V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Zľava 19% na všetko nezľavnené a bez darčeka!

Zľava 19% na všetko nezľavnené a bez darčeka! - Zostaňte v bezpečí, zostaňte doma a ušetrite. Akcia len do nedele!

Zostaňte v bezpečí, zostaňte doma a ušetrite. Akcia len do nedele!

-19%
Ponuka končí o:
[banner_timer]
 

Rotačný zametač Rovus Rovus

Photo
Video
-22%

S rotačným zametačom Rovus bude upratovanie Vašej domácnosti také jednoduché, ako nikdy predtým. Jeho ľahký, bezšnúrový a manévrovateľný dizajn s nízkym profilom umožňuje jednoduchý prístup okolo nábytku. 4 špeciálne navrhnuté kefy rotujú rýchlosťou 2000 otáčok za minútu a zachytia aj tie najmenšie čiastočky prachu. Výkonná dobíjateľná batéria zaručuje až 45 minút čistenia.

Rotačný zametač Rovus Rovus

Bežná cena: 39,90 €


Akciová cena: 31,12 €

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 775
Produkt dostupný len na objednávku s predĺženou dodacou dobou.
 • Stručný prehľad
 • Detaily produktu
 • Ďalšie informácie
 • Zoznam predajní s osobným odberom
 • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

S rotačným zametačom Rovus bude upratovanie Vašej domácnosti také jednoduché, ako nikdy predtým. Jeho ľahký, bezšnúrový a manévrovateľný dizajn s nízkym profilom umožňuje jednoduchý prístup okolo nábytku. 4 špeciálne navrhnuté kefy rotujú rýchlosťou 2000 otáčok za minútu a zachytia aj tie najmenšie čiastočky prachu. Výkonná dobíjateľná batéria zaručuje až 45 minút čistenia.

Zistite viac
Detaily produktu

Ľahký a výkonný bezšnúrový zametač pre skvelé výsledky

Aký je najjednoduchší spôsob, ako sa zbaviť neporiadku po raňajkách, omrviniek na gauči, ktoré ostali po deťoch, a každodenného neporiadku v kúpeľni a chodbe, je otázka, ktorú si každodenne kladie každá gazdiná. Môžete upratovať v bolestivej polohe na kolenách alebo s použitím veľkých a nepraktických vysávačov, alebo môžete použiť manévrovateľný, ľahký a efektívny rotačný zametač Rovus, elektrický bezšnúrový zametač.

Výborne pozbiera omrvinky, nečistoty, zvieraciu srsť a prach a môžete ho používať na čistenie akýchkoľvek podlahových plôch, od kachličiek a kobercov až po tvrdé a vinylové podlahy. Jeho výkonná batéria zaručuje až 45 minút čistenia bez potreby dobíjania. S rotačným zametačom Rovus bude upratovanie vášho domova také jednoduché ako nikdy predtým.

Rotačný zametač

Jeho tajomstvo: výkonná 4-stranná rotačná kefa

Rotačný zametač Rovus je vybavený špeciálnou 4-strannou rotačnou kefou, ktorá sa skladá zo 4 špeciálne navrhnutých kief. Kefy rotujú úžasnou rýchlosťou 2000 otáčok za minútu a tento výkonný rotačný pohyb zachytí aj najmenšie čiastočky prachu a nečistoty rýchlejšie a efektívnejšie ako bežné bezšnúrové zametače a metly.

Okrem toho je vybavený rohovými kefami, ktoré vyhľadajú zablúdené omrvinky a zhltnú ich s obrovskou precíznosťou a pomocou všetkých štyroch strán hlavy zametača vyčistí rôzne nečistoty s neprekonateľným čistiacim výkonom.

Rotačný zametač

Praktickosť a funkčnosť, ktoré sa navzájom dopĺňajú

Rotačný zametač Rovus má rôzne vlastnosti a výhody, vďaka ktorým jasne prevyšuje iné čističe.

 • Rotačný zametač

  Rotačná hlava rotujúca v 360 stupňoch a špeciálny bežec, ktorý sa pohybuje vo všetkých smeroch, zaručujú výbornú manévrovateľnosť, flexibilitu a jednoduché čistenie.

 • Rotačný zametač

  Bezšnúrový a ľahký dizajn uľahčí upratovanie, pretože nemusíte za sebou ťahať otravné káble.

 • Rotačný zametač

  Jeho nízkoprofilový dizajn umožňuje ľahký prístup pod nábytok, pričom kĺbový spoj zametača sa ohýba namiesto vás a vy sa nemusíte obávať bolestí chrbtice.

 • Rotačný zametač

  Dobíjateľná batéria s výkonom 7,2 voltov zaručuje až 45 minút čistenia. Keď sa vybije, jednoducho ju zložte zo zametača a znova nabite pomocou dodanej nabíjačky.

Jednoduché čistenie a praktické skladovanie

S rotačným zametačom Rovus nebudete potrebovať zaprášené a špinavé vrecia na prach ani lopatku na nečistoty. Po uprataní jednoducho stlačte tlačidlo a vyprázdnite nazbierané nečistoty priamo to smetného koša bez toho, aby ste si zašpinili ruky.

Po pozametaní ho jednoducho zložte - magnetická poistka zaručí, že ostane zložený a slučka na zavesenie navrchu zametača zaručuje praktické skladovanie aj v tých najtesnejších priestoroch.

Rotačný zametač
Ďalšie informácie

Sada obsahuje:

 • Telo rotačného zametača
 • Nabíjateľná batéria
 • Nabíjačka
 • Návod na použitie
Rotačný zametač
Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Konkrétnu predajňu si zvolíte pri vytváraní objednávky. Pri tomto spôsobe doručenia môžete za tovar zaplatiť iba online platbou.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750