NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

61-70 z 77

 • Prečo je dobrý spánok taký dôležitý

  Už od detských čias ste pravdepodobne mnohokrát počuli, ako dôležitý je dobrý spánok. Časopisy sú plné článkov o tom, aký je spánok podstatný, a to isté platí aj o internete a televízii. Prečo je však dobrý spánok skutočne taký významný? Pretože jeho nedostatok môže mať negatívne vedľajšie účinky. Ste pripravený zistiť, ktoré to sú?

 • Prečo sú vankúše dôležitou súčasťou Vašej pohody

  Každý z nás strávi približne tretinu svojho života v posteli, preto je mimoriadne dôležité, aby sme sa v nej cítili pohodlne. Správny matrac ste si pravdepodobne nejaký ten čas vyberali, ale keď príde na vankúš, veci sa zrazu nezdajú také dôležité. Boli by ste však prekvapený, akú dôležitú úlohu zohráva pri našej pohode a celkovom zdraví. Chcete vedieť, ako môže správny vankúš zlepšiť Váš život?

 • Prekabáťte svoje biologické hodiny

  Každý muž má vnútorné hodinky, ktoré rozhodujú, kedy je ten správny čas ísť spať a kedy vstávať. Po narodení sú nastavené na maximálny možný čas spánku a rokmi potrebuje Vaše telo menej spánku. Zistite ako najlepšie čeliť jednotlivým obdobiam.

 • Ranné rituály, ktoré Vám zlepšia celý deň

  Ako zvyčajne začínate svoj deň? A ako sa cítite počas prvých hodín po zobudení? Vedeli ste, že tieto dve veci spolu úzko súvisia a navzájom sa ovplyvňujú?

 • S kým spíte?

  Je to trochu nezvyčajná otázka, ktorá sa však zároveň dotýka tej oblasti ľudského života, ktorá si vyžaduje dôkladný výskum. A práve to priviedlo austrálskych vedcov k tomu, že sa v roku 2012 pustili do projektu nazvaného “Veľký prieskum spánku”. Postupne zverejňujú prvé výsledky.

 • Spánok v objatí prírody

  Dobré ráno! Ako ste sa vyspali? Vravíte, že by to mohlo byť aj lepšie? Tak prečo nie je?

 • Spánok – dojčatá a deti predškolského veku

  Je to možno neuveriteľné, ale do dvoch rokov Vaše bábätko viac spí ako bdie. Dojčatá potrebujú priemerne 12 až 14 hodín spánku denne, ...

 • Správny vankúš pre dobrý nočný spánok

  Máte problémy so spánkom? Často sa v noci budíte? Cítite sa niekedy počas dňa veľmi unavení? Stáva sa vám, že sa zobudíte so silnou bolesťou krku a chrbtice? Všetky tieto nepríjemnosti môžu byť dôsledkom zlého spánku, ktorý výrazne vplýva na kvalitu nášho života. Je možné, že ich dokážete vyriešiť jediným jednoduchým opatrením – zmenou svojho vankúša. Chcete poznať všetky spôsoby, akými môže správny vankúš zmeniť kvalitu vášho života?

 • Tajomstvo Šípkovej Ruženky

  Nečudo, že aj princ sa zaľúbil do Šípkovej Ruženky po 100 rokoch spánku...

 • Tatami - japonská tradícia v modernej spálni

  Japonci sú známi svojím výnimočne dobrým zdravím a racionálnym životným štýlom. Už dve tisícročia spia tradičným overeným spôsobom, ktorý pomáha zdraviu chrbtice a správnemu držaniu tela. Pokiaľ aj Vy túžite po lepšom spánku, sviežom prebúdzaní a chcete si dopriať kvalitnejší relax, ste na správnom mieste.