NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

21-30 z 34

 • Objavte svoju silu superhrdinu s jogou – myslite menej, cíťte viac

  Dobré ráno, slniečko!

  No dobre, hneď po zobudení asi ani Vy nežiarite ako tá najjasnejšia hviezda. Preto je ranná joga ideálnym spôsobom, ako prebudiť svoje zmysly a nechať myseľ dosiahnuť vnútorný pokoj, ktorý si zaslúžite. Joga je úžasným darom starovekej indickej tradície a predstavuje jednotu tela a mysle, myšlienok a konania – súlad medzi človekom a prírodou. Zmení nielen Váš životný štýl, ale pomôže Vám aj dosiahnuť celkovú spokojnosť či dokonca spaľovať kalórie.

  Tak na čo ešte čakáte? Prečítajte si 4 dôvody, prečo je joga taká dôležitá a prečo by ste sa jej mali venovať - práve teraz.  

 • Okamžite štíhlejšie pomocou 6 trikov

  Leto sa blíži! Ak nie ste spokojné so svojou postavou, vedzte, že existuje aj iná možnosť, ako vyzerať štíhlejšie, než dať sa na drastickú diétu!

 • Ranné vtáča naozaj doskáče ďalej!

  Známe české príslovie “Ranní ptáče dál doskáče” patrí medzi tie, ktoré naozaj platia v živote každého jedného z nás a dá sa s ním na 100% súhlasiť.

 • Stále viac ľudí s nadváhou pre sedavé zamestnanie

  Vedci varujú pred následkami kancelárskej práce. Sedenie, hlavne práca v kancelárii, je spojená s rýchlo sa šíriacou obezitou. Ale väčšina zamestnancov a zamestnávateľov nedbá na možné riziko, ktoré celodenné sedenie v práci prináša, a pred ktorým vedci varujú.

 • Stredomorská diéta

  Kalorické maškrty a viac alkoholu – to je ideálny základ na to, aby sa nám pod kožou začal ukladať tuk. Rozumné je preto začať čo najskôr s diétou, ktorá pomôže prečistiť a odľahčiť naše telo. Ideálnym riešením je stredomorská diéta.

 • Tajomstvo šťastia

  Väčšina ľudí v živote bojuje o mnoho vecí – láska, peniaze, krása a pracovný úspech sú tie najžiadanejšie. V živote však ide o viac ako len o veľké domy, rýchle autá a desaťhodinové pracovné dni. Mali ste už niekedy pocit, že Vám niečo v živote chýba, aj keď sa navonok zdá, že máte všetko? Teraz máte šancu obrátiť veci vo svoj prospech. Poznáme pár tajomstiev, ktoré môžu viesť k šťastnejšiemu životu – ste ochotný ich vyskúšať?

 • Triky filmových hviezd

  To, ako vyzeráte na fotografiách, môžete z veľkej časti ovplyvniť. Dá sa to totiž nacvičiť doma pred zrkadlom! Ale odporúčame Vám najprv si zmknúť dvere J.

 • Už ste pripravili svoj bicykel na letnú sezónu?

  Leto je v plnom prúde, vysoké teploty a slnečné lúče nás lákajú von, do prírody. Toto ročné obdobie je ideálne na výlety na bicykli. Ten si však treba pred zahájením sezóny poriadne prezrieť, opraviť, čo treba a dofúkať kolesá, aby Vás dvojkolesový spoločník nezradil priamo na výlete.

 • Valentín pre nezadané ženy

  Budete tohtoročného Valentína tráviť ako nezadaná, bez partnera? Nebojte sa, nie je to nič hrozné, ak ste single a vôbec sa nemusíte cítiť menejcenná, ak práve nemáte žiadneho partnera. Možno ste sklamaná, že ste sama, lebo túžite po láske, čo je pochopiteľné.. A možno ste rada, že ste sama. V každom prípade Vám ponúkame niekoľko tipov na to, ako stráviť...

 • Vedeli ste, že aj tekvica vám môže zlepšiť zrak?

  Počuli ste o zdravom jedle pre oči? Nejde len o šťavnaté mrkvy; americké štúdie objavili látky, ktoré pomáhajú ochraňovať a udržiavať váš zrak.