V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Krása a štýl

1-10 z 34

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • 10 tipov pre zdravšie telo

  10 tipov pre zdravšie telo

  Prečítajte si týchto 10 tipov, ktoré jednoznačne prospejú Vášmu zdraviu aj postave.

  Prečítajte si viac 
 • 11 vecí, ktoré by ste mali vedieť o prechladnutí

  11 vecí, ktoré by ste mali vedieť o prechladnutí

  Raz za rok sa to stane asi každému z nás – kýchame, tečie nám z nosa a cítime sa pod psa: sme prechladnutí a máme nádchu. Možno si myslíte, že o prechladnutí viete všetko a nemôže Vás už nič prekvapiť – no možno sa mýlite! Prečítajte si 11 skutočne zaujímavých faktov o bežnom prechladnutí, ktoré ste doteraz pravdepodobne nepočuli.

  Prečítajte si viac 
 • 13 tipov ako počas leta schudnúť!

  13 tipov ako počas leta schudnúť!

  Aj u Vás sa tento rok opäť opakoval rovnaký scenár – na jar ste zistili, že počas zimy sa na Vás nalepili kilečká navyše? Kým ešte donedávna sme ich mohli schovať pod svetrom alebo dlhými nohavicami, teraz je tu leto, čas krátkych sukní, šortiek, tričiek na ramienka a plaviek.

  Prečítajte si viac 
 • 15 výživných potravín, ktoré nám spália kalórie

  15 výživných potravín, ktoré nám spália kalórie

  Predstavujeme Vám potraviny, ktoré Vás zasýtia, dodajú energiu a zároveň sa postarajú o to, aby Váš metabolizmus pracoval lepšie a rýchlejšie. Týchto 15 potravín predstavuje plnohodnotnú stravu, bohatú na vitamíny a energiu...

  Prečítajte si viac 
 • 6 tipov ako sa zbaviť bolestí chrbtice

  6 tipov ako sa zbaviť bolestí chrbtice

  Ako dokáže kvalita matraca ovplyvniť spánok ľudí, ktorí trpia bolesťami chrbta a aký matrac a vankúš je pre ľudí s takýmito problémami najlepší? Čomu by mali venovať zvýšenú pozornosť, ak chcú, aby bol ich spánok čo najlepší? Odpovede na tieto otázky nám dá ortopéd Dr. Janko Popovič.

  Prečítajte si viac 
 • 8 vecí o posteli, ktoré ste ešte určite nepočuli

  8 vecí o posteli, ktoré ste ešte určite nepočuli

  Ako dobre poznáte vlastnú posteľ? A čo postele vo všeobecnosti? Všetci sme v nich strávili veľkú časť svojho života, takže by sme mali byť odborníci. Určite však existujú veci, o ktorých ste doteraz nepočuli. Ak chcete lepšie spoznať jednu z najdôležitejších oblastí vášho života, čítajte ďalej!

  Prečítajte si viac 
 • Ako emócie vplývajú na naše zdravie

  Ako emócie vplývajú na naše zdravie

  Emócie, pocity a celkový stav, ako sa práve cítite – to všetko má výrazný vplyv na naše zdravie. Byť zdravým je veľká vzácnosť, pretože len tak si môžeme život užívať naplno.

  Prečítajte si viac 
 • Ako reagovať, keď sa Vám stane trapas

  Ako reagovať, keď sa Vám stane trapas

  Už sa Vám niekedy stalo, že ste zaspali počas porady alebo v škole na prednáške a prebudilo Vás vlastné chrápanie a smiech ostatných?

  Prečítajte si viac 
 • Ako si vypýtať vyšší plat?

  Ako si vypýtať vyšší plat?

  Chceli by ste vyšší plat a neviete ako na to? Prečítajte si nasledujúce rady a hor sa do toho.

  Prečítajte si viac 
 • Ako ušetriť pri cestovaní

  Ako ušetriť pri cestovaní

  Plánujete prekvapivý výlet pre svoju lásku? Idete na lyžovačku do zahraničia? Cestujete na pravidelnú každoročnú dovolenku? Nezáleží na tom, kam a prečo cestujete – náklady sa pri cestovaní vždy rýchlo nakopia. Keďže menej výdavkov znamená viac peňazí a viac cestovania, určite je dobré byť pri cestovaní trošku opatrnejší. Nižšie uvádzame zopár skvelých rád, ako pri cestovaní ušetriť nejaké peniaze nazvyš.

  Prečítajte si viac 

1-10 z 34

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750