NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

11-20 z 34

 • Alergie – nepriatelia dobrej nálady

  Keď je naše telo precitlivené na niektoré látky, reakcie, ktorými sa bráni, môžu byť nielen nepríjemné, ale aj nebezpečné. Vtedy hovoríme o alergii.

 • Alkohol - prečo nám bráni schudnúť?

  Spoločným menovateľom väčšiny párty je alkohol.  Ako vplýva "metla ľudstva" na rast svalov?

 • Čo jesť, aby ste mali pevné nechty?

  Pestované ruky a pevné nechty sú zrkadlom toho, ako dbáte na osobnú hygienu, aký máte životný štýl a stravovacie návyky. Poškodené, krehké a štiepiace sa nechty sú znakom toho, že Vášmu telu chýbajú živiny, vitamíny a minerály. Ich stav však môže zhoršovať aj počasie, extrémna vlhkosť, stres a oslaben&ya

 • Cvičenie: 5 krokov ako nestratiť motiváciu

  Určite ste už počuli nespočetne veľa rôznych výhovoriek, prečo niektorí ľudia prestali cvičiť: nebavilo ich to, nudili sa pri tom, nevideli žiadne výsledky alebo to bolo pre nich príliš namáhavé – alebo najčastejšia výhovorka: nemali na to čas. Ponúkame Vám niekoľko tipov, ako zostať namotivovaní a vytrvať na ceste ku krajšiemu a zdravšiemu

 • Dizajnové vychytávky pre Vašu spálňu

  Snívate o novej spálni alebo túžite po menšom osviežení pre svoje hniezdočko? Malo by to byť niečo šik a moderné? Zistite, aké trendy v zariaďovaní prinesie rok 2019.

   

  Spálňa by mala byť útulným miestom, kam sa budete večer tešiť, a preto v roku 2019 určite nebudú na čele trendov sterilné interiéry bez akéhokoľvek ducha. Cieľom bude vytvoriť si útulnú oázu pokoja, ktorá je funkčná a praktická, ale zároveň sa tam cítite príjemne.

 • Iba tri kroky k väčšej životnej energii!

  Každý z nás si občas povzdychne: “Som vyčerpaný na smrť”. Všetci príležitostne zažívame pokles fyzickej a duševnej sily, pokles chuti do jedla, podráždenosť a náladovosť. 

 • Je veľa ľudí, ktorí chcú schudnúť alebo nabrať svalovú hmotu

  Je veľa ľudí, ktorí chcú schudnúť alebo nabrať svalovú hmotu a chcú to dosiahnuť pomocou cvičenia v posilňovni. Pre mnohých z nás je však nepríjemné ísť do posilňovne osamote, pretože nevieme, ako to tam funguje, ktoré prístroje máme používať, na čo presne slúžia, ako sa má s nimi cvičiť. Bojíme sa hanby a výsmechu.

 • Jesenné predsavzatia

  Určite ste už počuli o novoročných predsavzatiach a pravdepodobne ste si už nejaké párkrát aj dali – avšak málokedy ich dodržali až do konca. Začiatok roka je v skutočnosti zlým časom na predsavzatia, keďže práve vtedy jestvujú rôzne obmedzenia, napríklad zlé počasie, nedostatok financií (kvôli množstvu nakúpených darčekov) a taktiež tlak z takého míľniku. Prečo neskúsiť tento rok jesenné predsavzatia?

 • Najlepšie potraviny na omladenie pokožky

  Vaša pleť je zrkadlom toho, ako ste sa o seba starali počas uplynulých rokov a čo pre seba robíte teraz – a súčasťou starostlivosti o seba je aj jedlo. Dávate prednosť fast food-u alebo čerstvej zelenine a ovociu? To všetko sa prejaví na Vašej pleti. Ak chcete vyzerať mlado čo najdlhšie alebo omladiť svoju zvädnutú pleť, mali by ste do svojho jedálnička zahrnúť čo najviac z nasledovných po

 • Najzdravšie návyky na svete

  Obávate sa o svoje zdravie? Máte na to pádny dôvod – stres, nedostatok cvičenia, nezdravé stravovacie návyky, príliš veľa starostí - a Vaše zdravie sa zhoršuje zo dňa na deň. Ak ste sa rozhodli niečo s tým urobiť, možno Vás odradí fakt, že dostať svoj život späť do poriadku vyžaduje čas, námahu a peniaze. Nemusí to však byť až také ťažké. Vyskúšajte niektoré z nasledujúcich zvykov – krok za krokom Vás privedú späť k zdravému životnému štýlu...