NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Matrac Ergo Comfort

100 96 87
SKU: 99-1000124483
Dostupné iba v predajniach
Photo
Video

Vedecky navrhnutý tak, aby poskytoval chrbtu maximálnu oporu, správne zakrivenie chrbtice a uvoľnenie reflexných bodov. Vďaka pridanej vrstve Ergo inšpirovanej tvarom výrobku Kosmodisk sa matrac dokonale prispôsobí telu a dopraje vám potrebné pohodlie. Môžete si vybrať strednú až tvrdú pevnosť matraca. Výška 20 cm. Prateľný poťah. Skúšobná doba 60 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Matrac Ergo Comfort
Od 409,99 € Od
Club5*: 389,49 €

Nákup na splátky

Tento produkt je dostupný iba v kamenných predajniach.
Stručný prehľad

Vedecky navrhnutý tak, aby poskytoval chrbtu maximálnu oporu, správne zakrivenie chrbtice a uvoľnenie reflexných bodov. Vďaka pridanej vrstve Ergo inšpirovanej tvarom výrobku Kosmodisk sa matrac dokonale prispôsobí telu a dopraje vám potrebné pohodlie. Môžete si vybrať strednú až tvrdú pevnosť matraca. Výška 20 cm. Prateľný poťah. Skúšobná doba 60 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Zistite viac
Detaily produktu
 • VYSKÚŠAJTE NA 60 DNÍ ZADARMO

  Musíte si byť istí na 110 %! Vyskúšajte a posnívajte si na matraci až 60 nocí v pohodlí vášho domova. Ak nebudete spokojní, vrátime vám plnú cenu.

 • PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 15 ROKOV

  Našim matracom veríme natoľko, že ponúkame predĺženú záruku 15 rokov. To znamená, že 5,470-krát sa zobudíte svieži a dobre naladení do nového dňa.

 • VYROBENÉ V EÚ

  Matrac je navrhnutý a vyrobený v EÚ a spĺňa najvyššie normy kvality EÚ a spoločnosti Dormeo.

Najlepší ergonomický matrac v Európe

Matrac Ergo Comfort je naším najlepším ergonomickým matracom s jedinečnou päťvrstvovou skladbou navrhnutou pre maximálnu podporu, dynamickú prispôsobivosť a kvalitný spánok. Poskytuje optimálnu podporu chrbtice a zmierňuje bolesti chrbta a iných častí tela.

Matrac bol testovaný nemeckým inštitútom ergonómie, ktorý ho ohodnotil ako jeden z najergonomickejších matracov v Európe. Výsledky testu ukázali jeho vynikajúcu podporu, prispôsobivosť a pohodlie.

Optimálna podpora pre chrbticu

Inovatívna vrstva ERGO sa prispôsobí tvaru chrbtice, čím uspokojí vaše potreby. Pružiny sa dynamicky prispôsobia vašim pohybom v spánku. Matrac podporuje správnu polohu v spánku a poskytuje zdravý spánok.

Ergonómia a pohodlie na najvyššej úrovni

 • Ergonomický matrac: poskytuje perfektnú podporu. Prispôsobí sa vášmu telu, čím podporuje vašu chrbticu a zmierňuje bolesti chrbta.
 • Stredná vrstva Ergo je ergonomická vrstva inšpirovaná výrobkom Kosmodisk, ktorý kopíruje tvar ľudskej chrbtice.
 • Celková výška: jadro s výškou 18 cm až 20 cm a 2 cm pamäťovou penou všitou v poťahu pre maximálne pohodlný spánok.
 • Tri zóny pohodlia pre optimálnu oporu rôznych častí tela.
 • Priedušnosť zabezpečuje pena Ecocell s otvorenou štruktúrou.
 • Antibakteriálny a antialergický matrac je vhodný aj pre alergikov alebo astmatikov.
 • Snímateľný poťah sa môže prať v práčke a zaručuje zdravé a čisté prostredie bez baktérií, roztočov a nepríjemného zápachu.
 • Skúšobné obdobie 60 dní a predĺžená záruka 15 rokov.
 • Ergonomické vlastnosti matraca testovalo nezávislé testovacie laboratórium v Nemecku.
 • Vyrobené v Európe.
 • Platba na splátky.
Dormeo Ergo Comfort Mattress

