V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Kvalita spánku a pohodlie

51-60 z 66

 • Perfektná prikrývka na každé ročné obdobie

  Perfektná prikrývka na každé ročné obdobie

  Zmena ročných období prináša do našich životov mnohé zvraty. Niektoré z týchto zmien sú príjemné, iné už menej – a meniť paplón spolu s počasím určite nie je najlepší spôsob, ako stráviť svoj čas. Možno je preto načase, aby ste objavili paplón, ktorý zostane po Vašom boku počas všetkých období...

   

  Prečítajte si viac 
 • Prečo by mali lekári začať predpisovať spánok?

  Prečo by mali lekári začať predpisovať spánok?

  Odpoveď je jednoduchá: pretože nedostatok spánku je zodpovedný za mnohé vážne zdravotné problémy, ktorými dennodenne trpia milióny ľudí po celom svete. Áno, je to pravda – spánok je jedným z najlepších liekov vo všeobecnosti, a tu je vysvetlenie, prečo...

  Prečítajte si viac 
 • Prečo je bolesť hlavy taká bežná?

  Prečo je bolesť hlavy taká bežná?

  Na základe údajov z prieskumu uskutočneného v roku 2006 až 84% respondentov potvrdilo, že kvalitný vankúš je predpokladom pre dobrý spánok. Napriek tomu si iba 40% opýtaných mení vankúš za nový raz za tri roky a až 22% si ho vymieňa každé štyri roky alebo dokonca ešte zriedkavejšie.

  Prečítajte si viac 
 • Prečo je dobrý spánok taký dôležitý

  Prečo je dobrý spánok taký dôležitý

  Už od detských čias ste pravdepodobne mnohokrát počuli, ako dôležitý je dobrý spánok. Časopisy sú plné článkov o tom, aký je spánok podstatný, a to isté platí aj o internete a televízii. Prečo je však dobrý spánok skutočne taký významný? Pretože jeho nedostatok môže mať negatívne vedľajšie účinky. Ste pripravený zistiť, ktoré to sú?

  Prečítajte si viac 
 • Prečo sú vankúše dôležitou súčasťou Vašej pohody

  Prečo sú vankúše dôležitou súčasťou Vašej pohody

  Každý z nás strávi približne tretinu svojho života v posteli, preto je mimoriadne dôležité, aby sme sa v nej cítili pohodlne. Správny matrac ste si pravdepodobne nejaký ten čas vyberali, ale keď príde na vankúš, veci sa zrazu nezdajú také dôležité. Boli by ste však prekvapený, akú dôležitú úlohu zohráva pri našej pohode a celkovom zdraví. Chcete vedieť, ako môže správny vankúš zlepšiť Váš život?

  Prečítajte si viac 
 • Prekabáťte svoje biologické hodiny

  Prekabáťte svoje biologické hodiny

  Každý muž má vnútorné hodinky, ktoré rozhodujú, kedy je ten správny čas ísť spať a kedy vstávať. Po narodení sú nastavené na maximálny možný čas spánku a rokmi potrebuje Vaše telo menej spánku. Zistite ako najlepšie čeliť jednotlivým obdobiam.

  Prečítajte si viac 
 • Ranné rituály, ktoré Vám zlepšia celý deň

  Ranné rituály, ktoré Vám zlepšia celý deň

  Ako zvyčajne začínate svoj deň? A ako sa cítite počas prvých hodín po zobudení? Vedeli ste, že tieto dve veci spolu úzko súvisia a navzájom sa ovplyvňujú?

  Prečítajte si viac 
 • S kým spíte?

  S kým spíte?

  Je to trochu nezvyčajná otázka, ktorá sa však zároveň dotýka tej oblasti ľudského života, ktorá si vyžaduje dôkladný výskum. A práve to priviedlo austrálskych vedcov k tomu, že sa v roku 2012 pustili do projektu nazvaného “Veľký prieskum spánku”. Postupne zverejňujú prvé výsledky.

  Prečítajte si viac 
 • Spánok – dojčatá a deti predškolského veku

  Spánok – dojčatá a deti predškolského veku

  Je to možno neuveriteľné, ale do dvoch rokov Vaše bábätko viac spí ako bdie. Dojčatá potrebujú priemerne 12 až 14 hodín spánku denne, ...

  Prečítajte si viac 
 • Správny vankúš pre dobrý nočný spánok

  Správny vankúš pre dobrý nočný spánok

  Máte problémy so spánkom? Často sa v noci budíte? Cítite sa niekedy počas dňa veľmi unavení? Stáva sa vám, že sa zobudíte so silnou bolesťou krku a chrbtice? Všetky tieto nepríjemnosti môžu byť dôsledkom zlého spánku, ktorý výrazne vplýva na kvalitu nášho života. Je možné, že ich dokážete vyriešiť jediným jednoduchým opatrením – zmenou svojho vankúša. Chcete poznať všetky spôsoby, akými môže správny vankúš zmeniť kvalitu vášho života?

  Prečítajte si viac 

51-60 z 66