pamäťová pena, Pena Ecocell, Penové pružiny Octaspring, Taštičkové pružiny
Obojstranné jadro Áno
Pamäťová pena Áno
Poťah 63% polyester, 37% viskóza, 2 cm pamäťová pena
Program Dormeo spánok
Tvrdosť Prispôsobivý, Stredne mäkký, Stredne tvrdý
Umývateľný poťah Áno
Výška 27 cm
Záruka 15 rokov
Zóny jadra 5
Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Konkrétnu predajňu si zvolíte pri vytváraní objednávky. Pri tomto spôsobe doručenia môžete za tovar zaplatiť iba online platbou.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 7 x recenzia

4,85

7 x recenzia

Položiek: 7

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Anna

www.dormeo.sk

20.9.2017

Odporúčam!
Perfektný! Nevymenila by som ho za nič.

Dada

www.dormeo.sk

28.5.2017

Prispôsobivý
Ľahka manipulácia, jednoduchá údržba a neuveriteľná prispôsobivosť k telu

Gubka

www.dormeo.sk

28.5.2017

Matrace Dormeo
Matrace Dormeo mame 2.rok, su stale rovnake ako pri kupe. Jeden nedostatok: sú mimoriadne ťažké, mám veľké problémy pri prezliekani...mame vyše 50kg dvojmatrac....

eva

www.dormeo.sk

12.4.2017

s matracom Dormeo som neskutočne spokojná. Odporúčam každému.

Lucka

www.dormeo.sk

11.4.2017

Spí sa na ňom výborne

Laco D.

www.dormeo.sk

11.4.2017

Doporučujem , som pozitívne prekvapený s kvalitou výrobku aj spánku naňom.

Erika

www.dormeo.sk

10.4.2017

Prijemny relaxacny

Položiek: 7