Antibakteriálny a hypoalergénny matrac s prateľným poťahom

Bohatá pamäťová pena všitá do mäkkého špeciálne navrhnutého poťahu sa perfektne prispôsobí tvaru vášho tela. Je neuveriteľne hygienická. Ošetrenie CleanEffect® chráni matrac pred prachovými roztočmi, baktériami a mikróbmi, takže môžete pokojne spať po celú noc. Viskózové vlákna majú skvelú absorbčnú schopnosť, takže budete spať v suchom a čistom prostredí. Pre ešte lepšiu hygienu je poťah matraca snímateľný a prateľný. Hygiena je totiž dôležitou súčasťou kvalitného spánku a ten zase zlepšuje funkčnosť vášho imunitného systému.

Zloženie matraca

výška 20 cm

Matrac Dormeo Ergo Comfort

Ak sa chcete dozvedieť ďalšie informácie o výrobku, ukážte na možnosť Ťuknúť na.

 1. Pamäťová pena s výškou 2 cm všitá v poťahu

  Dokonale sa prispôsobí krivkám vášho tela.

 2. Mäkšia biela vrstva s výškou 6 cm z peny Ecocell® s vetracími kanálmi

  Špeciálna prispôsobiteľná pena je priedušná a poskytuje mimoriadne pohodlie a podporu. Vďaka otvorenej štruktúre je pena pružnejšia a umožňuje lepšie prúdenie vzduchu.

 3. Vrstva ERGO s výškou 6 cm

  Tvar tejto jedinečnej vrstvy bol navrhnutý podľa tvaru výrobku KOSMODISK® – zdravotnej pomôcky na chrbticu a zmiernenie bolesti krížov.

  Matrac Dormeo Ergo Comfort
 4. Tvrdšia modrá vrstva s výškou 6 cm z peny Ecocell® s otvorenou štruktúrou

  Špeciálna prispôsobiteľná pena je priedušná a poskytuje mimoriadne pohodlie a podporu. Vďaka vetracím kanálom je pena pružnejšia a umožňuje lepšie prúdenie vzduchu.

 5. Priedušné kanály v pene Ecocell®

  Spĺňajú dve funkcie – pena sa viac prispôsobí a prispieva k lepšiemu prúdeniu vzduchu. Matrac je priedušnejší a ľahšie sa udržiava.

 6. Vrchný poťah so štyrmi rúčkami je možné prať v práčke

  Vrchný poťah možno vyzliecť. Nemusíte prať celý poťah, stačí vyzliecť vrchný biely poťah a oprať ho.

 7. Poťah s ochrannou vrstvou CleanEffect®

  Táto vrstva zabraňuje množeniu baktériíroztočov. Matrac zostane dlho sviežibez zápachu.

Najlepšia ergonomická a prirodzená podpora

Matrac Ergo Comfort je pre vás ako stvorený, ak:

 • hľadáte matrac na pohodlný spánok,
 • chcete každej časti tela dopriať správnu podporu, nech už spíte v akejkoľvek polohe,
 • chcete pevný matrac, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, nie matrac, ktorému sa musíte prispôsobiť vy,
 • hľadáte účinnú ochranu proti baktériám a prachovým roztočom,
 • potrebujete matrac, ktorý vydrží dlhé roky,
 • si chcete na konci dňa dopriať kvalitný spánok

VEDELI STE?

Štúdie ukazujú, že po 4 - 5 hodinovom spánku nám v tele klesá počet imunitných buniek až o 70 %. Dôsledkom toho telo nie je schopné efektívne bojovať s vírusmi, ku ktorým patrí aj Corona vírus. Našťastie si tento deficit vieme doplniť výdatným 7 - 9 hodinovým spánkom.

Postaráme sa o váš chrbát

Či už vás trápi chronická bolesť krížov alebo ste to prehnali v posilňovni, matrac zmierni napätie v šiji, rukách a nohách. Nielenže uvoľňuje reflexné body a dopraje vám regenerujúci spánok, poskytuje aj pevnú podporu chrbta, vyrovnáva chrbticu a zmierňuje bolesti chrbta.

