V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Kvalita spánku a pohodlie

41-50 z 66

 • Koľko spánku potrebujú vaše deti?

  Koľko spánku potrebujú vaše deti?

  Často sa znepokojujete, či majú vaše deti dostatok spánku? Koľko času by mali naozaj stráviť v posteli? A čo je ešte normálne, keď ide o návyky detí rôzneho veku? Zhromaždili sme presné a osvedčené informácie, ktoré by vám mali pomôcť urobiť správne rozhodnutia.

  Prečítajte si viac 
 • Luxus je vždy pohodlný

  Luxus je vždy pohodlný

  Coco Chanel raz povedala, že luxus musí byť pohodlný, lebo inak by to nebol luxus. A musíme s ňou súhlasiť. Keď je reč o matracoch a dobrom nočnom spánku, môže sa Vám to zdať trochu prehnané. Zamyslite sa však nad tým, ako by sa mohol Váš doterajší život líšiť, keby ste už skôr vedeli, že dobrý spánok je niečo, čo sa naozaj dá kúpiť. Ľudia sa často boria s nepokojnými nocami, trpia nespavosťou a bolesťami chrbta, no trvá dlho, kým to pripíšu svojmu matracu. Nikdy sa preto nesnažte robiť ústupky na úkor pohodlia, obzvlášť vtedy, keď už poznáte cenu svojich „sladkých snov“. Jednou z odmien je aj dobrý nočný spánok, ktorý Vám môže pomôcť splniť si sny. A pamätajte – dobrý nočný spánok je novodobý luxus.

  Prečítajte si viac 
 • Masáž pre lepší spánok

  Masáž pre lepší spánok

  Problémy so spánkom trápia čoraz viac ľudí. Dobrou správou však je, že existujú mnohé metódy, ktoré Vám pomôžu zlepšiť si ho a opäť sa vyspať do ružova.

  Prečítajte si viac 
 • Matrace z línie Air+ – vyrobené ako žiadne iné

  Matrace z línie Air+ – vyrobené ako žiadne iné

  Keď sa zamyslíte nad tým,  že 3 z Vašich najbližších 10 rokov strávite na matraci, určite uznáte, že má zmysel investovať do čo najlepších podmienok na spanie. Veď si chcete byť istý, že čas spánku strávite na matraci, ktorý je bezpečný pre Vaše telo, a zároveň sa na ňom pohodlne leží. My v Dormeo sa zameriavame presne na to, a tak sme vylepšili našu luxusnú líniu Air+, ktorá podporuje dobré zdravie a prispieva ku kvalitnému spánku. Koniec koncov, kupujete si predovšetkým dobrý nočný spánok, nie?

  Prečítajte si viac 
 • Najčastejšie kladené otázky o matracoch

  Najčastejšie kladené otázky o matracoch

  Pokiaľ ide o kúpu matraca, všetci sme tak trochu stratení – nie je to totiž niečo, čo robievame každý deň. Ale vybrať si správny typ matraca vhodný pre naše návyky a potreby je dôležitejšie, ako si myslíte. Takmer tretinu života trávime v posteli, takže matrac sa stáva jeho významnou súčasťou. Keď už máte plné zuby prebúdzania sa so stuhnutým krkom, bolesťami chrbtice a väčším pocitom únavy, ako keď ste išli spať, je najvyšší čas kúpiť si nový matrac. A ak poznáte všetky odpovede na svoje otázky, jeho výber bude pre vás hračka!

  Prečítajte si viac 
 • Najčastejšie príčiny ospalosti a únavy

  Najčastejšie príčiny ospalosti a únavy

  Aj Vám sa občas stáva, že ste ospalí a unavení, pričom neviete o žiadnej príčine, ktorá by to mohla spôsobovať? Prečítajte si tento článok a možno sa dozviete, čo Vás oberá o energiu bez toho, aby ste o tom tušili.

   

  Prečítajte si viac 
 • Naozaj môže šlofík zabíjať?

  Naozaj môže šlofík zabíjať?

  Urobili ste všetko potrebné okolo domu, odviedli deti k susedom, absolvovali nákup potravín a teraz je konečne čas, aby ste si vychutnali zaslúžený oddych! Osviežujúci, zdravý poobedňajší šlofík – alebo vari nie???

  Prečítajte si viac 
 • Naozaj potrebujú ženy viac spánku ako muži?

  Naozaj potrebujú ženy viac spánku ako muži?

  Hovorí sa, že ženy sú v toľkých veciach lepšie než muži... vedia robiť viac vecí naraz, sú empatickejšie a dokážu priviesť na svet nového človeka. Ale je pravda aj to, že potrebujú viac spánku ako muži? A je táto potreba prejavom ich slabosti – alebo možno len ďalší dôkaz toho, že niečo robia lepšie ako chlapi?

  Prečítajte si viac 
 • Nástrahy spánkového apnoe

  Nástrahy spánkového apnoe

  Vedeli ste, že priemerný človek počas svojho života prespí 200 000 hodín? V skutočnosti to ani nie je prekvapenie, pretože spánok je jedným z najdôležitejších procesov v ľudskom tele. Bohužiaľ však existujú mnohé zdravotné problémy, ktoré zabraňujú spánku alebo ho robia menej účinným.

  Prečítajte si viac 
 • Nie je posteľ Vášho dieťatka nevhodná?

  Nie je posteľ Vášho dieťatka nevhodná?

  Boli ste pri výbere postielky či matracu pre svoje dieťatko obozretní? Zistite, aké vlastnosti by mal mať detský matrac.

  Prečítajte si viac 

41-50 z 66