V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Sex

1-10 z 50

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Signály, ktoré odhalia, aká je v posteli

  Signály, ktoré odhalia, aká je v posteli

  Odhady, aká bude asi dotyčná v posteli, patria k hádankám starším ako tajomný úsmev Mony Lisy. Niekedy sa šedé myšky vedia rozvášniť ako tigrice a tie, ktoré majú na prvý pohľad energie na rozdávanie, sú zas pri radovánkach neuveriteľne lenivé. Často sa však ukáže, že naozaj môžete súdiť knihu podľa obalu…

  Prečítajte si viac 
 • 10 dobrých rád ako prežiť rozchod

  10 dobrých rád ako prežiť rozchod

  Vysporiadať sa s rozpadom vzťahu je naozaj ťažká a bolestivá úloha, ktorá navyše trvá dlhšiu dobu, preto je najlepšie začať s tým čo najskôr. Najdôležitejšia vec je: upratať si vo vlastnej hlave. Čím skôr to urobíte, tým lepšie pre Vás – napriek tomu, že to bolí a trhá srdce.

  Prečítajte si viac 
 • 4 tipy pre dobrý ranný sex

  4 tipy pre dobrý ranný sex

  Vedeli ste, že muži mávajú počas spánku aj 5 erekcií? Ak sa teda, páni, ráno zobudíte s chuťou na sex, urobte chuť aj svojej polovičke!

  Žiaľ, väčšina žien sa neprebúdza s túžbou po milovaní, ráno nemajú chuť na sex.

  Prečítajte si viac 
 • 5 krokov k dobrému sexu

  5 krokov k dobrému sexu

  Prečítajte si nasledovných 5 krokov k tomu, ako sa vyhnúť rutine v sexuálnom živote.

  Prečítajte si viac 
 • 5 najdôležitejších vecí pre dobrý vzťah

  5 najdôležitejších vecí pre dobrý vzťah

  Náš každodenný život je plný rôznych povinností a “neodkladných” záležitostí, ktoré musíme vybaviť. Uponáhľaný život a zhon, v ktorom žijeme, však často spôsobia, že zabúdame na poklady, ktoré už v živote máme. Každý človek si predsa v srdci nosí vzťahy a dôležitých ľudí. 

  Prečítajte si viac 
 • 5 najhorších rád o vzťahoch

  5 najhorších rád o vzťahoch

  Počas uplynulých rokov ste už pravdepodobne počuli nejaké tie rady o vzťahoch – niektoré boli dobré, niektoré ani veľmi nie, no a niektoré boli strašné. Na občasnom vypočutí dobrej rady a uľahčení si vecí nie je samozrejme nič zlé, niektoré rady však urobia presný opak. Preto je rozumné vziať si dobré rady k srdcu a ohradiť sa voči tým hlúpym – ako však zistíte, ktorá je ktorá? Túto dilemu sme vyriešili za Vás...

  Prečítajte si viac 
 • 5 nápadov na romantický výlet

  5 nápadov na romantický výlet

  Je tu opäť krásne a obľúbené ročné obdobie – leto. Príroda ukazuje všetky svoje krásy – farby, vône aj zvuky, vtáčiky spievajú, kvety voňajú, slniečko nás nádherne zohrieva a opaľuje.. všetko okolo nás prekypuje životom.

  Prečítajte si viac 
 • 6 hlavných dôvodov, prečo vo vzťahu podvádzame

  6 hlavných dôvodov, prečo vo vzťahu podvádzame

  Podvádzame už vtedy, keď myslíme na iného človeka ako na nášho partnera/partnerku?

  Prečítajte si viac 
 • 6 jednoduchých spôsobov, ako nájsť lásku

  6 jednoduchých spôsobov, ako nájsť lásku

  Ste single? Tak potom  zrejme viete, aké to je hľadať tú „špeciálnu osobu“, ktorá naplní Váš život. Pravdepodobne ste už počuli o tom, že lásku nenájdete vtedy, ak ju budete hľadať. Nie je to úplný nezmysel, napriek tomu však existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako do svojho života  pritiahnuť lásku, zatiaľ čo necháte svojmu milostnému životu voľný priebeh. Ste pripravený?

  Prečítajte si viac 
 • 6 signálov, že nie je tou pravou pre Vás

  6 signálov, že nie je tou pravou pre Vás

  Hoci možno cítite, že Vy ste na manželstvo pripravení, je dobré úprimne si priznať aj to, či je aj Vaša partnerka dostatočne zrelá na to, aby ste si sľúbili doživotnú lásku a vernosť. Uvedomte si, že robíte rozhodnutie na celý život. Poradíme Vám niekoľko tipov, podľa ktorých môžete otestovať, či je Váš vzťah zrelý na manželstvo.

  Prečítajte si viac 

1-10 z 50

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750