Hlavným dôvodom bolesti krížov je nesprávna poloha chrbtice v spánku na príliš mäkkom alebo vyležanom matraci, ktorý podporuje najťažšiu časť tela, a to trup. Bolesť chrbta je však aj častým dôvodom nespavosti. Je veľmi dôležité tieto príčiny odstrániť, a dopriať si tak zdravý a regenerujúci spánok.

Tri zóny komfortu poskytujú podporu pre rôzne časti tela v akejkoľvek polohe. Matrac Ergo Comfort sa každú noc po dlhé roky dynamicky prispôsobí telu a správnemu zakriveniu chrbta, nech už spíte v akejkoľvek polohe.

Testovaný, osvedčený, kvalitný

Matrac Ergo Comfort je vedecky navrhnutý tak, aby poskytoval chrbtu maximálnu podporu, správne zakrivenie chrbtice a úľavu tlakových bodov. Naším cieľom je zlepšiť vám kvalitu života lepším a zdravším spánkom.

Tvar tejto 6 cm jedinečnej vrstvy bol navrhnutý podľa tvaru výrobku KOSMODISK® – zdravotnej pomôcky na chrbticu a zmiernenie bolesti krížov.

Ergonomické vlastnosti matraca sú testované prestížnym nezávislým testovacím laboratóriom v Nemecku. Výsledkom testu je vynikajúca podpora, prispôsobiteľnosť a pohodlie.

Matrac Dormeo Ergo Comfort

Vrstva ERGO je inšpirovaná tvarom ľudskej chrbtice a výrobku KOSMODISK

Tvrdosť matraca si vyberiete jeho pretočením

Matrac Ergo Comfort má obojstranné jadro, vďaka ktorému si vyberiete tvrdosť matraca.

Jedna strana matraca je vyrobená z mäkšej peny Ecocell®, ktorá je biela a druhá strana z tvrdšej peny Ecocell® v modrej farbe. Ak dáte navrch mäkšiu bielu vrstvu, matrac bude mäkší. Ak dáte navrch tvrdšiu modrú vrstvu, ktorá je prešitá 2 cm pamäťovou penou, povrch matraca bude tvrdší. Vychutnajte si spánok na matraci s vašou obľúbenou úrovňou tvrdosti.

Tvrdosť zmeníte obrátením matraca.

Matrac Dormeo Ergo Comfort

MÄKŠIA VOĽBA

TVRDŠIA VOĽBA

Kvalitnejší spánok v manželskej posteli

Dvojité jadro je jedinečnou vlastnosťou tohto matraca. S partnerom si tak môžete zvoliť tvrdosť matraca, ktorú máte radi (2 samostatné jadrá v dvojitom matraci s veľkosťou od 160 cm). Okrem toho vám dopraje pokojný spánok. Vaša polovička vás už prehadzovaním sa v posteli nezobudí. Jednoduchým otočením matraca na druhú stranu môžete vyskúšať druhú úroveň tvrdosti a pohodlia. Dvojité jadro udrží váš vzťah pokope – každý z vás si môže vychutnať obľúbenú úroveň tvrdosti matraca. Rozlúčte sa s prehadzovaním v posteli. Obe strany budú spokojné.

Antibakteriálny a antialergický matrac má poťah, ktorý sa môže prať v práčke

Bohatá pamäťová pena zapracovaná do mäkkého poťahu sa vášmu telu perfektne prispôsobí. Poťah je navyše maximálne hygienický. Vrchný poťah s viskózou pomáha matracu odvádzať vlhkosť a má chladiaci účinok. Okrem toho matracu dodáva krásny lesk. Poťah je navrhnutý technológiou CleanEffect®. Predstavuje efektívnu ochranu proti prachovým roztočom, baktériámpachom. Vyzliekateľný vrchný poťah jednoducho odzipsujte a operte.

Zložiť ho je rýchle a jednoduché

Nový matrac vám doručíme až k dverám kompresne a vákuovo zabalený do valca, ktorý je chránený prepravnou krabicou zabalenou v DVOCH plastových fóliách. Všetky naše matrace sú kompresne a vákuovo balené vďaka nášmu ekologickému procesu prepravy a ochrane počas prepravy.

