NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

41-50 z 77

 • Je Váš spánok čoraz horší?

  Aj Vy si myslíte, že vážne problémy so spánkom sa týkajú len starších ľudí? Žiaľ, vôbec to nie je pravda. Už na začiatku dospelosti si môžete všimnúť prvé zmeny, ktoré menia Váš spánok na horší. Pamätáte si, keď ste ako dieťa alebo tínedžer dokázali prespať celé predpoludnie? Dnes Vám to už zrejme vôbec nejde. Chceli by ste sa opäť vyspať tak dobre ako za mladých čias?

 • Koľko spánku potrebuje Vaše telo?

  Ste sústavne unavení a chýba Vám energia? Po celý deň sa Vám zíva bez ohľadu na to, koľko hodín ste spali? Príliš málo, ale aj príliš veľa spánku škodí. Mali by ste sa preto riadiť pravidlom, že najlepšie je spať 8 hodín denne. Každý z nás je jedinečná osobnosť, každý máme svoje potreby a preto sa môže líšiť aj<

 • Koľko spánku potrebujú vaše deti?

  Často sa znepokojujete, či majú vaše deti dostatok spánku? Koľko času by mali naozaj stráviť v posteli? A čo je ešte normálne, keď ide o návyky detí rôzneho veku? Zhromaždili sme presné a osvedčené informácie, ktoré by vám mali pomôcť urobiť správne rozhodnutia.

 • Kvalitnejším spánkom zlepšíte svoju pamäť a schopnosť učenia

  „Choď už do postele, aby si nebol zajtra unavený.“ Kto z nás túto vetu nepočul od svojej mamy ešte za študentských čias, nech sa prihlási... Spánok je skutočne dôležitý pre naše zdravie, ale málokto vie, že ovplyvňuje aj výsledky v škole či v práci.

 • Luxus je vždy pohodlný

  Coco Chanel raz povedala, že luxus musí byť pohodlný, lebo inak by to nebol luxus. A musíme s ňou súhlasiť. Keď je reč o matracoch a dobrom nočnom spánku, môže sa Vám to zdať trochu prehnané. Zamyslite sa však nad tým, ako by sa mohol Váš doterajší život líšiť, keby ste už skôr vedeli, že dobrý spánok je niečo, čo sa naozaj dá kúpiť. Ľudia sa často boria s nepokojnými nocami, trpia nespavosťou a bolesťami chrbta, no trvá dlho, kým to pripíšu svojmu matracu. Nikdy sa preto nesnažte robiť ústupky na úkor pohodlia, obzvlášť vtedy, keď už poznáte cenu svojich „sladkých snov“. Jednou z odmien je aj dobrý nočný spánok, ktorý Vám môže pomôcť splniť si sny. A pamätajte – dobrý nočný spánok je novodobý luxus.

 • Luxusný spánok s pocitom beztiaže

  Kvalitný spánok je pilierom zdravého životného štýlu

  Spánok neodmysliteľne patrí k životu. To, koľko a ako kvalitne spíte, vo veľkej miere ovplyvňuje vaše bytie. Ak človek strávi pol noci prehadzovaním sa a ráno sa budí dolámaný, či dokonca s bolesťami chrbtice alebo otlačenými, ubolenými kĺbmi, je najvyšší čas zamyslieť sa. Je moja posteľ ešte stále miestom - oázou komfortu a oddychu?

 • Masáž pre lepší spánok

  Problémy so spánkom trápia čoraz viac ľudí. Dobrou správou však je, že existujú mnohé metódy, ktoré Vám pomôžu zlepšiť si ho a opäť sa vyspať do ružova.

 • Matrace so zárukou kvality – ako ju spoznať?

  Pokiaľ ste už niekedy vyberali nový matrac, určite viete, že to nie je ľahká záležitosť. Na trhu je množstvo produktov, ktoré vyzerajú na prvý pohľad podobne, no ani zďaleka neposkytujú rovnaké benefity pre Vašu chrbticu či telo.

 • Matrace z línie Air+ – vyrobené ako žiadne iné

  Keď sa zamyslíte nad tým,  že 3 z Vašich najbližších 10 rokov strávite na matraci, určite uznáte, že má zmysel investovať do čo najlepších podmienok na spanie. Veď si chcete byť istý, že čas spánku strávite na matraci, ktorý je bezpečný pre Vaše telo, a zároveň sa na ňom pohodlne leží. My v Dormeo sa zameriavame presne na to, a tak sme vylepšili našu luxusnú líniu Air+, ktorá podporuje dobré zdravie a prispieva ku kvalitnému spánku. Koniec koncov, kupujete si predovšetkým dobrý nočný spánok, nie?

 • Matrace, ktoré sa prispôsobia naozaj každému

  Nakupovali ste niekedy matrace s partnerom alebo členom rodiny? Pravdepodobne ste si vybrali dva rôzne modely. Každý človek je jedinečný, má inú postavu, iné zvyky aj požiadavky. Nie je ľahké vyhovieť všetkým. Existujú však základné požiadavky, ktoré by mali spĺňať všetky kvalitné matrace bez ohľadu na Vaše osobné preferencie. O čo sa teda môžete oprieť pri ich výbere?