V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Nákupná horúčka vrcholí!

Nákupná horúčka vrcholí! - Užite si leto so zľavami až -77% a dopravou zadarmo

Užite si leto so zľavami až -77% a dopravou zadarmo

 
 
[banner_timer]
 

Čistička vzduchu Astrea Rovus

Photo
Video

Čistička vzduchu Rovus Astrea je vybavená 4-stupňovým systémom, ktorý čistí vzduch, odstraňuje prach, peľ, dym, pachy, roztoče a ďalšie nečistoty, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy a alergie. Štýlová čistička sa ľahko prenáša a jednoducho ovláda a vďaka vymeniteľnému filtru ju budete môcť používať mnoho rokov.

Čistička vzduchu Astrea Rovus
249,90 €

Nákup na splátky

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
Produkt dostupný len na objednávku s predĺženou dodacou dobou.
  • Stručný prehľad
  • Detaily produktu
  • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Čistička vzduchu Rovus Astrea je vybavená 4-stupňovým systémom, ktorý čistí vzduch, odstraňuje prach, peľ, dym, pachy, roztoče a ďalšie nečistoty, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy a alergie. Štýlová čistička sa ľahko prenáša a jednoducho ovláda a vďaka vymeniteľnému filtru ju budete môcť používať mnoho rokov.

Zistite viac
Detaily produktu

Dýchajte čistý vzduch po stlačení gombíka

Vzduch, ktorý dýchate, sa môže zdať čistý, ale aj tie najčistejšie domácnosti môžu byť postihnuté rôznymi formami znečistenia vzduchu. Môžu to byť napríklad zvieracie chlpy, dym, peľ, pleseň, roztoče, rôzne pachy a prchavé organické zlúčeniny. Tieto častice nie je možné odstrániť bežnými metódami čistenia a môžu spôsobiť nepríjemný pocit, podráždenie a zdravotné problémy, najmä u ľudí trpiacich alergiami alebo dýchacími problémami.

Uistite sa, že vzduch vo vašom domove alebo kancelárii je čistý a dýchajte zhlboka a bez obáv s čističkou vzduchu Rovus Astrea. Tento moderný a štýlový prístroj využíva 4-stupňový systém na čistenie vzduchu, odstraňovanie škodlivých častíc a pachov a vypúšťa čistý a svieži vzduch, ktorý je radosť dýchať..

Pokročilý 4-stupňový filtračný systém pre čistejší a zdravší vzduch

Čistička vzduchu Rovus Astrea používa na odstránenie nebezpečných častíc zo vzduchu, ktoré spôsobujú rôzne zdravotné problémy, 4-stupňový filtračný systém:

  1. krok: Umývateľný prvý filter zachytáva väčšie častice ako prach alebo vlasy, čo pomáha znižovať alergické reakcie.
  2. krok: Certifikovaný HEPA filter H11 s antibakteriálnym poťahom z nanočastíc striebra. Tento filter zachytáva vzduchom sa šíriace častice s veľkosťou len 0,3 mikrometra s 99,97% účinnosťou, to znamená, že zachytí väčšinu bežných vzduchom sa šíriacich alergénov, baktérií a vírusov.
  3. krok: Filter s aktívnym uhlím odstraňuje nepríjemné domáce pachy z varenia, domácich zvierat alebo dym bez potreby škodlivých chemikálií a zároveň bojuje proti prchavým organickým zlúčeninám ako formaldehyd, benzén a amoniak.
  4. krok: Negatívne anióny čistia vzduch na diaľku - čistička vzduchu Rovus Astrea uvoľňuje uvoľňuje milióny negatívnych aniónov, ktoré odstraňujú vzduchom sa šíriace častice z cirkulácie a chránia vaše pľúca. Týmto spôsobom zabraňuje dýchacím problémom ako astma a iným problémom spôsobeným znečistením vzduchu.

Pohodlie a štýl so všetkými potrebnými funkciami

Čistička vzduchu Rovus Astrea je štýlový a moderný doplnok do vášho domova vybavený dotykovým kontrolným panelom a zabudovanou rukoväťou pre jednoduché prenášanie, ktorý zbaví vzduch všetkých nečistôt a prinesie úľavu od zdravotných ťažkostí a dýchacích problémov.

Systém funguje aj v automatickom režime, v ktorom podľa potreby upravuje rýchlosť ventilátora, a v tichom režime, ktorý je tichší, takže môžete dýchať čistý vzduch a zároveň pokojne spať. Čistička má navyše LED svetelný indikátor, ktorý zobrazuje stav kvality vzduchu takže sa môžete uistiť, že vzduch, ktorý dýchate, je naozaj zdravý a čistý.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750