 • 1.
  Odbalenie matracu – krok č. 1

  Nožnicami opatrne prestrihnite vonkajší obal tak, aby ste neporušili plastový obal vnútri matraca. Nepoužívajte nôž.

 • 2.
  Odbalenie matracu – krok č. 2

  Rozviňte vákuovo zabalený matrac na posteľ. Opatrne prestrihnite plastový obal pozdĺž rohov a odstráňte ho.

 • 3
  Odbalenie matracu – krok č. 3

  Matrac sa na svoju veľkosť nafúkne približne do 6 hodín.

Životnosť matraca predĺžte kvalitnými roštami pod matrac

Položte matrac na drevené rošty rovnakej veľkosti ako matrac. Týmto zaistíte optimálne prúdenie vzduchu a primerané vyváženie rovnováhy. Ponuku roštov na matrace si pozrite tu.

Technické informácie
Antibakteriálne ošetrenie Áno
Doplňujúce informácie Skúšobná doba: 60 dní

Zónovanie: 3 zóny pohodlia

Ošetrenie poťahu: Cleaneffect® - ošetrenie proti roztočom, baktériám a mikróbom

Pranie poťahu: 30 °C

Kombinujte s klasickým alebo polohovateľným roštom.
Dvojité jadro Áno
Jadro Pena Ecocell®, Ergo pena
Kolekcia Dormeo Vitality
Obojstranné jadro Áno
Pamäťová pena Áno
Poťah Vrchná látka: 72% polyester, 28% pamäťová pena prešívaná viskózovými vláknami; Bočná látka: 48% polyester, 52% polypropylen, Výplň: 100% polyester, polyuretánová pena, Spodná látka: 100% polyester, Vnútorný poťah: 100% polyester
Program Dormeo spánok
Tvrdosť Mäkký, Tvrdý
Umývateľný poťah Áno
Výška 20 cm
Záruka 15 rokov
Zóny jadra 3
Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Pokiaľ je tovar dostupný k objednaniu na internete, predajňu si vyberiete v košíku a za tovar môžete zaplatiť iba online platbou.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov (10 Recenzie)

4,8

87 x recenzia

1-10 z 87

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 9

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Beba

www.dormeo.sk

Matrac Ergo Comfort
Veľmi spokojná, ráno vstávam bez bolesti v krížoch, môžem len každému vrelo odporučiť, dobrá kúpa.

Aďuš

www.dormeo.sk

Skvelé
Som veľmi prekvapená vysokou kvalitou. Velmi kvalitný spánok, som po operácii chrbtice a vyhovuje po všetkých stránkach.

alojz

www.dormeo.sk

spokojni
kvoli chlapcovim problemom s chrbtom sme potrebovali novy a okrem toho mame tvrdu postel, tiez sme hladali najlepsiu cenu

Ondrej

www.dormeo.sk

úžasný na chrbticu
Ak máte bolesti chrbta, neváhajte a vyskúšajte kvalitný produkt

MARTIN

www.dormeo.sk

PERFEKTNE ZABALENÝ, VYZERÁ DOBRE.
PERFEKTNE ZABALENÝ, VYZERÁ DOBRE.

Simča

www.dormeo.sk

SKVELÝ SPÁNOK
Skvelý spánok, prispôsobuje sa pekne telu.

Andrea

www.dormeo.sk

Super
Už ma nebolí chrbát. Veľmi pohodlné.

Slávka

www.dormeo.sk

Velmi pohodlné
kúpili sme celkovo 4 matrace a sme spokojní. Pohodlné tvrdé matrace.

JJ

www.dormeo.sk

Spím ako vo vate
Spím ako vo vate

r. Petríková

www.dormeo.sk

Dobrá investícia
Kúpili sme si Dormeo matrac opakovane po 10 rokocha môžem vrelo odporúčať každému. Ak máte problémy s chrbátom, bokmi, na tomto sa vyspíte. Naozaj. Dobrá investícia. Iba doručenie je dlhšie pred Vianocami, ale stojí to za to. Odporúčam všetkým.